Продаж права оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) земельну ділянку площею 19,7939 га, категорія земель - землі водного фонду, цільове призначення - для рибогосподарських потреб

Продаж право оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) земельну ділянку площею 19,7939 га, категорія земель - землі водного фонду, цільове призначення - для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), в тому числі по угіддях: землі, під штучними водостоками (канали, колектори, канави) – 0,3994 га, ставки – 17,1510 га, пасовища – 2,2436 га з що розташована за межами населеного пункту на території Маловисківської міської ради с. Мануйлівка (за межами населеного пункту) Новоукраїнського району Кіровоградської області, кадастровий номер 3523183200:02:000:7002. Термін дії договору оренди землі – 10 років.

Початкова ціна

42 386,71 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 серп. 18:00

до 13 вер. 20:00

Аукціон

з 14 вер. 11:35

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
13 серп. 18:00 – 13 вер. 20:00
Початок аукціону:
14 вер. 11:35
Дата публікації:
11 серп. 16:39
Період редагування:
11 серп. 16:39 – 13 серп. 18:00
Період питань:
11 серп. 16:39 – 13 вер. 18:00
Період відповідей:
11 серп. 16:39 – 13 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20260811-53081
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
12 716,01 грн
Номер лоту:
19
Строк оренди:
10 років
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
42 386,71 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
423,87 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
20 000,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
605 524,50 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Відсутні
Містобудівні умови земельної ділянки:
Відсутні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
В робочі дні з 09.00 до 15.00 годин
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021р.
Додаткова інформація:
Зазначені в рішенні Маловисківської міської ради від 05 серпня 2025 року № 3200
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка площею 19,7939 га, категорія земель - землі водного фонду, цільове призначення - для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), в тому числі по угіддях: землі, під штучними водостоками (канали, колектори, канави) – 0,3994 га, ставки – 17,1510 га, пасовища – 2,2436 га з що розташована за межами населеного пункту на території Маловисківської міської ради с. Мануйлівка (за межами населеного пункту) Новоукраїнського району Кіровоградської області, кадастровий номер 3523183200:02:000:7002.

Код CAV: 06127000-8 Землі водного фонду
Вид земельних угідь (КВЗУ): 006.04 Ставки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 10.07 Для рибогосподарських потреб

Площа:

19,7939 гектар

Адреса:

Україна, 26207, Кіровоградська область, Мануйлівка,

Площа ділянки, га:
19.7939
Кадастровий номер:
3523183200:02:000:7002
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 48.60538557699727 Довгота: 31.710471068478533

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 11 серп. 16:39
Копії документів та матеріалів на лот 11 серп. 16:39
Копії документів та матеріалів на лот 11 серп. 16:39
Копії документів та матеріалів на лот 11 серп. 16:39
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 11 серп. 16:39
Копії документів та матеріалів на лот 11 серп. 16:39
Копії документів та матеріалів на лот 11 серп. 16:39
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 11 серп. 16:39
Проєкт договору 11 серп. 16:39

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04055373
Адреса:
Україна, 26200, Кіровоградська область, Мала Виска, вул.Спортивна, будинок 6, КОАТУУ: 3523110100, МАЛА ВИСКА

Основний контакт

Ім'я:
Снісар Микола
E-mail:
Телефон:
+380952036256

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора МАЛОВИСКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Продаж права оренди на земельну ділянку водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 11,9126 га за межами населеного пункту с. Мануйлівка на території Маловисківської міської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області

Продаж права оренди на земельну ділянку водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 11,9126 га за межами населеного пункту с. Мануйлівка на території Маловисківської міської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області
Ім'я:
Снісар Микола
E-mail: [email protected] Телефон: +380952036256 ЄДРПОУ:
04055373
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

25 509,68 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Слободянюк Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380680879224 ЄДРПОУ:
04366654
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

38 388,88 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда земельної ділянки комунальної власності за межами с. Колінківці Топорівської сільської ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл.

Оренда земельної ділянки комунальної власності за межами с. Колінківці Топорівської сільської ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл.
Ім'я:
Козьмук Андрій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380505413929 ЄДРПОУ:
04417398
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

32 384,01 грн без ПДВ

Дивитись