Оренда замощення асфальтобетонного площею 25 кв.м, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. П. Сагайдачного (Громова), 2а.

Оренда замощення асфальтобетонного площею 25 кв.м, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. П. Сагайдачного (Громова), 2а.

Прийняття заяв на участь

з 24 жовт. 2024 08:46

до 3 лист. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
24 жовт. 2024 08:46 – 3 лист. 2024 20:00
Початок аукціону:
4 лист. 2024 12:40
Дата публікації:
24 жовт. 2024 08:46
Період редагування:
24 жовт. 2024 08:46 – 29 жовт. 2024 18:00
Період питань:
24 жовт. 2024 08:46 – 3 лист. 2024 18:00
Період відповідей:
24 жовт. 2024 08:46 – 3 лист. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20241024-99010
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
7 200,00 грн
Номер лоту:
14
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
10 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
100,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Павленко Олена Вікторівна, телефон: +380672959186, електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 3000,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.
Додаткова інформація:
Задовільний стан. Потужність електромережі 10 кВт. Функціональне призначення – для встановлення вежі та розміщення технологічного обладнання базової станції стільникового зв’язку. Перебуває на балансі у філії «Черкаська дорожньо-експлуатаційна дільниця», ЄДРПОУ 26156509, вул. Чигиринський шлях, 23, с. Червона слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда замощення асфальтобетонного площею 25 кв.м, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. П. Сагайдачного (Громова), 2а.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

25 метри квадратні

Адреса:

Україна, 20707, Черкаська область, м. Сміла, вул. П. Сагайдачного (Громова), 2а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
25.0
Координати:
Широта: 49.227717 Довгота: 31.852233

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 24 жовт. 2024 08:46
Ілюстрація 24 жовт. 2024 08:46
Ілюстрація 24 жовт. 2024 08:46
Копії документів та матеріалів на лот 24 жовт. 2024 08:46

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31141625
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 389
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Кірюхін С.Д.
E-mail:
Телефон:
+380672959186

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Житомирська обл., м. Житомир, п-т Миру, 32. Оренда – приміщення одноповерхової, окремо розташованої, будівлі, площею 261,8 кв.м. (В)

Житомирська обл., м. Житомир, п-т Миру, 32. Оренда – приміщення одноповерхової, окремо розташованої, будівлі, площею 261,8 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15 708,00 грн з ПДВ

Дивитись

Частина нежитлового приміщення котельні площею 51,9 м2 з обладнанням (два котли опалювальні твердопаливні водогрійні), розташоване за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, буд. 5

Частина нежитлового приміщення котельні площею 51,9 м2 з обладнанням (два котли опалювальні твердопаливні водогрійні), розташоване за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, буд. 5
Ім'я:
Валерій БЕЦУН
E-mail: [email protected] Телефон: +380963862221 ЄДРПОУ:
04409370
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 700,08 грн без ПДВ

Дивитись

Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, м. Білгород-Дністровський, вул. Українська, 70. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 328,90 кв.м (В)

Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, м. Білгород-Дністровський, вул. Українська, 70. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 328,90 кв.м (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

11 603,59 грн з ПДВ

Дивитись