Продаж права оренди земельної ділянки площею 9,7565 га для рибогосподарських потреб

Продаж права оренди земельної ділянки загальною площею 9,7565 га для рибогосподарських потреб з них під водою 5,94 га, під гідротехнічними спорудами 0,11 га, під пасовищами 3,1 га, яка розташована на території Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області за межами с. Сасівка, кадастровий номер 3522885300:02:000:7503.

Початкова ціна

16 923,23 грн

без ПДВ
Торги скасовано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 3 серп. 2023 18:00

до 30 серп. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
3 серп. 2023 18:00 – 30 серп. 2023 20:00
Початок аукціону:
31 серп. 2023 12:30
Дата публікації:
1 серп. 2023 16:35
Період редагування:
1 серп. 2023 16:35 – 3 серп. 2023 18:00
Період питань:
1 серп. 2023 16:35 – 30 серп. 2023 18:00
Період відповідей:
1 серп. 2023 16:35 – 30 серп. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LSE001-UA-20230801-09756
Реєстраційний внесок:
670,00 грн
Гарантійний внесок:
5 076,97 грн
Номер лоту:
4
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
16 923,23 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
169,23 грн
Нормативна грошова оцінка:
169 232,31 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Відсутні
Містобудівні умови земельної ділянки:
Відсутні
Додаткова інформація:
Відсутні
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Помилково створена процедура проведення аукціону
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 25 серп. 2023 14:25

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка загальною площею 9,7565 га для рибогосподарських потреб з них під водою 5,94 га, під гідротехнічними спорудами 0,11 га, під пасовищами 3,1 га, яка розташована на території Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області за межами с. Сасівка, кадастровий номер 3522885300:02:000:7503.

Код CAV: 06127000-8 Землі водного фонду
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 10.07 Для рибогосподарських потреб
Вид земельних угідь (КВЗУ): 006.04 Ставки
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.02 Пасовища

Площа:

9,7565 гектар

Адреса:

Україна, Кіровоградська область, Сасівка

Площа ділянки, га:
9.7565
Кадастровий номер:
3533885300:02:000:7503
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 48.31093899738589 Довгота: 32.29025471391123

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 1 серп. 2023 16:35
Копії документів та матеріалів на лот 1 серп. 2023 16:35
Копії документів та матеріалів на лот 1 серп. 2023 16:35
Копії документів та матеріалів на лот 1 серп. 2023 16:35
Копії документів та матеріалів на лот 1 серп. 2023 16:35
Копії документів та матеріалів на лот 1 серп. 2023 16:35
Проєкт договору 1 серп. 2023 16:35
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 2 серп. 2023 15:41

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04364911
Адреса:
Україна, 28400, Кіровоградська область, Компаніївський р-н, смт. Компаніївка(з), вул. Паркова, буд. 4

Основний контакт

Ім'я:
Колтунов Андрій Григорович
E-mail:
Телефон:
+380985007328

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Вас може зацікавити

Продаж права оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об'єктом

Продаж права оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об'єктом
Ім'я:
Ставишенко Яна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380967717547 ЄДРПОУ:
04054984
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 580,68 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда земельної ділянки комунальної власності за межами с. Колінківці Топорівської сільської ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл.

Оренда земельної ділянки комунальної власності за межами с. Колінківці Топорівської сільської ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл.
Ім'я:
Козьмук Андрій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380505413929 ЄДРПОУ:
04417398
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

32 384,01 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду площею 5,0000 га за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, за межами с. Синюха

Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду площею 5,0000 га за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, за межами с. Синюха
Ім'я:
Цимбалюк Лариса Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380972688105 ЄДРПОУ:
04367217
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15 294,01 грн без ПДВ

Дивитись