Продаж права власності на земельну ділянку місце розташування якої м. Івано-Франківськ, вулиця І.Левинського, виробнича зона, ділянка 2, площею 0,4000 га, з цільовим призначенням 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних
будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
Земельні торги проводяться у формі електронного аукціону в режимі реального часу в мережі Інтернет, за результатами проведення якого укладається договір купівлі-продажу земельної ділянки з переможцем земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку. Земельні торги проводяться в електронній торговій системі, що перебуває у державній власності.
з 3 лист. 2021 18:00
до 2 груд. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка комунальної власності несільськогосподарського призначення, вільна від забудови, виставлена на продаж окремим лотом, площею 0,4000 га, кадастровий номер 2610100000:20:009:0353
Код CAV: 06128000-5 Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
Вид земельних угідь (КВЗУ): 011.01
|
Площа: 0,4 гектар |
Адреса: Україна, 78002, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця І.Левинського, виробнича зона, ділянка 2 |
|
Площа ділянки, га:
0.4
Кадастровий номер:
2610100000:20:009:0353
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 48.896168895438706 Довгота: 24.729930729625238
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 13 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 лист. 2021 16:22 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 2 лист. 2021 13:30 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА В ОСОБІ ДЕПАРТАМЕНТУ КОМУНАЛЬНИХ РЕСУРСІВВас може зацікавити
Продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,6870 га
742 784,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 9,4561 га, кадастровий номер: 4622788800:04:000:0071, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Сопошин, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення (КВЦПЗ- 14.01)
547 020,02 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2028 га, кадастровий номер 4623010100:01:008:0039, для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу за адресою: Львівська область, Стрийський район, м. Миколаїв, вулиця Лисенка
601 000,00 грн без ПДВ
Дивитись