Продаж арештованої земельної ділянки, площею 0,6693 га, кадастровий номер: 2123656200:11:001:0003, цільове призначення для ведення особистого селянського господарства, адреса: Закарпатська область, Рахівський район, смт Ясіня, полонина Печінжиска

Земельна ділянка, площею 0,6693 га, кадастровий номер: 2123656200:11:001:0003, цільове призначення для ведення особистого селянського господарства, адреса: Закарпатська область, Рахівський район, смт Ясіня, полонина Печінжиска

Початкова ціна

586 230,00 грн

без ПДВ
Торги скасовано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь
не було
Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
12 трав. 2023 18:00 – 11 лип. 2023 20:00
Початок аукціону:
12 лип. 2023 12:20
Дата публікації:
10 трав. 2023 12:12
Період редагування:
10 трав. 2023 12:12 – 12 трав. 2023 18:00
Період питань:
10 трав. 2023 12:12 – 11 лип. 2023 18:00
Період відповідей:
10 трав. 2023 12:12 – 11 лип. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LSE001-UA-20230510-32365
Реєстраційний внесок:
670,00 грн
Гарантійний внесок:
175 869,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
32
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
586 230,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
5 862,30 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
8 000,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
12 259,70 грн
Експертна грошова оцінка:
586 230,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Гальцова Анастасія Олександрівна тел. 099-98-23-250
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Корегування дати проведення аукціону
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 10 трав. 2023 12:19

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка, площею 0,6693 га, кадастровий номер: 2123656200:11:001:0003, цільове призначення для ведення особистого селянського господарства, адреса: Закарпатська область, Рахівський район, смт. Ясіня, полонина Печінжиска

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

0,6693 гектар

Адреса:

Україна, 90630, Закарпатська область, Ясіня, Закарпатська область, Рахівський район, смт. Ясіня, полонина Печінжиска

Площа ділянки, га:
0.6693
Кадастровий номер:
2123656200:11:001:0003
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
1. 1. Номер запису про обтяження: 45079631 Підстава виникнення обтяження: постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 67546960, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Харківської області Кудряшов Д.В.

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 10 трав. 2023 12:12
Копії документів та матеріалів на лот 10 трав. 2023 12:12
Копії документів та матеріалів на лот 10 трав. 2023 12:12
Копії документів та матеріалів на лот 10 трав. 2023 12:12
Проєкт договору 10 трав. 2023 12:12
Копії документів та матеріалів на лот 10 трав. 2023 12:12
Копії документів та матеріалів на лот 10 трав. 2023 12:12
Копії документів та матеріалів на лот 10 трав. 2023 12:12
Копії документів та матеріалів на лот 10 трав. 2023 12:12
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 10 трав. 2023 12:12
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 10 трав. 2023 12:12

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3064311957
Адреса:
Україна, 61003, Харківська область, Харків, вул. Університетська, буд. 33, оф. 7

Основний контакт

Ім'я:
Кудряшов Дмитро Вячеславович
E-mail:
Телефон:
+380500488375

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Харківської області Кудряшов Дмитро Вячеславович

Вас може зацікавити

Продаж земельної ділянки площею 0.604 га, цільове призначення земельної ділянки: Для ведення особистого селянського господарства, знаходиться за адресою: Закарпатська обл., Хустський р., с. Горінчово, урочище "Посіч",кадастровий номер: 2125382200:09:001:0002, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 1241923721253.

Продаж земельної ділянки площею 0.604 га, цільове призначення земельної ділянки: Для ведення особистого селянського господарства, знаходиться за адресою: Закарпатська обл., Хустський р., с. Горінчово, урочище "Посіч",кадастровий номер: 2125382200:09:001:0002, ...
Ім'я:
Луканець Тетяна Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380670076706 ІПН/РНОКПП:
3545405640
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

522 690,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна банкрута (право оренди земельних ділянок) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської області

Аукціон з продажу майна банкрута (право оренди земельних ділянок) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським суд...
Ім'я:
Онушканич Ярослав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677153156 ІПН/РНОКПП:
2723915850
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

300 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка площею 0.0518 га, кадастровий номер: 4622710200:06:000:0574, реєстраційний номер – 2306222346227, цільове призначення: землі сільськогосподарського призначення, для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Жовківський район, Дублянська міська рада, ОК "Садівниче товариство "Підмога", тип угіддя – 002.03 Багаторічні насадження.

Земельна ділянка площею 0.0518 га, кадастровий номер: 4622710200:06:000:0574, реєстраційний номер – 2306222346227, цільове призначення: землі сільськогосподарського призначення, для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Жов...
Ім'я:
Шелінська Юлія Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380977585855 ІПН/РНОКПП:
3217704481
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

337 535,00 грн без ПДВ

Дивитись