Продаж нерухомого майна за адресою: Київська обл., м. Миронівка, вул. Захарченка, 56

Продаж нерухомого майна за адресою: Київська обл., м. Миронівка, вул. Захарченка, 56, частина нежитлової будівлі літ. «А-2» площею 148,5 кв. м та частина нежитлової будівлі літ. «Б-1» площею 20,5 кв. м

Початкова ціна

2 428 320,00 грн

з ПДВ
Очікується оплата
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 черв. 10:33

до 25 черв. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 25 черв. 20:00

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
12 черв. 10:33 – 25 черв. 20:00
Початок аукціону:
26 черв. 12:10
Дата публікації:
12 черв. 10:33
Період редагування:
12 черв. 10:33 – 20 черв. 18:00
Період питань:
12 черв. 10:33 – 25 черв. 18:00
Період відповідей:
12 черв. 10:33 – 25 черв. 18:00
Період кваліфікації:
25 черв. 20:00 – 21 лип. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
NLE001-UA-20260612-61398
Реєстраційний внесок:
1 700,00 грн
Гарантійний внесок:
485 664,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 428 320,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
24 283,20 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Відповідальна особа за організацію ознайомлення з майном: Платонов Юрій (096) 972-39-08
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вартість реалізації об'єкта повинна бути сплачена покупцем продавцю у повному обсязі не пізніше дня нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу. Витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу, сплатою відповідних зборів та обов'язкових платежів, покладаються на покупця (переможця аукціону). Організатор обирає нотаріуса, що посвідчуватиме договір купівлі-продажу та місце посвідчення. Згідно Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна відбувається протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону. У випадку наявності запису щодо Організатора в Єдиному реєстрі боржників та неможливістю здійснення угоди купівлі-продажу в межах строку, встановленого для підписання та опублікування вказаного договору - підписання договору купівлі-продажу нерухомого майна відбувається після видалення відповідного запису з Єдиного реєстру боржників; 1. До участі в електронних торгах (аукціоні) не допускаються: особи, пов'язані з провадженням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції, що визнаються Україною, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України; особи, щодо яких застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції» або щодо яких застосовані міжнародні санкції OFAC, EC, OOH [1]; особи, пов'язані з державою - агресором / Республікою Білорусь; [2],[3] АТ «Ощадбанк» має право відмовитися від укладення договору купівлі-продажу таких випадках: y наявності відомостей негативного характеру стосовно ділової репутації переможця торгів (аукціону), що ставить під сумніви можливість виконання ним умов договору купівлі-продажу; наявності конфлікту інтересів та / або судових справ проти Банку у переможця торгів (аукціону) або його пов'язаних осіб чи кінцевого бенефіціарного власника; передбачених Законами України «Про банки і банківську діяльність», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»; належність переможця торгів (аукціону) до осіб, зазначених в п.1 цієї Заявки; невідповідність переможця торгів (аукціону) вимогам до переможця торгів (аукціону); недосягнення згоди з інших, не передбачених умовами проведення торгів (аукціону), істотних умов договору купівлі-продажу. 2. Для перевірки інформації, зазначеної в п. 1 цієї Заявки, переможець торгів (аукціону) надає документи за визначеним переліком та запитом Банку. [1]санкції, які запроваджуються: (і) Управлінням контролю за іноземними активами США (OFAC) Міністерства фінансів США; (ії) Радою міністрів закордонних справ Ради Європейського Союзу; (iii) Радою безпеки Організації Об'єднаних Націй; [2] - громадяни російської федерації/республіки білорусь, крім тих, що проживають на території України на законних підставах: - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства російської федерації/республіки Білорусь; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є російська федерація/республіка білорусь, громадянин російської федерації/республіки білорусь, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства російської федерації/республіки білорусь, юридичні особи, утворені відповідно до законодавства іноземної держави, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, яких є російська федерація/республіка білорусь. громадянин російської федерації/республіки білорусь, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства російської федерації/республіки білорусь; [3] в окремих випадках, якщо за результатом оцінки впливу санкцій, інших встановлених законодавством обмежень Банком буде визначено можливість укладення з вказаними вище особами договору купівлі-продажу, такі особи можуть бути допущені до участі в електронних торгах (аукціоні) за окремим рішенням Банку. Перелік необхідних документів та згода на обробку персональних даних (додається)

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля та гараж з оглядовою ямою знаходяться в серединній частині міста. Фасад будівлі виходить на вул. Захарченка. Поруч зупинки громадського транспорту (автобус, маршрутне таксі), об’єкти торгівельного призначення, учбові заклади. Район місцерозташування характеризується достатньою кількістю об’єктів комерційного призначення. Комунікації: електро-постачання - 10 кВт, водопостачання, каналізація - центральні, опалення - газове (індивідувальне, відключене). Кадастровий номер земельної ділянки: 3222910101:01:006:0002, право постійного користування земельною ділянкою.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, Київська область, Миронівка, вул. Захарченка, 56

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
32245877
Дата реєстрації:
2 жовт. 2010 21:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
169.0
Площа ділянки, кв. м:
428.0
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
10.0
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.6643696 Довгота: 30.9740571

Розташування на мапі

Документи аукціону 32 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Копії документів та матеріалів на лот 12 черв. 10:33
Копії документів та матеріалів на лот 12 черв. 10:33
Копії документів та матеріалів на лот 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Копії документів та матеріалів на лот 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Копії документів та матеріалів на лот 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Копії документів та матеріалів на лот 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33
Ілюстрація 12 черв. 10:33

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Глущак Максим Васильович
ІПН/РНОКПП:
3250013954

Пропозиція:

2 430 000,00 грн

Статус:

Очікується договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 18 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18

Документи, що подані з пропозицією 18 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Цифровий підпис 25 черв. 16:18
Заява на участь 25 черв. 16:18
Статус договору:
Очікується договір
Вартість договору
2 430 000,00 грн

Період очікування:
25 черв. 20:00 – 25 лип. 18:00
Період оплати:
25 черв. 20:00 – 9 лип. 20:00
Період підписання договору:
25 черв. 20:00 – 21 лип. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00032129
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, ВУЛИЦЯ ГОСПІТАЛЬНА, будинок 12-Г, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Довіреність

Основний контакт

Ім'я:
Платонов Юрій Олександрович
E-mail:
Телефон:
+380969723908

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA063004650000037390851525346
Найменування одержувача:
акціонерне товариство "Державний ощадний банк України"
ЄДРПОУ одержувача:
00032129

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ»

Вас може зацікавити

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
Ім'я:
Шинкаренко Надія
E-mail: [email protected] Телефон: +380958275693 ІПН/РНОКПП:
2318309381
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 761 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область

Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область
Ім'я:
Волошин Марія Ярославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380963030840 ЄДРПОУ:
26269449
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 539 586,00 грн без ПДВ

Дивитись

Офісне приміщення загальною площею 305.0 кв.м., яке розташоване за адресою: Волинська обл., Горохівський р., м. Горохів, вулиця Шевченка, буд 41.

Офісне приміщення загальною площею 305.0 кв.м., яке розташоване за адресою: Волинська обл., Горохівський р., м. Горохів, вулиця Шевченка, буд 41.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380937686797 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 726 180,00 грн без ПДВ

Дивитись