Продаж права власності на земельну ділянку місце розташування якої м. Івано-Франківськ, вулиця І.Левинського, виробнича зона, ділянка 1, площею 0,1100 га, з цільовим призначенням 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних
будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
Земельні торги проводяться у формі електронного аукціону в режимі реального часу в мережі Інтернет, за результатами проведення якого укладається договір купівлі-продажу земельної ділянки з переможцем земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку. Земельні торги проводяться в електронній торговій системі, що перебуває у державній власності.
250 254,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДАз 16 груд. 2021 18:00
до 9 лют. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка комунальної власності несільськогосподарського призначення, вільна від забудови, виставлена на продаж окремим лотом, площею 0,1100 га, кадастровий номер 2610100000:20:009:0354
Код CAV: 06128000-5 Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
Вид земельних угідь (КВЗУ): 011.01 Землі під будівлями та спорудами промислових підприємств
|
Площа: 0,11 гектар |
Адреса: Україна, 76000, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця І.Левинського, виробнича зона, ділянка 1 |
|
Площа ділянки, га:
0.11
Кадастровий номер:
2610100000:20:009:0354
Тип власності:
Комунальна
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 15 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Проєкт договору | 14 груд. 2021 09:46 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 15 груд. 2021 13:28 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДАВас може зацікавити
Продаж права оренди на земельну ділянку площею 3,0000 га, кадастровий номер 3521186800:02:000:0794, місце розташування земельної ділянки: с. Хащувате Голованівського району Кіровоградської області
221 395,43 грн без ПДВ
ДивитисьПовторні земельні торги продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності (лот № 14), яка розташована на провулку Капітальний, район будинку 2А, м. Жовті Води, Кам’янський район, Дніпропетровська область, кадастровий номер 1210700000:01:313:0026, площею 0,5196 га, для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (12.11 КВЦПЗ)
378 357,10 грн без ПДВ
ДивитисьПраво оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,3849 га, кадастровий номер: 4621810200:01:006:0149, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, місто Глиняни, вул. Львівська, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення (КВЦПЗ – 11.02)
149 617,72 грн без ПДВ
Дивитись