Продаж права власності на земельну ділянку загальною площею 1,9705 га, кадастровий номер 3521781900:54:000:0069, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (КВЦПЗ - 03.04), що розташована на території Добровеличківської селищної ради (в межах села Скопіївка)

Продаж права власності на земельну ділянку загальною площею 1,9705 га, з яких: 1,9705 га – землі під соціально-культурними об’єктами, кадастровий номер 3521781900:54:000:0069, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (КВЦПЗ - 03.04), що розташована на території Добровеличківської селищної ради (в межах села Скопіївка)

Початкова ціна

962 589,00 грн

без ПДВ
Очікується підписання акту/договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 14 лип. 18:00

до 17 серп. 20:00

Аукціон

з 18 серп. 11:35

до 18 серп. 12:04

Кваліфікація

з 18 серп. 12:04

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
14 лип. 18:00 – 17 серп. 20:00
Період аукціону:
18 серп. 11:35 – 18 серп. 12:04
Дата публікації:
10 лип. 15:18
Період редагування:
10 лип. 15:18 – 14 лип. 18:00
Період питань:
10 лип. 15:18 – 17 серп. 18:00
Період відповідей:
10 лип. 15:18 – 17 серп. 18:00
Період кваліфікації:
18 серп. 12:04 – 22 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LSE001-UA-20260710-70116
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
288 776,70 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
962 589,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
9 625,89 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
20 802,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
1 378 759,00 грн
Експертна грошова оцінка:
962 589,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
1,9705 га – санітарно-захисна зона навколо (уздовж) об’єкта, встановлені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01.07.1999 року № 7. Строк дії обмеження: безстроково.
Містобудівні умови земельної ділянки:
Відсутні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Потенційні учасники земельних торгів можуть ознайомитися з лотом в робочі дні: ПН-ЧТ - з 8:00-17:00, ПТ - з 8:00-16:00, звернувшись до організатора земельних торгів за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, селище Добровеличківка, вулиця Незалежності, 112, відповідальна особа - начальник відділу земельних ресурсів та просторового планування Оксана Придатченко (тел. 0935106175)
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Перелік документів, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі електронного аукціону визначається відповідно до пункту 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суборенди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та частини 7 статті 137 Земельного кодексу України
Додаткова інформація:
Відсутні
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Право власності на земельну ділянку загальною площею 1,9705 га, з яких: 1,9705 га – землі під соціально-культурними об’єктами, кадастровий номер 3521781900:54:000:0069, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (КВЦПЗ - 03.04), що розташована на території Добровеличківської селищної ради (в межах села Скопіївка)

Код CAV: 06112000-0 Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування)
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 03.04 Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій
Вид земельних угідь (КВЗУ): 008.03 Землі під соціально-культурними об'єктами

Площа:

1,9705 гектар

Адреса:

Україна, 27007, Кіровоградська область, Скопіївка,

Площа ділянки, га:
1.9705
Кадастровий номер:
3521781900:54:000:0069
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 48.43341775956815 Довгота: 31.149538012186994

Розташування на мапі

Документи аукціону 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 10 лип. 15:18
Проєкт договору 10 лип. 15:18
Копії документів та матеріалів на лот 10 лип. 15:18
Копії документів та матеріалів на лот 10 лип. 15:18
Копії документів та матеріалів на лот 10 лип. 15:18
Копії документів та матеріалів на лот 10 лип. 15:18
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 10 лип. 15:18
Копії документів та матеріалів на лот 10 лип. 15:18
Копії документів та матеріалів на лот 10 лип. 15:18
Копії документів та матеріалів на лот 10 лип. 15:18
Копії документів та матеріалів на лот 10 лип. 15:18
Копії документів та матеріалів на лот 10 лип. 15:18

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Соловчук Віктор Михайлович
ІПН/РНОКПП:
2157003450

Пропозиція:

972 270,00 грн

Статус:

Очікується договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 13 серп. 13:43
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 серп. 13:44
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 серп. 13:44
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 серп. 13:44
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 серп. 13:44

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 20 серп. 11:44

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 13 серп. 13:43
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 серп. 13:44
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 серп. 13:44
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 серп. 13:44
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 серп. 13:44

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 20 серп. 11:44
Статус договору:
Очікується договір
Вартість договору
972 270,00 грн

Період підписання протоколу:
18 серп. 12:04 – 26 серп. 18:00
Період підписання договору:
18 серп. 12:04 – 15 вер. 18:00

Учасник:

Ім'я:
Возняк Володимир Степанович
ЄДРПОУ:
38147251

Пропозиція:

972 215,00 грн

Статус:

Очікується рішення

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 13 серп. 10:01
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 серп. 10:02
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 13 серп. 10:02
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 серп. 10:02
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 серп. 10:03
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 серп. 10:03
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 серп. 10:03

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 13 серп. 10:01
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 серп. 10:02
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 13 серп. 10:02
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 серп. 10:02
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 серп. 10:03
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 серп. 10:03
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 серп. 10:03

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04365922
Адреса:
Україна, 27000, Кіровоградська область, Добровеличківка, смт. Добровеличківка. Незалежності, 112, КОАТУУ: 3521755100, ДОБРОВЕЛИЧКІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Яцевич Олександр Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380935106175

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України(ел. адм. подат.)
Опис:
Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим
Призначення платежу:
Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA268999980314161941000011503
Найменування одержувача:
ГУК у Кіров.обл./тгДобровел/33010100
ЄДРПОУ одержувача:
37918230

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України(ел. адм. подат.)
Опис:
Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим
Призначення платежу:
Гарантійний внесок до аукціону з продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA268999980314161941000011503
Найменування одержувача:
ГУК у Кіров.обл./тгДобровел/33010100
ЄДРПОУ одержувача:
37918230

Плата за підготовку лота

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України(ел. адм. подат.)
Опис:
Інші надходження (сума витрат, здійснених на підготовку лота до продажу)
Призначення платежу:
Інші надходження (сума витрат, здійснених на підготовку лота до продажу)
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA288999980314050544000011503
Найменування одержувача:
ГУК у Кіров.обл./тгДобровел/24060300
ЄДРПОУ одержувача:
37918230

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Добровеличківська селищна рада

Вас може зацікавити

Право оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 1822386600:14:000:0031, місце розташування: вулиця Дружби (в районі кар'єру) місто Коростень, Житомирська область

Право оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 1822386600:14:000:0031, місце розташування: вулиця Дружби (в районі кар'єру) місто Коростень, Житомирська область
Ім'я:
Бондарчук Альона Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380966980452 ЄДРПОУ:
13576977
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

600 111,92 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,4233 га, кадастровий номер: 4610136900:09:006:0012, що розташована за адресою: м. Львів, вул. Трускавецька, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, (вид цільового призначення земельної ділянки 03.10) за рахунок земель житлової та громадської забудови.

Продаж права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,4233 га, кадастровий номер: 4610136900:09:006:0012, що розташована за адресою: м. Львів, вул. Трускавецька, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, (вид ці...
Ім'я:
Ковалишин Олег Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322975704 ЄДРПОУ:
26269018
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

611 545,81 грн без ПДВ

Дивитись

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА. Кадастровий номер 0520680200:05:001:0085, 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,02 га

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА. Кадастровий номер 0520680200:05:001:0085, 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,02 га
Ім'я:
Аліна Думанська
E-mail: [email protected] Телефон: +380961226150 ІПН/РНОКПП (ФОП):
3156915604
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

520 000,00 грн без ПДВ

Дивитись