Оренда нерухомого майна, що належить АТ «КОМІНВЕСТБАНК», а саме: частина нежитлового приміщення №28 (за планом технічного паспорту) загальною площею 10,20 кв.м., розташованого на 1-му поверсі будівлі будинку побуту, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, Великоберезнянський р., смт. Великий Березний, вул. Шевченка, будинок 45

Частина нежитлового приміщення №28 (за планом технічного паспорту) загальною площею 10,20 кв.м., розташованого на 1-му поверсі будівлі будинку побуту, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, Великоберезнянський р., смт. Великий Березний, вул. Шевченка, будинок 45, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 392550121208. Стан задовільний, придатне до використання. Строк оренди - 12 місяців. В приміщенні знаходиться орендар. Проєкт договору оренди є складовою частиною цього оголошення про проведення відкритих торгів (аукціону). Контактна особа АТ «КОМІНВЕСТБАНК» (щодо майна): Мартьянова Олена Валентинівна, +38066 425 19 46, [email protected] У відповідності до пункту 10.2 Регламенту ЕТС до складу документів учасника електронного аукціону має входити довідка, що подається учасником у довільній формі, що підтверджує відсутність щодо такого учасника обставин (фактів), що зумовлюють дію щодо нього мораторію, встановленого відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2022 року №187 «Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації».

Початкова ціна

1 458,60 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 18 лют. 09:37

до 26 лют. 16:20

Аукціон

з 26 лют. 09:35

до 26 лют. 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
18 лют. 09:37 – 26 лют. 16:20
Період аукціону:
26 лют. 09:35 – 26 лют. 16:20
Дата публікації:
18 лют. 09:37
Період редагування:
18 лют. 09:37 – 21 лют. 18:00
Період питань:
18 лют. 09:37 – 25 лют. 18:00
Період відповідей:
18 лют. 09:37 – 25 лют. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLD001-UA-20260218-98398
Реєстраційний внесок:
0,00 грн
Гарантійний внесок:
525,10 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
37/26-1
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Початкова ціна:
1 458,60 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
14,59 грн
Кількість кроків:
39
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Контактна особа АТ «КОМІНВЕСТБАНК»: Мартьянова Олена Валентинівна, +38066 425 19 46, [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Заява
Додаткова інформація:
У відповідності до пункту 10.2 Регламенту ЕТС до складу документів учасника електронного аукціону має входити довідка, що подається учасником у довільній формі, що підтверджує відсутність щодо такого учасника обставин (фактів), що зумовлюють дію щодо нього мораторію, встановленого відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2022 року №187 «Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації».

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Графік оренди

Кількість годин:
24 години в день
Кількість днів:
7 днів в тиждень

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення №28 (за планом технічного паспорту) загальною площею 10,20 кв.м., розташованого на 1-му поверсі будівлі будинку побуту, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, Великоберезнянський р., смт. Великий Березний, вул. Шевченка, будинок 45

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

10,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 89000, Закарпатська область, Великий Березний, вулиця Шевченка, 45

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
48296456
Дата реєстрації:
31 жовт. 2022 17:01
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
10.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
1186.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
10.2
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
добрий
Координати:
Широта: 48.89375 Довгота: 22.46052

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 18 лют. 09:37
Ілюстрація 18 лют. 09:37
Ілюстрація 18 лют. 09:37
Ілюстрація 18 лют. 09:37
Ілюстрація 18 лют. 09:37

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21708016
Адреса:
Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 17
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Волтарніст Людмила Євгеніївна
E-mail:
Телефон:
+380953128550
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського ...
Ім'я:
Янів Мар'яна Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673893771 ЄДРПОУ:
44433404
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 869,45 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда частини приміщення під розміщення буфету площею 5,0 кв. м у складі нежитлового приміщення № 28 загальною площею 71,9 кв.м, Городоцького навчально-виховного комплексу №2 І-ІІІ ступенів "ЗЗСО І ступеня - гімназія Городоцької міської ради Львівської області", що розташоване за адресою: 81500, Львівська область, Львівський район, м. Городок, вул. Мартовича, 1.

Оренда частини приміщення під розміщення буфету площею 5,0 кв. м у складі нежитлового приміщення № 28 загальною площею 71,9 кв.м, Городоцького навчально-виховного комплексу №2 І-ІІІ ступенів "ЗЗСО І ступеня - гімназія Городоцької міської ради Львівської област...
Ім'я:
Кушнір Марія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380323130195 ЄДРПОУ:
26269892
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

827,89 грн без ПДВ

Дивитись