Оренда рухомого майна - Стенд для випробування головної частини виробу 485М010
Оренда рухомого майна - Стенд для випробування головної частини виробу 485М010
з 31 бер. 2025 16:24
до 7 квіт. 2025 20:00
(один учасник)
з 7 квіт. 2025 20:00
до 5 трав. 2025 10:02
5 трав. 2025 10:03
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Стенд для випробування головної частини виробу 485М010
Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, Харківська область, Харків, ***** |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 31 бер. 2025 16:24 | |
| Ілюстрація | 31 бер. 2025 16:24 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Поднєбєсова Ірина Григорівна
ЄДРПОУ:
39300569
|
Пропозиція: 18 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
2339/25-225
Назва договору:
Договір оренди рухомого майна
Опис договору:
Стенд для випробування головної частини виробу 483М010
Вартість договору
18 000,00 грн
Заключна вартість договору:
18 000,00 грн
Термін дії договору:
2 трав. 2025 00:00 – 16 квіт. 2027 07:05
Дата підписання договору:
17 квіт. 2025 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
7 квіт. 2025 20:00 – 15 квіт. 2025 18:00
Період підписання договору:
7 квіт. 2025 20:00 – 5 трав. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД "ФЕД"Вас може зацікавити
Оренда рухомого майна : Колісний транспортний засіб АВТОКРАН 20 Т КРАЗ 65053, реєстраційний номер АІ2956 ВК, 2007 року випуску
31 633,90 грн без ПДВ
ДивитисьПродовження через електронний аукціон договору оренди № КД-19231 від 03.11.2014 іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна, що належить до державної власності, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», а саме: - Верстат токарно-гвинторізний 1К625 (інвентарний № 946462); - Компресорна установка GB 650/270 (інвентарний № 072107); - Стенд шиномонтажний S 530 (інвентарний № 076921), (надалі разом іменоване - рухоме майно)
9 256,90 грн без ПДВ
Дивитись17 Третій митний аукціон Стіл плити газової чорного кольору, розміром 58 см х 59,5 см, в поліпропіленовій плівці (комплектуючі частини до кухонних плит для приготування їжі марки «BORGIO»).
33 030,00 грн без ПДВ
Дивитись