Оренда нежитлової одноповерхової будівлі АЗС площею 44 м2, бетонного майданчика площею 1872 м2, майданчика з щебеневим на піщаній основі покриттям площею 1084 м2 , розташованих за адресою: 41300, Сумська обл., м. Кролевець, вул. Транспортна, 15

Оренда нежитлової одноповерхової будівлі АЗС площею 44 м2, бетонного майданчика площею 1872 м2, майданчика з щебеневим на піщаній основі покриттям площею 1084 м2 , розташованих за адресою: 41300, Сумська обл., м. Кролевець, вул. Транспортна, 15

Прийняття заяв на участь

з 26 січ. 2024 14:06

до 11 лют. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
26 січ. 2024 14:06 – 11 лют. 2024 20:00
Початок аукціону:
12 лют. 2024 11:45
Дата публікації:
26 січ. 2024 14:06
Період редагування:
26 січ. 2024 14:06 – 6 лют. 2024 18:00
Період питань:
26 січ. 2024 14:06 – 11 лют. 2024 18:00
Період відповідей:
26 січ. 2024 14:06 – 11 лют. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20240126-28101
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
37 500,00 грн
Номер лоту:
1
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
31 250,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
312,50 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За домовленістю з контактною особою: Руденко Віталій Миколайович Телефон:+380993602755 за адресою: 41300, Сумська обл., м. Кролевець, вул. Транспортна, 15
Перелік та вимоги до оформлення документів:
для потенційних орендарів - фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб - підприємців) - громадян України - копія облікової картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку з відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; для потенційних покупців, орендарів - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для юридичних осіб - резидентів; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; - у разі відсутності в документах, визначених цим пунктом, інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, потенційний покупець, орендар - юридична особа також подає за підписом керівника юридичної особи інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причини його відсутності у випадках, коли юридична особа відповідно до законодавства може не мати кінцевого бенефіціарного власника; документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником; документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам до орендарів (наймачів), визначеним організатором аукціону та/або акціонерним товариством (у разі розміщення таких вимог в оголошенні про проведення аукціону з оренди (найму) майна).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Неправильне оформлення процедури аукціону
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 6 лют. 2024 10:23

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Одноповерхова будівля АЗС; бетонний майданчик; майданчик з щебеневим на піщаній основі покриттям за адресою: 41300, Сумська обл., м. Кролевець, вул. Транспортна, 15 Стан задовільний. Загальна площа - 3 000 м2.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

3 000 метри квадратні

Адреса:

Україна, Сумська область, Кролевець, Транспортна,15

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
3000.0
Координати:
Широта: 51.5527565 Довгота: 33.364191

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 26 січ. 2024 14:06
Ілюстрація 26 січ. 2024 14:06
Копії документів та матеріалів на лот 26 січ. 2024 14:35
Проєкт договору оренди 29 січ. 2024 11:24
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 26 січ. 2024 14:33

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31931024
Адреса:
Україна, 40002, Сумська область, Суми, Роменська, 79/2, КОАТУУ: 5910100000, СУМИ

Основний контакт

Ім'я:
Шамрай Володимир Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380504059908

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Дочірнє підприємство "Сумський облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"

Вас може зацікавити

Житомирська обл., м. Житомир, п-т Миру, 32. Оренда – приміщення одноповерхової, окремо розташованої, будівлі, площею 261,8 кв.м. (В)

Житомирська обл., м. Житомир, п-т Миру, 32. Оренда – приміщення одноповерхової, окремо розташованої, будівлі, площею 261,8 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15 708,00 грн з ПДВ

Дивитись

Одеська обл., м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 7. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 331,15 кв.м. (В)

Одеська обл., м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 7. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 331,15 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

23 322,89 грн з ПДВ

Дивитись

будівля незавершене будівництво загальною площею 50,3 кв.м., відсоток готовності 32%, за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б

будівля незавершене будівництво загальною площею 50,3 кв.м., відсоток готовності 32%, за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б
Ім'я:
Клігунова Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975665240 ЄДРПОУ:
44084529
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

45 000,00 грн без ПДВ

Дивитись