Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, загальною площею 0,015 га, кадастровий номер 2323655100:01:001:1128.

Продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,015 га, яка розташована по вул. Українська, 50Б, смт. Новомиколаївка, Новомиколаївського району Запорізької області. Кадастровий номер 2323655100:01:001:0128. Цільове призначення: 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Вид використання земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Початкова ціна

52 377,00 грн

без ПДВ
Торги скасовано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь
не було
Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 бер. 2024 18:00 – 21 квіт. 2024 20:00
Початок аукціону:
22 квіт. 2024 11:20
Дата публікації:
26 бер. 2024 10:21
Період редагування:
26 бер. 2024 10:21 – 28 бер. 2024 18:00
Період питань:
26 бер. 2024 10:21 – 21 квіт. 2024 18:00
Період відповідей:
26 бер. 2024 10:21 – 21 квіт. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LSE001-UA-20240326-77970
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
15 713,10 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
52 377,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
523,77 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
10 000,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
82 902,00 грн
Експертна грошова оцінка:
52 377,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки, встановлені Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 17.10.2012 № 1051, не зареєстровані.
Містобудівні умови земельної ділянки:
Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, не допускати будь-якого самовільного будівництва на відведеній земельній ділянці.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з майном можна у робочі дні за місцем його розташування, попередньо узгодивши з представником Новомиколаївської селищної ради, начальником загального відділу юридичного забезпечення та центру надання адміністративних послуг - Шевченко Ольгою Вікторівною, за телефоном: (099) 761-2000.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п. 29 Постанови КМУ № 1013 від 22.09.2021р.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
У зв’язку з невірно вказаною датою проведення аукціону (індентифікатор аукціону № LSE001-UA-20240326-77970)
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 26 бер. 2024 11:49

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,015 га, яка розташована по вул. Українська, 50Б, смт. Новомиколаївка, Новомиколаївського району Запорізької області. Кадастровий номер 2323655100:01:001:1128. Цільове призначення: 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Вид використання земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Код CAV: 06112000-0 Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування)
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Вид земельних угідь (КВЗУ): 008.03 Землі під соціально-культурними об'єктами

Площа:

0,015 гектар

Адреса:

Україна, 70101, Запорізька область, смт. Новомиколаївка, вулиця Українська, 50Б

Площа ділянки, га:
0.015
Кадастровий номер:
2323655100:01:001:1128
Тип власності:
Комунальна
Інформація про інженерні мережі:
Наявність електричних мереж та водопостачання.
Координати:
Широта: 47.973533649122736 Довгота: 35.898520206588856

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 26 бер. 2024 10:21
Паспорт торгів 26 бер. 2024 10:21
Копії документів та матеріалів на лот 26 бер. 2024 10:21
Копії документів та матеріалів на лот 26 бер. 2024 10:21
Копії документів та матеріалів на лот 26 бер. 2024 10:21
Копії документів та матеріалів на лот 26 бер. 2024 10:21
Копії документів та матеріалів на лот 26 бер. 2024 10:21
Копії документів та матеріалів на лот 26 бер. 2024 10:21
Копії документів та матеріалів на лот 26 бер. 2024 10:21
Проєкт договору 26 бер. 2024 10:21

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20509622
Адреса:
Україна, 70101, Запорізька область, смт Новомиколаївка, вул. Українська буд 34

Основний контакт

Ім'я:
Шевченко Ольга Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380997612000
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Новомиколаївська селищна рада Запорізького району Запорізької області

Вас може зацікавити

Продаж права оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області

Продаж права оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області
Ім'я:
Дацюк ВІта Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380672533217 ЄДРПОУ:
04060695
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

31 761,10 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3220286601:20:014:0014, площею 0,1400 га, цільове призначення якої - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: Київська область, Броварський район, с. Садове, автошлях Березань-Войтове

Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3220286601:20:014:0014, площею 0,1400 га, цільове призначення якої - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: Київська область, Броварський район, с. Садове, автошлях Березань-В...
Ім'я:
Лепська Леся Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457664896 ЄДРПОУ:
38065504
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

32 439,71 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди на земельну ділянку площею 0,1864 га., цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 6825283800:01:003:0037, яка розташована в межах населеного пункту села Зарічанка, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Продаж права оренди на земельну ділянку площею 0,1864 га., цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 6825283800:01:003:0037, яка розташована в межах населеного пункту села Зарічанка, Кам’янець-Подільський район...
Ім'я:
Назарук Денис Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673114391 ЄДРПОУ:
04403930
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

70 061,42 грн без ПДВ

Дивитись