Оренда майданчика (щебеневе з піщаною основою замощення) площею 3000 м2, розташоване за адресою 42200, Сумська обл., м. Лебедин, вул. Залізнична, 52

Оренда майданчика (щебеневе з піщаною основою замощення) площею 3000 м2, розташоване за адресою 42200, Сумська обл., м. Лебедин, вул. Залізнична, 52

Прийняття заяв на участь

з 29 січ. 2024 09:59

до 5 лют. 2024 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 5 лют. 2024 20:00

Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
29 січ. 2024 09:59 – 5 лют. 2024 20:00
Початок аукціону:
6 лют. 2024 12:40
Дата публікації:
29 січ. 2024 09:59
Період редагування:
29 січ. 2024 09:59 – 31 січ. 2024 18:00
Період питань:
29 січ. 2024 09:59 – 5 лют. 2024 18:00
Період відповідей:
29 січ. 2024 09:59 – 5 лют. 2024 18:00
Період кваліфікації:
5 лют. 2024 20:00 – 4 бер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20240129-13826
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
60 000,00 грн
Номер лоту:
1
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
50 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
500,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За домовленістю з контактною особою - Петренко Роман Володимирович Телефон 0974493424
Перелік та вимоги до оформлення документів:
для потенційних орендарів - фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб - підприємців) - громадян України - копія облікової картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку з відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; для потенційних покупців, орендарів - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для юридичних осіб - резидентів; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; - у разі відсутності в документах, визначених цим пунктом, інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, потенційний покупець, орендар - юридична особа також подає за підписом керівника юридичної особи інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причини його відсутності у випадках, коли юридична особа відповідно до законодавства може не мати кінцевого бенефіціарного власника; документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником; документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам до орендарів (наймачів), визначеним організатором аукціону та/або акціонерним товариством (у разі розміщення таких вимог в оголошенні про проведення аукціону з оренди (найму) майна).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Неправильне оформлення процедури аукціону щодо визначення стартової орендної плати
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 6 лют. 2024 10:13

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Індивідуально визначене майно (майданчик - щебеневе з піщаною основою замощення), площею 3000 м2 за адресою: 42200, Сумська обл., м. Лебедин, вул. Залізнична, 52. Стан задовільний.Для розміщення асфальтобетонного заводу.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

3 000 метри квадратні

Адреса:

Україна, Сумська область, Лебедин, Зализнічна,52

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
10256
Дата реєстрації:
10 вер. 2007 09:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
3000.0
Координати:
Широта: 50.9295615 Довгота: 34.8092296

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 29 січ. 2024 11:19
Ілюстрація 29 січ. 2024 09:59
Презентація 29 січ. 2024 11:16
Ілюстрація 29 січ. 2024 09:59
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 29 січ. 2024 11:12

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Грабчук Юлія
ЄДРПОУ:
42421004

Пропозиція:

50 500,00 грн

Статус:

Очікується протокол

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 1 лют. 2024 12:49
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 лют. 2024 12:50
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 лют. 2024 12:50
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 лют. 2024 12:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 лют. 2024 12:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 лют. 2024 12:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 лют. 2024 12:51

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 1 лют. 2024 12:49
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 лют. 2024 12:50
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 лют. 2024 12:50
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 лют. 2024 12:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 лют. 2024 12:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 лют. 2024 12:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 лют. 2024 12:51

Період підписання протоколу:
5 лют. 2024 20:00 – 13 лют. 2024 18:00
Період підписання договору:
5 лют. 2024 20:00 – 4 бер. 2024 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31931024
Адреса:
Україна, 40002, Сумська область, Суми, Роменська, 79/2, КОАТУУ: 5910100000, СУМИ

Основний контакт

Ім'я:
Шамрай Володимир Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380504059908

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Опис:
Гарантійний внесок для участі в аукціоні
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA383805260000002600600534566
Найменування одержувача:
ДП "Сумський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ЄДРПОУ одержувача:
31931024

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA663805260000002600200430192
Найменування одержувача:
Філія «Дорбудсервіс» ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31931024

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Дочірнє підприємство "Сумський облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"

Вас може зацікавити

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, вул.Мазепи, буд.2

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, ву...
Ім'я:
Терлецька Ілона Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 Факс:
+380668133918
ЄДРПОУ:
42760578
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

94 272,00 грн без ПДВ

Дивитись

Одеська обл., м. Одеса, пров. Гвоздичний, 6. Оренда - група приміщень 2-го поверху загальною площею 446,40 кв.м (П)

Одеська обл., м. Одеса, пров. Гвоздичний, 6. Оренда - група приміщень 2-го поверху загальною площею 446,40 кв.м (П)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

75 856,75 грн з ПДВ

Дивитись

будівля незавершене будівництво загальною площею 50,3 кв.м., відсоток готовності 32%, за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б

будівля незавершене будівництво загальною площею 50,3 кв.м., відсоток готовності 32%, за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б
Ім'я:
Клігунова Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975665240 ЄДРПОУ:
44084529
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

45 000,00 грн без ПДВ

Дивитись