(Активи держбанків) Триповерховий житловий будинок та Земельна ділянка кадастровий номер 5924783800:05:005:0513, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Місцерозташування: Сумська область, Сумський р-н, с. Косівщина, вул. Сумська, 16

Підстава для продажу прав вимоги Рішення Правління АБ «УКРГАЗБАНК» від 21.04.2026. Учасником аукціону/ Переможцем аукціону - не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації. За результатами аукціону Переможець надає необхідний пакет документів на запит Банку. Аукціон може бути відмінено на будь-якому його етапі, але до укладення договору купівлі-продажу, за рішенням Правління Банку, в порядку та на умовах визначених Регламентом, в тому числі у разі виявлення обставин, що унеможливлюють укладення договору з переможцем аукціону за результатами перевірки службами банку.

Початкова ціна

3 186 327,56 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 6 серп. 16:29

до 21 серп. 16:20

Аукціон

з 21 серп. 09:35

до 21 серп. 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
6 серп. 16:29 – 21 серп. 16:20
Період аукціону:
21 серп. 09:35 – 21 серп. 16:20
Дата публікації:
6 серп. 16:29
Період редагування:
6 серп. 16:29 – 16 серп. 18:00
Період питань:
6 серп. 16:29 – 20 серп. 18:00
Період відповідей:
6 серп. 16:29 – 20 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
NLD001-UA-20260806-56187
Реєстраційний внесок:
1 700,00 грн
Гарантійний внесок:
318 632,76 грн
Номер лоту:
16
Лот виставляється на торги:
Вперше
Початкова ціна:
3 186 327,56 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
31 863,28 грн
Кількість кроків:
38
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
В робочі дні з 10-00 до 16-00 за попередньою домовленістю з представником АБ «УКРГАЗБАНК», але не пізніше 1 робочого дня до дати ознайомлення
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Витрати, пов’язані з укладенням, нотаріальним посвідченням Договору купівлі-продажу, сплачує Продавець. Витрати, пов’язані з державною реєстрацією права на нерухоме майно в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та оплата внеску до Пенсійного фонду (в розмірі 1%, який сплачується до моменту укладання договору купівлі-продажу) покладається на покупця. Місце укладення договору купівлі-продажу – м. Київ. Кінцевий розрахунок розміру ПДВ здійснюється за результатами проведення аукціону, відповідно до Протоколу про результати аукціону із урахуванням вимог податкового законодавства України, чинного на момент продажу Майна.
Додаткова інформація:
Об'єкт зареєстровано в Державному реєстрі речових прав

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка за кадастровим номером 5924783800:05:005:0513, на якій розташований житловий будинок, має цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). - Технічний стан задовільний; - не використовується; - обтяження відсутні; - скан-копія правовстановлюючого документу надається за вимогою потенційного учасника аукціону.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Площа:

0,1572 гектар

Адреса:

Україна, 42342, Сумська область, Косівщина, Сумська, 16

Тип:
Майно
Площа ділянки, га:
0.1572
Кадастровий номер:
5924783800:05:005:0513
Поточне використання земельної ділянки:
не використовується
Координати:
Широта: 50.91350597022315 Довгота: 34.7417693566156
2

Житловий будинок: - Будинок трьох поверховий з погребом. - Будинок побудований з цегли та потребує здійснення оздоблюваних робіт, - підведення води, проведення каналізації та облаштувння прибудинкової території. - Будинок знаходиться в престижній локації, на території сучасної забудови в пішій доступності до меж міста Суми;

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Площа:

1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 42342, Сумська область, Косівщина, Сумська 16

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
734.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
734.8
Координати:
Широта: 50.91353118682256 Довгота: 34.7418095693503

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Типова форма договору 6 серп. 16:29
Ілюстрація 6 серп. 16:29
Ілюстрація 6 серп. 16:29
Копії документів та матеріалів на лот 6 серп. 16:29
Ілюстрація 6 серп. 16:29
Копії документів та матеріалів на лот 6 серп. 16:29
Копії документів та матеріалів на лот 6 серп. 16:29
Ілюстрація 6 серп. 16:29
Ілюстрація 6 серп. 16:29
Ілюстрація 6 серп. 16:29

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
23697280
Адреса:
Україна, 03087, Київ, Київ, Єреванська, 1, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Нагорняк Анна
E-mail:
Телефон:
+0445941109

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "УКРГАЗБАНК"

Вас може зацікавити

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Опис майна: житловий будинок з господарськими та побутовими спорудами та будівлями складається з житлового будинку під літерою ``А``, сараю під літерою ``Б``, вбиральні під літерою ``В``, огорожі ``1,2``, вимощення ``3``. Земельна ділянка площею 0,0723 га (кадастровий номер 3210300000:07:019:0119), за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), земельна ділянка 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921366632103. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10044.

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Оп...
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 960 280,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 0.5001

Продаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 0.5001
Ім'я:
Павлюк Артур
E-mail: [email protected] Телефон: +380951135319 ІПН/РНОКПП:
2427908873
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
Ім'я:
Шинкаренко Надія
E-mail: [email protected] Телефон: +380958275693 ІПН/РНОКПП:
2318309381
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 761 000,00 грн без ПДВ

Дивитись