Право оренди на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 13,5349 га кадастровий номер 5122785500:01:002:0242, яка розташована за адресою: Одеська область, Березівський район, Курісовська сільська
територіальна громада
Продаж права оренди на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 13,5349 га кадастровий номер 5122785500:01:002:0242, яка розташована за адресою: Одеська область, Березівський район, Курісовська сільська територіальна громада Аукціон створено за допомогою електронного майданчика UA LAND
з 7 лист. 2025 18:00
до 4 груд. 2025 20:00
з 5 груд. 2025 12:20
до 5 груд. 2025 12:58
з 5 груд. 2025 12:58
до 24 груд. 2025 10:29
24 груд. 2025 10:29
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 13,5349 га кадастровий номер 5122785500:01:002:0242, яка розташована за адресою: Одеська область, Березівський район, Курісовська сільська територіальна громада Обмеження у використанні земельної ділянки відсутні
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.02 Пасовища
|
Площа: 13,5349 гектар |
Адреса: Україна, 67510, Одеська область, Сербка |
|
Площа ділянки, га:
13.5349
Кадастровий номер:
5122785500:01:002:0242
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 47.00726657768342 Довгота: 30.743276454549143
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 6 лист. 2025 11:55 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 5 лист. 2025 18:06 | |
| Проєкт договору | 5 лист. 2025 18:06 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 5 лист. 2025 18:06 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 5 лист. 2025 18:06 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 5 лист. 2025 18:34 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Коломієць Микола Олексійович
ЄДРПОУ:
41671634
|
Пропозиція: 123 001,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Оплату за договором здійснено
Номер договору:
116
Назва договору:
Договір оренди землі
Опис договору:
ДОГОВІР
ОРЕНДИ ЗЕМЛІ № 116 від «22» грудня 2025 року
Орендар: ТОВ "РОЗКВІТНЕ-АГРО" в особі в.о. директора Коломійця Миколи Олексійовича, що діє на підставі Статуту (далі за текстом – «Орендар»), на підставі Протоколу про результати електронних земельних торгів № LRE001-UA-20251105-63939 у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки від «05» грудня 2025р.,
В оренду передається земельна ділянка із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 13,5349 га, у тому числі: 13,5349 га пасовища, що розташована Одеська область, Березівський район, Курісовська сільська територіальна громада.
Кадастровий номер земельної ділянки: 5122785500:01:002:0242.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки з урахуванням коефіцієнта індексації, визначена станом на 13.10.2025 року складає 83 476.84 грн.
Договір укладено на строк 10 ( десять) років.
Вартість договору
123 001,00 грн
Заключна вартість договору:
123 001,00 грн
Термін дії договору:
22 груд. 2025 11:16 – 22 груд. 2035 11:17
Дата підписання договору:
22 груд. 2025 10:16
Підтвердження сплати за лот:
Так
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
5 груд. 2025 12:58 – 15 груд. 2025 18:00
Період оплати:
2 січ. 18:00 – 9 січ. 20:00
Період підписання договору:
5 груд. 2025 12:58 – 2 січ. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Фінагеєв Григорій Парфирійович
ЄДРПОУ:
22507596
|
Пропозиція: 123 000,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Лозенко Катерина Сергіївна
ЄДРПОУ:
39793818
|
Пропозиція: 112 002,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Курісовська сільська рада Березівського району Одеської областіВас може зацікавити
Оренда земельної ділянки площею 2,0890 га, кадастровий номер: 7324585500:01:002:0561 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, с. Комарівці Сторожинецької міської ради
10 113,14 грн без ПДВ
Дивитись4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0649, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 0.4893 га, цільове призначення: ведення товарного сільськогосподарського виробництва
15 820,00 грн без ПДВ
ДивитисьПраво оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, строком на 7 років, площею 2,6578 га, що розташована за межами с. Лозувата, Липовецької територіальної громади, Вінницького району, Вінницької області, кадастровий номер 0522283000:02:000:0222, вид цільового призначення земельної ділянки - 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
15 916,15 грн без ПДВ
Дивитись