Довгострокова оренда приміщень площею 177,87 кв.м. у смт Диканька Полтавської області
Довгострокова оренда приміщень. Перший поверх триповерхової будівлі. Технічний стан - потребує косметичного ремонту. Зручне розташування, центральна частина міста, заїзд. Поруч торговельні заклади, житловий масив. Наявне автономне газове опалення. Можливе підключення до електро- та водопостачання за рахунок орендаря. https://www.ukrposhta.ua/ua/nerukhomist facebook.com/UkrposhtaRealEstate/
8 800,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Акціонерне товариство "Укрпошта"з 9 квіт. 2025 12:06
до 23 квіт. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Довгострокова оренда приміщень. Перший поверх триповерхової будівлі. Технічний стан - потребує косметичного ремонту. Зручне розташування, центральна частина міста, заїзд. Поруч торговельні заклади, житловий масив. Наявне автономне газове опалення. Можливе підключення до електро- та водопостачання за рахунок орендаря.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 177,87 метри квадратні |
Адреса: Україна, 38500, Полтавська область, Диканька, вулиця Незалежності, 93 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
177.87
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Автономне опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.82163554352645 Довгота: 34.533646077869186
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 9 квіт. 2025 12:06 | |
| Ілюстрація | 9 квіт. 2025 12:06 | |
| Ілюстрація | 9 квіт. 2025 12:06 | |
| Ілюстрація | 9 квіт. 2025 12:06 | |
| Паспорт торгів | 9 квіт. 2025 12:06 | |
| Ілюстрація | 9 квіт. 2025 12:06 | |
| Ілюстрація | 9 квіт. 2025 12:06 | |
| Ілюстрація | 9 квіт. 2025 12:06 | |
| Ілюстрація | 9 квіт. 2025 12:06 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"Вас може зацікавити
Аукціон з умовами на право оренди нерухомого майна, а саме: адміністративний будинок літ. В-1 площею 66,9 кв.м та вимощення №2 площею 259,0 кв.м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Наварія, вул. Берегова,7
12 616,12 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна права комунальної власності за адресою: 69084, м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого, 31
10 207,53 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон на право оренди (з переважним правом) на частину нежитлового приміщення (20,3 кв.м) по вул. Бондарик,17 в м. Малині
6 454,00 грн без ПДВ
Дивитись