Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 47.1439 га, що розташована на території Виноградівської міської територіальної громади, Берегівського району Закарпатської області, кадастровий номер 2121210100:07:011:0086, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 47.1439 га, що розташована на території Виноградівської міської територіальної громади, Берегівського району Закарпатської області, кадастровий номер 2121210100:07:011:0086, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Протягом пʼяти робочих днів з дня підписання договору за результатами проведення земельних торгів переможець сплачує на рахунки, зазначені в оголошенні про проведення земельних торгів, ціну продажу лоту та витрати, здійснені на підготовку лоту.

Початкова ціна

304 973,21 грн

без ПДВ
Редагування доступне
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 вер. 18:00

до 8 жовт. 20:00

Аукціон

з 9 жовт. 12:45

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
8 вер. 18:00 – 8 жовт. 20:00
Початок аукціону:
9 жовт. 12:45
Дата публікації:
4 вер. 15:44
Період редагування:
4 вер. 15:44 – 8 вер. 18:00
Період питань:
4 вер. 15:44 – 8 жовт. 18:00
Період відповідей:
4 вер. 15:44 – 8 жовт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20260904-94712
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
91 491,96 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
774
Строк оренди:
14 років
Лот виставляється на торги:
15-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
304 973,21 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
3 049,73 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
772,80 грн з ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
2 541 443,45 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Зазначені у договорі оренди та у витягу з ДЗК
Містобудівні умови земельної ділянки:
Відсутні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
В робочі дні з 09.00 до 15.00
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Перелік документів, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі електронного аукціону визначається відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суборенди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та п. 7 ст. 137 Земельного кодексу України. Обов'язково надати інформацію про відсутність застосування санкцій, зразок заяви додається.
Додаткова інформація:
При сплаті річної суборендої плати за користування земельною ділянкою та відшкодування за підготовку лоту за земельну ділянку, ОБОВ'ЯЗКОВО вказувати номер лота та кадастровий №
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 47.1439 га, що розташована на території Виноградівської міської територіальної громади, Берегівського району Закарпатської області, кадастровий номер 2121210100:07:011:0086, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. З усіх лісів лісові насадження лінійного типу (0.8163); Рілля (37.7003); Земельні лісові ділянки, вкриті лісовою рослинністю (2.2721); Багаторічні насадження (1.6507); Землі під дорогами, зокрема під ґрунтовими (0.1431); Рілля (3.3374); Пасовища (1.2241)

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.03 Багаторічні насадження
Вид земельних угідь (КВЗУ): 005.01 Земельні лісові ділянки, вкриті лісовою рослинністю
Вид земельних угідь (КВЗУ): 005.03 З усіх лісів лісові насадження лінійного типу
Вид земельних угідь (КВЗУ): 009.02 Землі під дорогами, зокрема підґрунтовими
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.02 Пасовища
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля

Площа:

47,1439 гектар

Адреса:

Україна, Закарпатська область, Виноградівська міська територіальна громада

Площа ділянки, га:
47.1439
Кадастровий номер:
2121210100:07:011:0086
Тип власності:
Державна
Право користування чужою земельною ділянкою:
Ні
Інформація про наявні обтяження:
Зазначені у договорі оренди та у витягу з ДЗК
Інформація про співвласників:
-
Інформація про інженерні мережі:
-
Координати:
Широта: 48.12774534348856 Довгота: 23.059857051708

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 4 вер. 15:44
Копії документів та матеріалів на лот 4 вер. 15:44
Копії документів та матеріалів на лот 4 вер. 15:44
Копії документів та матеріалів на лот 4 вер. 15:44
Копії документів та матеріалів на лот 4 вер. 15:44
Копії документів та матеріалів на лот 4 вер. 15:44
Кваліфікаційні вимоги 4 вер. 15:44
Проєкт договору 4 вер. 15:44

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00692334
Адреса:
Україна, 01033, Київ, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 1

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Катерина Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380970527745

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"

Вас може зацікавити

Продаж земельної ділянки, площа земельної ділянки, гектарів 3,6160, кадастровий номер 6822184200:05:012:0143, місце розташування : 30320, Хмельницька область, Шепетівський район, Мислятинська сільська рада.

Продаж земельної ділянки, площа земельної ділянки, гектарів 3,6160, кадастровий номер 6822184200:05:012:0143, місце розташування : 30320, Хмельницька область, Шепетівський район, Мислятинська сільська рада.
Ім'я:
Кмін Юлія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380679082274 Факс:
+380385240019
ЄДРПОУ:
34739431
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

262 160,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки з переважним правом площею - 1,4681 га, кадастровий номер - 6821583600:03:052:0024, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, Деражнянський район, Зяньковецька сільська рада. Земельна ділянка перебуває в оренді - СФГ "Промінь". Строк дії договору оренди до - 02.04.2029 року.

Продаж земельної ділянки з переважним правом площею - 1,4681 га, кадастровий номер - 6821583600:03:052:0024, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, Деражнянський район, Зяньковецька сільська рада. Земельна ділянка перебуває в оренді - СФГ "Промінь". С...
Ім'я:
Коломієць Анна
E-mail: [email protected] Телефон: +380676934941 ЄДРПОУ:
32733820
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

182 103,00 грн без ПДВ

Дивитись

Іпотека.Земельна ділянка, кадастровий номер 3221084000:02:001:0502, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Луб'янська, площа (га): 0,3429, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Іпотека.Земельна ділянка, кадастровий номер 3221084000:02:001:0502, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Луб'янська, площа (га): 0,3429, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.
Ім'я:
Літвиненко Олексій Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380997210138 ЄДРПОУ:
0904
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

275 400,00 грн без ПДВ

Дивитись