Передача в оренду нерухомого майна за ПКМУ від 22.09.2023 №1032 на голландському аукціоні

Передача в оренду нерухомого майна - «Будівля ПК «Енергетик» (кафе)» з ганком та місцями загального використання, загальною площею 326,4 м2, а саме: приміщення кафе цокольного (підвал) поверху № XL-XLVI та першого поверху № 102-112, площею 302,1 м2, з ганком кр-5, площею 5,0 м2, (інв. № 10103654/2) та місця загального використання, площею 19,3 м2, розташованого за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський р-н, м. Південноукраїнськ, просп. Незалежності, будинок 10, яке є власністю АТ «НАЕК «Енергоатом», відображається в бухгалтерському обліку філії «ВП «Південноукраїнська АЕС». Майно передається в оренду за його функціональним призначенням - для розміщення кафе.

Прийняття заяв на участь

з 13 серп. 12:51

до 21 серп. 16:25

Аукціон

з 21 серп. 09:40

до 21 серп. 16:25

Кваліфікація

з 21 серп. 16:25

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
13 серп. 12:51 – 21 серп. 16:25
Період аукціону:
21 серп. 09:40 – 21 серп. 16:25
Дата публікації:
13 серп. 12:51
Період редагування:
13 серп. 12:51 – 16 серп. 18:00
Період питань:
13 серп. 12:51 – 20 серп. 18:00
Період відповідей:
13 серп. 12:51 – 20 серп. 18:00
Період кваліфікації:
21 серп. 16:25 – 18 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLD001-UA-20260813-58493
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
80 068,02 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
20915546/3
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
66 723,35 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
667,23 грн
Кількість кроків:
10
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попереднім погодженням з філією "ВП "Південноукраїнська АЕС" АТ "НАЕК "Енергоатом". Місцезнаходження: 55001, Україна, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, м. Південноукраїнськ. Контакта особа: інженер відділу управління майном Топчій Тамара Семенівна тел. (05136) 4-26-24. Електронна адреса: [email protected]. Час роботи: з понеділка по п’ятницю з 8-00 год до 17-00 год.
Додаткова інформація:
Договір оренди може бути укладений з єдиним претендентом. Об'єкт передається в оренду без обладнання, меблів та інвентаря. Умовами оренди є: індексація орендної плати на індекс інфляції, заборона суборенди, страхування майна, відшкодування витрат на утримання орендованого майна (в т. ч. податків) та надання комунальних послуг за окремо укладеними договорами з дати дії договору оренди. З метою забезпечення національної безпеки України орендар зобов’язаний дотримуватись в повній мірі вимог та обмежень встановлених ст. 8, 15, 28 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" та розпоряджень голів Миколаївської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації, Вознесенської районної військової адміністрації, Південноукраїнської військової адміністрації. Документи для участі в аукціоні зазначені у паспорті електронного аукціону.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Об'єкт оренди: «Будівля ПК «Енергетик» (кафе)» з ганком та місцями загального використання, загальною площею 326,4 м2, розташований за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський р-н, м. Південноукраїнськ, просп. Незалежності, будинок 10. Об’єкт перебуває у власності АТ «НАЕК «Енергоатом», відображається у бухгалтерському обліку філії «ВП ПАЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом», введений в експлуатацію у 1987 році. Об’єкт оренди є частиною будівлі ПК «Енергетик», а саме: приміщення кафе цокольного (підвал) поверху № XL-XLVI та першого поверху № 102-112, площею 302,1 м2, з ганком кр-5, площею 5,0 м2, (інв. № 10103654/2) та місцями загального використання, площею 19,3 м2. Загальна площа об’єкта оренди складає- 326,4 м2. Координати: 47.822 / 31.176. Майно зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно № 944878648108 від 28.02.2024. Об'єкт оренди приєднаний до електромережі, центральне опалення, водозабезпечення, каналізація, вентиляція, пожежна сигналізація присутні. Приміщення № XLI цокольного (підвал) поверху, площею – 11,2 м2, є холодильною камерою. Об'єкт передається в оренду без обладнання, меблів та інвентаря. Земельна ділянка під об’єктом оренди перебуває в постійному користуванні АТ «НАЕК «Енергоатом». Площа: 1,3301 га (під об’єктом оренди площа складає - 317,3 м2). Кадастровий номер: 4810800000:07:002:0001. Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування Місце розташування: Миколаївська обл., м. Південноукраїнськ

Код CAV: 04223000-7 Заклад харчування (кафе, бар, ресторан тощо)
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

326,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 55000, Миколаївська область, ЮЖНОУКРАЇНСЬК, 10, проспект Незалежності, Південноукраїнськ

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
944878648108
Дата реєстрації:
28 лют. 2024 12:21
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
326.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
7767.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
326.4
Площа ділянки, кв. м:
1.3301
Рік будівництва:
1987
Номер поверху або поверхів:
перший та цокольний (підвал)
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
Об'єкт оренди приєднаний до електромережі, центральне опалення, водозабезпечення, каналізація, вентиляція, пожежна сигналізація присутні
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Витрати на утримання орендованого майна (в т. ч. зі сплати податків) та надання комунальних послуг, не враховані в розмірі стартової ціни лота та відшкодовуються орендарем за окремо укладеними договорами з дати укладання договору оренди
Координати:
Широта: 47.82280467859772 Довгота: 31.17677133380595 Висота: 17

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 13 серп. 12:51
Паспорт торгів 13 серп. 12:51
Копії документів та матеріалів на лот 13 серп. 12:51
Копії документів та матеріалів на лот 13 серп. 12:51
Копії документів та матеріалів на лот 13 серп. 12:51
Ілюстрація 13 серп. 12:51

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Тищенко Тетяна Олександрівна
ЄДРПОУ:
36230520

Пропозиція:

60 718,25 грн

Статус:

Очікується договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 20 серп. 14:46
Заява на участь 20 серп. 14:47
Заява на участь 20 серп. 14:48
Заява на участь 21 серп. 09:05
Заява на участь 21 серп. 09:06
Заява на участь 21 серп. 09:06
Заява на участь 21 серп. 09:06
Заява на участь 21 серп. 09:06
Заява на участь 21 серп. 09:07
Заява на участь 21 серп. 09:07
Заява на участь 21 серп. 09:08
Заява на участь 21 серп. 09:08
Заява на участь 21 серп. 09:08
Заява на участь 21 серп. 09:08

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 26 серп. 11:51

Документи, що подані з пропозицією 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 20 серп. 14:46
Заява на участь 20 серп. 14:47
Заява на участь 20 серп. 14:48
Заява на участь 21 серп. 09:05
Заява на участь 21 серп. 09:06
Заява на участь 21 серп. 09:06
Заява на участь 21 серп. 09:06
Заява на участь 21 серп. 09:06
Заява на участь 21 серп. 09:07
Заява на участь 21 серп. 09:07
Заява на участь 21 серп. 09:08
Заява на участь 21 серп. 09:08
Заява на участь 21 серп. 09:08
Заява на участь 21 серп. 09:08

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 26 серп. 11:51
Статус договору:
Очікується договір
Вартість договору
60 718,25 грн

Період підписання протоколу:
21 серп. 16:25 – 31 серп. 18:00
Період підписання договору:
21 серп. 16:25 – 18 вер. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20915546
Адреса:
Україна, 55001, Миколаївська область, Вознесенський р-н, місто Південноукраїнськ, Промисловий майданчик

Основний контакт

Ім'я:
Топчій Тамара Семенівна
E-mail:
Телефон:
+380513642624

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Філія - Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк»
Опис:
Орендні платежі
Призначення платежу:
Послуги з оренди майна
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA133264610000026004300221449
Найменування одержувача:
ФІЛІЯ "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
ЄДРПОУ одержувача:
20915546

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Філія - Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк»
Опис:
гарантійний внесок
Призначення платежу:
сплата гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA133264610000026004300221449
Найменування одержувача:
ФІЛІЯ "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
ЄДРПОУ одержувача:
20915546

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ФІЛІЯ "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"

Вас може зацікавити

Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами

Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами
Ім'я:
Чавелюк Тетяна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380968117221 ЄДРПОУ:
04405774
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

43 974,00 грн без ПДВ

Дивитись