Про продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 0,2830 га за межами селища Миропіль з кадастровим номером 1821455600:01:012:0166 на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)
Прожаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення
з 5 черв. 2025 18:00
до 12 черв. 2025 20:00
(один учасник)
з 12 черв. 2025 20:00
до 9 лип. 2025 09:30
9 лип. 2025 09:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Учасник з попереднього аукціону
Показати інформацію
Приховати інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка знаходить за межами села Пилипо-Кошара.
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля
|
Площа: 0,283 гектар |
Адреса: Україна, 13046, Житомирська область, Миропіль, |
|
Площа ділянки, га:
0.283
Кадастровий номер:
1821455600:01:012:0166
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 50.097686602679566 Довгота: 27.73898636017932
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 черв. 2025 08:21 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 3 черв. 2025 08:21 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 3 черв. 2025 08:21 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 черв. 2025 08:21 | |
| Проєкт договору | 3 черв. 2025 08:21 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Бондар Микола Павлович
ЄДРПОУ:
36009500
|
Пропозиція: 760,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Оплату за договором здійснено
Номер договору:
1152М
Назва договору:
Договір оренди землі
Опис договору:
Договір оренди земельної ділянки комунально власності з кадастровим номером 1821455600:01:012:0166
Вартість договору
760,00 грн
Заключна вартість договору:
760,00 грн
Термін дії договору:
7 лип. 2025 00:00 – 6 лип. 2035 00:00
Дата підписання договору:
7 лип. 2025 00:00
Підтвердження сплати за лот:
Так
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
12 черв. 2025 20:00 – 20 черв. 2025 18:00
Період оплати:
10 лип. 2025 18:00 – 17 лип. 2025 21:00
Період підписання договору:
12 черв. 2025 20:00 – 10 лип. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора МИРОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 0.1621 га, яка розташована за адресою Закарпатська область, Ужгородський район, Середнянська селищна рада, кадастровий номер 2124855500:10:028:0068, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
573,30 грн без ПДВ
ДивитисьПередача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 0.3268 га, що розташована за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, Середнянська селищна рада, кадастровий номер 2124855500:10:028:0067, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
1 155,94 грн без ПДВ
ДивитисьПередача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 0.8321 га, що розташована на території Середнянської селищної територіальної громади(Середнянська селищна рада, контур 489), Ужгородського району, Закарпатської області, кадастровий номер 2124855500:10:028:0034, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
568,50 грн без ПДВ
Дивитись