Оренда нерухомого майна загальною площею 2724,6 кв.м , а саме: прохідна, 1 Г, площею 8,2 кв.м; частина цеху по виготовленню дорожніх знаків, 2 Б (приміщення 3; кімнати №№ 1, 3, 4, 5 приміщення 4; кімнати №№ 1-7, 13, 14 приміщення 6; приміщення І, ІІ) площею 508,2 кв.м; частина складу металічного, Ж, площею 208,2 кв.м; частина замощення асфальтобетонного, IІІ, площею 2000 кв.м., за адресою: Черкаська обл., с. Червона Слобода, вул. Героїв Холодного Яру, 65.

Оренда нерухомого майна загальною площею 2724,6 кв.м , а саме: прохідна, 1 Г, площею 8,2 кв.м; частина цеху по виготовленню дорожніх знаків, 2 Б (приміщення 3; кімнати №№ 1, 3, 4, 5 приміщення 4; кімнати №№ 1-7, 13, 14 приміщення 6; приміщення І, ІІ) площею 508,2 кв.м; частина складу металічного, Ж, площею 208,2 кв.м; частина замощення асфальтобетонного, IІІ, площею 2000 кв.м., за адресою: Черкаська обл., с. Червона Слобода, вул. Героїв Холодного Яру, 65.

Прийняття заяв на участь

з 17 черв. 2024 16:49

до 25 черв. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
17 черв. 2024 16:49 – 25 черв. 2024 20:00
Початок аукціону:
26 черв. 2024 11:10
Дата публікації:
17 черв. 2024 16:49
Період редагування:
17 черв. 2024 16:49 – 20 черв. 2024 18:00
Період питань:
17 черв. 2024 16:49 – 25 черв. 2024 18:00
Період відповідей:
17 черв. 2024 16:49 – 25 черв. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20240617-12944
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
39 702,15 грн
Номер лоту:
8
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
55 141,87 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
551,42 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Павленко Олена Вікторівна, телефон: +380672959186, електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 5 000,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем.
Додаткова інформація:
Задовільний стан, потребує поточного ремонту; електромережа від’єднана, потужність 20 кВт. Функціональне призначення – для розміщення та ремонту вантажного автомобільного та спеціального транспорту. Перебуває на балансі у філії «Черкаська дорожньо-експлуатаційна дільниця», ЄДРПОУ 26156509, вул. Чигиринський шлях, 23, с. Червона слобода, Черкаський р-н., Черкаська обл., 19604.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна загальною площею 2724,6 кв.м , а саме: прохідна, 1 Г, площею 8,2 кв.м; частина цеху по виготовленню дорожніх знаків, 2 Б (приміщення 3; кімнати №№ 1, 3, 4, 5 приміщення 4; кімнати №№ 1-7, 13, 14 приміщення 6; приміщення І, ІІ) площею 508,2 кв.м; частина складу металічного, Ж, площею 208,2 кв.м; частина замощення асфальтобетонного, IІІ, площею 2000 кв.м., за адресою: Черкаська обл., с. Червона Слобода, вул. Героїв Холодного Яру, 65.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

2 724,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 19604, Черкаська область, с. Червона Слобода, вул. Героїв Холодного Яру, 65

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2724.6
Координати:
Широта: 47.659182502864226 Довгота: 30.341519025207003

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 17 черв. 2024 16:49
Ілюстрація 17 черв. 2024 16:49
Ілюстрація 17 черв. 2024 16:49
Ілюстрація 17 черв. 2024 16:49
Копії документів та матеріалів на лот 17 черв. 2024 16:49

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31141625
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 389
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
ІГНАТЕНКО А.В.
E-mail:
Телефон:
+380964919011

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, вул.Мазепи, буд.2

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, ву...
Ім'я:
Терлецька Ілона Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 Факс:
+380668133918
ЄДРПОУ:
42760578
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

94 272,00 грн без ПДВ

Дивитись

Одеська обл., м. Одеса, пров. Гвоздичний, 6. Оренда - група приміщень 2-го поверху загальною площею 446,40 кв.м (П)

Одеська обл., м. Одеса, пров. Гвоздичний, 6. Оренда - група приміщень 2-го поверху загальною площею 446,40 кв.м (П)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

75 856,75 грн з ПДВ

Дивитись

будівля незавершене будівництво загальною площею 50,3 кв.м., відсоток готовності 32%, за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б

будівля незавершене будівництво загальною площею 50,3 кв.м., відсоток готовності 32%, за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б
Ім'я:
Клігунова Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975665240 ЄДРПОУ:
44084529
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

45 000,00 грн без ПДВ

Дивитись