Земельні торги у формі електронного аукціону щодо продажу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га з кадастровим номером 2124884500:11:014:0087, розташованої за адресою: вул. Головна, с. Невицьке, Ужгородський район
земельна ділянка площею 0,0800 га з кадастровим номером 2124884500:11:014:0087, що належить до земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – 03.07), розташованої за адресою: вул. Головна, с. Невицьке, Ужгородський район, яка належить до комунальної власності Оноківської сільської ради
з 24 жовт. 2023 18:00
до 22 лист. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельну ділянку (лот № 1) площею 0,0800 га з кадастровим номером 2124884500:11:014:0087, що належить до земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – 03.07), розташованої за адресою: вул. Головна, с. Невицьке, Ужгородський район, яка належить до комунальної власності Оноківської сільської ради
Код CAV: 06112000-0 Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування)
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Вид земельних угідь (КВЗУ): 008.00 Землі під громадською забудовою
|
Площа: 0,08 гектар |
Адреса: Україна, 89410, Закарпатська область, с. Невицьке, вул. Головна |
|
Площа ділянки, га:
0.08
Кадастровий номер:
2124884500:11:014:0087
Тип власності:
Комунальна
Інформація про наявні обтяження:
обтяження відсутні
Координати:
Широта: 48.67029466572543 Довгота: 22.382393950153325
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 жовт. 2023 17:16 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 жовт. 2023 17:16 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 жовт. 2023 17:16 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 жовт. 2023 17:16 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 20 жовт. 2023 17:16 | |
| Проєкт договору | 20 жовт. 2023 17:16 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 жовт. 2023 17:16 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ОНОКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1164 га, кадастровий номер 4623085200:07:000:0079, для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов'язаною з отриманням прибутку за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Криниця, в межах населеного пункту
287 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,4233 га, кадастровий номер: 4610136900:09:006:0012, що розташована за адресою: м. Львів, вул. Трускавецька, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, (вид цільового призначення земельної ділянки 03.10) за рахунок земель житлової та громадської забудови.
611 545,81 грн без ПДВ
ДивитисьЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА. Кадастровий номер 0520680200:05:001:0085, 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,02 га
520 000,00 грн без ПДВ
Дивитись