Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" на балансі філії ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 шт) . Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу з 21.09.2026 по 30.09.2026 згідно з графіком оголошень, що знаходиться за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua . Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій ,а саме Новгород-Сіверський(339906), Глухів (328403), Шостка(328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103) , Янпіль (328600), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Полігон вивантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій ,а саме Новгород-Сіверський(339906), Глухів (328403), Шостка(328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103) , Янпіль (328600), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205),Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Середня швидкість перевезення власного вагону Перевізника за одну добу (км/доба) (V ср) визначається згідно таблиці 3 Додатку 1-2 до Договору та коефіцієнт порожнього пробігу (Кпп) згідно таблиці 2 Додатку 1-2 до Договору, які діють станом на дату проведення електронних торгів. З актуальною інформацією, про використання середніх швидкостей можна ознайомитись за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua/. Під час участі в аукціонах «ProZorro.Продажі» першочергово просимо враховувати переробну спроможність під’їзних колій, а також станцій відправлення та призначення. При визначені плати за користування (при здійснені навантажувально-розвантажувальних робіт та при затримках на шляху прямування) застосовується ставка плати за використання на підставі результатів електронних торгів відповідно до п.7.2 Додатку 1-5 до Договору. Переадресування дозволяється здійснювати при дотриманні умов аукціону. Не дозволяється планувати перевезення, проставляти електронні заявки та здійснювати навантаження зі станцій що обмежені конвенційними заборонами. Дозволяється вантажити вагони в різні дати та різні напрямки в рамках одного лоту.

Англійський аукціон. Рухомий склад - платформа фітінгова довжиною 40 футів. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" на балансі філії ЦТС "Ліски" згідно з Додатком 1-5 до Договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом . Відповідно до п. 8.4.вищезазначеного Додатку Перевізник не несе відповідальність за неможливість надати послугу, якщо обраний Замовником – Переможцем електронних торгів (аукціону) маршрут має обмеження, в тому числі конвенційні заборони. Середня швидкість перевезення власного вагону Перевізника за одну добу (км/доба) (V ср) визначається згідно таблиці 3 Додатку 1-2 до Договору та коефіцієнт порожнього пробігу (Кпп) згідно таблиці 2 Додатку 1-2 до Договору, які діють станом на дату проведення електронних торгів. З актуальною інформацією, про використання середніх швидкостей можна ознайомитись за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua/. Навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу з 21.09.2026 по 30.09.2026. Подача замовлення на перевезення в АС "Месплан" для узгодження в робочі години відділу планування. Щодо планувань перевезень в АС Месплан звертатися за телефонами: 044 465 32 67; 044 465 32 93; 063 460 09 61; 063 460 08 81 згідно графіка роботи відділу планування, а саме з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45. Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій ,а саме Новгород-Сіверський(339906), Глухів (328403),Шостка(328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103) , Янпіль (328600), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (44500). Полігон вивантаження -без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський(339906), Глухів (328403),Шостка(328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103) , Янпіль (328600) ,Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205),Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Під час участі в аукціонах «ProZorro.Продажі» першочергово просимо враховувати переробну спроможність під’їзних колій, а також станцій відправлення та призначення. Переадресування дозволяється здійснювати при дотриманні умов аукціону. При визначенні плати за користування (при здійсненні навантажувально-розвантажувальних робіт та при затримках на шляху прямування) застосовується ставка плати за використання на підставі результатів електронних торгів відповідно до п. 7.2 Додатку 1-5 до Договору. Плата за використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" по території України буде розраховуватись за ставкою переможця електронних торгів. Строк підписання переможцем протоколу електронних торгів у ЕТС спливає о 16.00 на наступний робочий день після дати формування протоколу електронних торгів у ЕТС. Учасники електронного аукціону зобов'язані мати діючий Договір про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом, та бути відсутні в списку (реєстрі) осіб, яким обмежено доступ до участі в електронних торгах. Не дозволяється планувати перевезення, проставляти електронні заявки та здійснювати навантаження зі станцій що обмежені конвенційними заборонами. Початкова ціна реалізації 2150 грн/доб (без ПДВ). Дозволяється вантажити вагони в різні дати та різні напрямки в рамках одного лоту.

Початкова ціна

2 150,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 27 серп. 16:00

до 30 серп. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
27 серп. 16:00 – 30 серп. 20:00
Початок аукціону:
31 серп. 12:00
Дата публікації:
27 серп. 16:00
Період питань:
27 серп. 16:00 – 30 серп. 20:00
Період відповідей:
27 серп. 16:00 – 30 серп. 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RCE001-UA-20260827-97145
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Номер лоту:
UZ2708_165 40ф
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 150,00 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21,50 грн

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" на балансі філії ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів

Код CAV: 34621100-7 Вантажні залізничні вагони
Код CPVS: MA08-5 Для залізничного транспорту

Кількість:

5 штуки

Адреса:

Не вказано

Кількість маршрутів:
0
Період проставлення електронної заявки:
2 вер. 00:00 – 27 вер. 20:00
Період подачі вагону:
21 вер. 00:00 – 30 вер. 23:59
Код роду вагонів:
96 - Платформи фітінгові
Полігон навантаження:
без обмежень за винятком прифронтових станцій ,а саме Новгород-Сіверський(339906), Глухів (328403), Шостка(328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103) , Янпіль (328600), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005)

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
40123465
Адреса:
Україна, 03038, Київ, Київ, Івана Федорова, 32, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Козакова Лариса Валентинівна
E-mail:
Телефон:
+380444069355

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Філія "ЦТЛ" АТ "Укрзалізниця"

Вас може зацікавити

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу з 12.09.2026 по 20.09.2026 згідно з графіком оголошень, що знаходиться за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua. Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Полігон вивантаження – без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Середня швидкість перевезення власного вагону вагону Перевізника за одну добу (км/доба) (V ср) визначається згідно таблиці 3 Додатку 1-2 до Договору та коефіцієнт порожнього пробігу (Кпп) згідно таблиці 2 Додатку 1-2 до Договору, які діють станом на дату проведення електронних торгів. З актуальною інформацією, про використання середніх швидкостей можна ознайомитись за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua/. Під час участі в аукціонах "ProZorro.Продажі" першочергового просимо враховувати переробну спроможність під'їзних колій, а також станцій відправлення та призначення. При визначенні плати за користування (при здійснені навантажувально-розвантажувальних робіт та при затримках на шляху прямування ) застосовується ставка плати за використання на підставі результатів електронних торгів відповідно до п.7.2 Додатку 1-5 до Договору. Переадресування дозволяється здійснювати при дотриманні умов аукціону. Не дозволяється планувати перевезення, проставляти електронні заявки та здійснювати навантаження зі станцій , що обмежені конвенційними заборонами. Дозволяється вантажити вагони в різні дати та різні напрямки в рамках одного лоту. /// Тип - 7; Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - платформи фітінгові - 96; Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород- Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). ; Дата подачі вагону початкова - 12-09-2026 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 20-09-2026 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 09-09-2026 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 17-09-2026 20:00

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Н...
Ім'я:
Ільницький Євген Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444651746 ЄДРПОУ:
40123465
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 150,00 грн без ПДВ

Дивитись

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу з 12.09.2026 по 20.09.2026 згідно з графіком оголошень, що знаходиться за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua. Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Полігон вивантаження – без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Середня швидкість перевезення власного вагону вагону Перевізника за одну добу (км/доба) (V ср) визначається згідно таблиці 3 Додатку 1-2 до Договору та коефіцієнт порожнього пробігу (Кпп) згідно таблиці 2 Додатку 1-2 до Договору, які діють станом на дату проведення електронних торгів. З актуальною інформацією, про використання середніх швидкостей можна ознайомитись за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua/. Під час участі в аукціонах "ProZorro.Продажі" першочергового просимо враховувати переробну спроможність під'їзних колій, а також станцій відправлення та призначення. При визначенні плати за користування (при здійснені навантажувально-розвантажувальних робіт та при затримках на шляху прямування ) застосовується ставка плати за використання на підставі результатів електронних торгів відповідно до п.7.2 Додатку 1-5 до Договору. Переадресування дозволяється здійснювати при дотриманні умов аукціону. Не дозволяється планувати перевезення, проставляти електронні заявки та здійснювати навантаження зі станцій , що обмежені конвенційними заборонами. Дозволяється вантажити вагони в різні дати та різні напрямки в рамках одного лоту. /// Тип - 7; Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - платформи фітінгові - 96; Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород- Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). ; Дата подачі вагону початкова - 12-09-2026 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 20-09-2026 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 09-09-2026 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 17-09-2026 20:00

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Н...
Ім'я:
Ільницький Євген Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444651746 ЄДРПОУ:
40123465
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 150,00 грн без ПДВ

Дивитись

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу з 12.09.2026 по 20.09.2026 згідно з графіком оголошень, що знаходиться за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua. Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Полігон вивантаження – без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Середня швидкість перевезення власного вагону вагону Перевізника за одну добу (км/доба) (V ср) визначається згідно таблиці 3 Додатку 1-2 до Договору та коефіцієнт порожнього пробігу (Кпп) згідно таблиці 2 Додатку 1-2 до Договору, які діють станом на дату проведення електронних торгів. З актуальною інформацією, про використання середніх швидкостей можна ознайомитись за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua/. Під час участі в аукціонах "ProZorro.Продажі" першочергового просимо враховувати переробну спроможність під'їзних колій, а також станцій відправлення та призначення. При визначенні плати за користування (при здійснені навантажувально-розвантажувальних робіт та при затримках на шляху прямування ) застосовується ставка плати за використання на підставі результатів електронних торгів відповідно до п.7.2 Додатку 1-5 до Договору. Переадресування дозволяється здійснювати при дотриманні умов аукціону. Не дозволяється планувати перевезення, проставляти електронні заявки та здійснювати навантаження зі станцій , що обмежені конвенційними заборонами. Дозволяється вантажити вагони в різні дати та різні напрямки в рамках одного лоту. /// Тип - 7; Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - платформи фітінгові - 96; Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород- Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). ; Дата подачі вагону початкова - 12-09-2026 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 20-09-2026 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 09-09-2026 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 17-09-2026 20:00

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Н...
Ім'я:
Ільницький Євген Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444651746 ЄДРПОУ:
40123465
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 150,00 грн без ПДВ

Дивитись