Набуття права оренди на земельну ділянку комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 6,8343 га, кадастровий номер 5120680500:01:001:0752, розташованої: Одеська область, Подільський район, Балтська міська рада (за межами населеного пункту)

Оренда земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності строком на 7 років, площею 6,8343 га, що розташована: Одеська область, Подільський район, Балтська міська рада (за межами населеного пункту), кадастровий номер 5120680500:01:001:0752, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Початкова ціна

35 071,65 грн

без ПДВ
Торги завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 черв. 18:00

до 6 лип. 20:00

Аукціон

з 7 лип. 12:55

до 7 лип. 14:00

Кваліфікація

з 7 лип. 14:00

до 28 лип. 14:06

Аукціон завершено

28 лип. 14:06

Подача пропозицій:
2 черв. 18:00 – 6 лип. 20:00
Період аукціону:
7 лип. 12:55 – 7 лип. 14:00
Дата публікації:
29 трав. 11:32
Період редагування:
29 трав. 11:32 – 2 черв. 18:00
Період питань:
29 трав. 11:32 – 6 лип. 18:00
Період відповідей:
29 трав. 11:32 – 6 лип. 18:00
Період кваліфікації:
7 лип. 14:00 – 11 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20260529-23550
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
10 521,50 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
1
Строк оренди:
7 років
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
35 071,65 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
350,72 грн
Нормативна грошова оцінка:
292 263,75 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Охоронна зона навколо (уздовж) об’єкта енергетичної системи - площею 0,2349 га Інші - згідно умов договору оренди землі.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
З документами та матеріалами щодо лота можна ознайомитися у робочі дні: з Пн по Чт (з 8.00 год. до 17.00 год.); Пт (з 8.00 год. до 15.45 год.); обідня перерва 13.00 - 13.45 год. Крамар Наталія Григорівна - начальник відділу земельних відносин управління житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Балтської міської ради Подільського району Одеської області, тел.: 0932753601, [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Документи підписуються за допомогою кваліфікованого електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті. Перелік документів та вимоги до їх оформлення, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі електронного аукціону, визначено відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суборенди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та ч. 7 ст. 137 Земельного кодексу України
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності строком на 7 років, площею 6,8343 га, що розташована: Одеська область, Подільський район, Балтська міська рада (за межами населеного пункту), кадастровий номер 5120680500:01:001:0752 цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля

Площа:

6,8343 гектар

Адреса:

Україна, 66126, Одеська область, Борсуки, .

Площа ділянки, га:
6.8343
Кадастровий номер:
5120680500:01:001:0752
Тип власності:
Комунальна

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 29 трав. 11:32
Проєкт договору 29 трав. 11:32
Копії документів та матеріалів на лот 29 трав. 11:32
Копії документів та матеріалів на лот 29 трав. 11:32
Копії документів та матеріалів на лот 29 трав. 11:32
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 29 трав. 11:32
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 29 трав. 11:32

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 6 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Гончарук Володимир Сергійович
ІПН/РНОКПП:
2540719051

Пропозиція:

125 000,01 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 17:43
Заява на участь 6 лип. 17:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 лип. 17:43
Заява на участь 6 лип. 17:43
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 лип. 17:43

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 10 лип. 12:32

Документи договору 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 22 лип. 15:27
Відомості про сплату 27 лип. 15:52
Відомості про сплату 27 лип. 16:05

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 17:43
Заява на участь 6 лип. 17:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 лип. 17:43
Заява на участь 6 лип. 17:43
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 лип. 17:43

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 10 лип. 12:32

Документи договору 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 22 лип. 15:27
Відомості про сплату 27 лип. 15:52
Відомості про сплату 27 лип. 16:05
Статус договору:
Оплату за договором здійснено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Договір оренди землі
Опис договору:
Договір оренди землі з Гончаруком ВС, аукціон: LRE001-UA-20260529-23550
Вартість договору
125 000,01 грн
Термін дії договору:
22 лип. 12:27 – 22 лип. 2033 12:27
Дата підписання договору:
22 лип. 12:27
Підтвердження сплати за лот:
Так

Період підписання протоколу:
7 лип. 14:00 – 15 лип. 18:00
Період оплати:
4 серп. 18:00 – 11 серп. 21:00
Період підписання договору:
7 лип. 14:00 – 4 серп. 18:00

Учасник:

Ім'я:
Юлія Думікова
ЄДРПОУ:
31529139

Пропозиція:

125 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 22 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 лип. 18:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 18:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 18:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 лип. 18:05
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 3 лип. 18:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 лип. 18:05
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 3 лип. 18:05
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 3 лип. 18:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 лип. 18:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 лип. 18:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05

Документи, що подані з пропозицією 22 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 лип. 18:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 18:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 18:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 лип. 18:05
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 3 лип. 18:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 лип. 18:05
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 3 лип. 18:05
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 3 лип. 18:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 лип. 18:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 лип. 18:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05
Цифровий підпис 3 лип. 18:05

Учасник:

Ім'я:
Шаповал Олександр Анатолійович
ЄДРПОУ:
39248813

Пропозиція:

106 941,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 5 лип. 20:27
Заява на участь 5 лип. 20:27
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лип. 20:27
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лип. 20:27
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лип. 20:27
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лип. 20:27
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 5 лип. 20:27
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 5 лип. 20:27

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 5 лип. 20:27
Заява на участь 5 лип. 20:27
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лип. 20:27
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лип. 20:27
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лип. 20:27
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лип. 20:27
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 5 лип. 20:27
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 5 лип. 20:27

Учасник:

Ім'я:
Баланюк Володимир Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
2487401354

Пропозиція:

106 940,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 лип. 09:51
Заява на участь 6 лип. 09:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 09:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 лип. 09:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 09:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 09:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 09:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 09:51

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 лип. 09:51
Заява на участь 6 лип. 09:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 09:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 лип. 09:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 09:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 09:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 09:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 09:51

Учасник:

Ім'я:
Кравченко Оксана Анатоліївна
ЄДРПОУ:
31969556

Пропозиція:

89 537,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 6 лип. 15:23
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 лип. 15:23
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 лип. 15:23
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 6 лип. 15:23
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 6 лип. 15:23
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 15:23
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 15:23

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 6 лип. 15:23
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 лип. 15:23
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 лип. 15:23
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 6 лип. 15:23
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 6 лип. 15:23
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 15:23
Документи що підтверджують відповідність вимогам 6 лип. 15:23

Учасник:

Ім'я:
Цуріка Лілія Віталіївна
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2618106626

Пропозиція:

68 350,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 5 лип. 20:52
Заява на участь 5 лип. 20:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лип. 20:53
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лип. 20:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лип. 20:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лип. 20:53
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 5 лип. 20:53
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 5 лип. 20:53

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 5 лип. 20:52
Заява на участь 5 лип. 20:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лип. 20:53
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лип. 20:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лип. 20:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лип. 20:53
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 5 лип. 20:53
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 5 лип. 20:53

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04056954
Адреса:
Україна, 66101, Одеська область, Балта, вулиця Любомирська, будинок 193

Основний контакт

Ім'я:
Крамар Наталія Григорівна
E-mail:
Телефон:
+380932753601

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України (ел. адм. подат.)
Опис:
Для юридичних осіб. Призначення: "Орендна плата за земельну ділянку 5120680500:01:001:0752"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA178999980334139812000015572
Найменування одержувача:
ГУК в Од.обл./м. Балта/18010600 Балтська міська ТГ
ЄДРПОУ одержувача:
37607526

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України (ел. адм. подат.)
Опис:
Для фізичних осіб. Призначення: "Орендна плата за земельну ділянку 5120680500:01:001:0752"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA598999980334149815000015572
Найменування одержувача:
ГУК в Од.обл./м. Балта/18010900 Балтська міська ТГ
ЄДРПОУ одержувача:
37607526

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України (ел. адм. подат.)
Опис:
Призначення платежу: перерахування гарантійного внеску (у разі дискваліфікації) у випадках передбачених абзацами 2-5 частини 10 ст. 135 ЗКУ , за 5120680500:01:001:0752
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA958999980314090544000015572
Найменування одержувача:
ГУК в Од.обл./м.Балта/24060300 Балтська міська ТГ
ЄДРПОУ одержувача:
37607526

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Балтська міська рада Подільського району Одеської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Маляр Ян Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380935742807 ІПН/РНОКПП:
2953903479
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

29 838,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки кадастровий номер: 7423089000:04:000:0304, загальна площа земельної ділянки (га): 0.4748, місцезнаходження: Чернігівська область, Менський район, Ушнянська сільська рада, пай 29, цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, сіножаті, реалізація в рамках виконавчого провадження.

Продаж земельної ділянки кадастровий номер: 7423089000:04:000:0304, загальна площа земельної ділянки (га): 0.4748, місцезнаходження: Чернігівська область, Менський район, Ушнянська сільська рада, пай 29, цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськ...
Ім'я:
Приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Маляр Ян Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380935742807 ІПН/РНОКПП:
2953903479
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

61 819,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж Земельної ділянки для ведення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.5494 га, кадастровий номер 6820383500:02:004:0018, що розташована за адресою: Хмельницька область, Шепетівський (колишній Білогірський) район, Залузька сільська рада

Продаж Земельної ділянки для ведення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.5494 га, кадастровий номер 6820383500:02:004:0018, що розташована за адресою: Хмельницька область, Шепетівський (колишній Білогірський) район, Залузька сіл...
Ім'я:
Савлук Юрій Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380680270994 ЄДРПОУ:
34739431
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

49 060,00 грн без ПДВ

Дивитись