Оренда частини комплексу нежитлових будівель та споруд загальною площею 1235,6 кв. м, , а саме: приміщення №№ 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 службової будівлі А площею 111,8 кв ˗ закрита стоянка В площею 523,8 кв. м; площадка для стоянки автотранспорту
(замощення IV) площею 600 кв.м., за адресою: Черкаська обл., Уманський р-н, с. Подібна, вул. Соборна, 53.
Оренда частини комплексу нежитлових будівель та споруд загальною площею 1235,6 кв. м, , а саме: приміщення №№ 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 службової будівлі А площею 111,8 кв ˗ закрита стоянка В площею 523,8 кв. м; площадка для стоянки автотранспорту (замощення IV) площею 600 кв.м., за адресою: Черкаська обл., Уманський р-н, с. Подібна, вул. Соборна, 53.
з 8 лип. 2024 10:47
до 16 лип. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Оренда частини комплексу нежитлових будівель та споруд загальною площею 1235,6 кв. м, , а саме: приміщення №№ 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 службової будівлі А площею 111,8 кв ˗ закрита стоянка В площею 523,8 кв. м; площадка для стоянки автотранспорту (замощення IV) площею 600 кв.м., за адресою: Черкаська обл., Уманський р-н, с. Подібна, вул. Соборна, 53.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 1 235,6 метри квадратні |
Адреса: Україна, 20143, Черкаська область, с. Подібна, вул. Соборна,53 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1235.6
Координати:
Широта: 48.9189849 Довгота: 30.2210823
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 8 лип. 2024 10:47 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 8 лип. 2024 10:47 | |
| Ілюстрація | 8 лип. 2024 10:47 | |
| Ілюстрація | 8 лип. 2024 10:47 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 8 лип. 2024 10:47 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 10 лип. 2024 14:20 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"Вас може зацікавити
Одеська обл., м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 7. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 331,15 кв.м. (В)
23 322,89 грн з ПДВ
Дивитисьбудівля незавершене будівництво загальною площею 50,3 кв.м., відсоток готовності 32%, за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б
45 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону на продовження договору оренди № 7232 від 02.11.2015 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 150,0 кв. м, що розташовано за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 70, та обліковується на балансі Національного університету харчових технологій. Ключ 8668. Додаткова угода від 10.09.2021 № 7232/03. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
62 185,20 грн без ПДВ
Дивитись