Оренда будівель та споруд, загальною площею 539,4 кв.м, за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80

Оренда будівель та споруд, загальною площею 539,4 кв.м, а саме: - вісова (в т.ч. приміщення вагової (18,1 кв.м.), ваги (48,4 кв.м.)); - асфальтобетонна установка ДС-158 (в т.ч. агрегат мінерального порошку, газовідвід розпилювач, установка для підігріву, насос бітумний (2 од.)); - пультова (22,9 кв.м.); - замощення асфальтобетонне (200 кв.м); - площадка під сипучі матеріали (щебенева) (250 кв.м.), за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80

Прийняття заяв на участь

з 13 лют. 2024 12:31

до 20 лют. 2024 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 20 лют. 2024 20:00

до 20 бер. 2024 09:08

Аукціон завершено

20 бер. 2024 09:08

Подача пропозицій:
13 лют. 2024 12:31 – 20 лют. 2024 20:00
Початок аукціону:
21 лют. 2024 12:20
Дата публікації:
13 лют. 2024 12:31
Період редагування:
13 лют. 2024 12:31 – 15 лют. 2024 18:00
Період питань:
13 лют. 2024 12:31 – 20 лют. 2024 18:00
Період відповідей:
13 лют. 2024 12:31 – 20 лют. 2024 18:00
Період кваліфікації:
20 лют. 2024 20:00 – 19 бер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20240213-54894
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
75 175,03 грн
Номер лоту:
3
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
104 409,76 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 044,10 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Синюта Олександр Петрович 093-100-57-32, [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем.
Додаткова інформація:
Стан – потребує ремонту; електромережа від’єднана. Функціональне використання: для ведення господарської діяльності, пов’язаної із випуском асфальтобетонних сумішей. Перебуває на балансі філії «Черкаська дорожньо-експлуатаційна дільниця», ЄДРПОУ 26156509, вул. Чигиринський шлях, 23, с. Червона слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Частина комплексу будівель та споруд загальною площею 539,4 кв.м., у т.ч.: вісова (в т.ч. приміщення вагової (18,1 кв.м.), ваги (48,4 кв.м.)); асфальтобетонна установка ДС-158 (в т.ч. агрегат мінерального порошку, газовідвід розпилювач, установка для підігріву, насос бітумний (2 од.)); пультова (22,9 кв.м.); замощення асфальтобетонне (200 кв.м); площадка під сипучі матеріали (щебенева) (250 кв.м.), за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

539,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 19634, Черкаська область, село Хацьки, вулиця Тищенка, 80

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
539.4
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 49.3047035 Довгота: 31.9509172

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 13 лют. 2024 12:31
Проєкт договору оренди 13 лют. 2024 12:31
Копії документів та матеріалів на лот 13 лют. 2024 12:31
Ілюстрація 13 лют. 2024 12:31
Ілюстрація 13 лют. 2024 12:31
Ілюстрація 13 лют. 2024 12:31
Копії документів та матеріалів на лот 13 лют. 2024 12:31

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Меліков В.Г.
ЄДРПОУ:
42517712

Пропозиція:

104 410,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 19 лют. 2024 13:32
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 лют. 2024 13:32
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 лют. 2024 13:32
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 лют. 2024 13:32
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 лют. 2024 13:32

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 28 лют. 2024 16:34

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 бер. 2024 09:05

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 19 лют. 2024 13:32
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 лют. 2024 13:32
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 лют. 2024 13:32
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 лют. 2024 13:32
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 лют. 2024 13:32

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 28 лют. 2024 16:34

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 бер. 2024 09:05
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
10
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Договір оренди майна
Вартість договору
104 410,00 грн
Заключна вартість договору:
125 292,00 грн
Термін дії договору:
19 бер. 2024 09:07 – 18 бер. 2025 09:07
Дата підписання договору:
19 бер. 2024 09:07
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 бер. 2024 09:05

Період підписання протоколу:
20 лют. 2024 20:00 – 28 лют. 2024 18:00
Період підписання договору:
20 лют. 2024 20:00 – 19 бер. 2024 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31141625
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 389
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
ІГНАТЕНКО А.В.
E-mail:
Телефон:
+380964919011

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA263052990000026000041604394
Найменування одержувача:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР» ВАТ «ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ»
ЄДРПОУ одержувача:
31141625

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA263052990000026000041604394
Найменування одержувача:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР» ВАТ «ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ»
ЄДРПОУ одержувача:
31141625

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Одеська обл., м. Одеса, вул. Рішельєвська, 26. Оренда – група приміщень підвалу та 1-го поверху загальною площею 309,00 кв.м. (В)

Одеська обл., м. Одеса, вул. Рішельєвська, 26. Оренда – група приміщень підвалу та 1-го поверху загальною площею 309,00 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

139 050,00 грн з ПДВ

Дивитись

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, вул.Мазепи, буд.2

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, ву...
Ім'я:
Терлецька Ілона Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 Факс:
+380668133918
ЄДРПОУ:
42760578
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

94 272,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда нерухомого майна загальною площею 7 321,3 кв.м, за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80

Оренда нерухомого майна загальною площею 7 321,3 кв.м, за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80
Ім'я:
Кірюхін С.Д.
E-mail: [email protected] Телефон: +380672959186 ЄДРПОУ:
31141625
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

177 353,45 грн без ПДВ

Дивитись