Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 49.0380 га, що розташована на території Олексіївської сільської територіальної громади (колишньої Правдинської сільської ради Первомайського району) Лозівського району Харківської області, кадастровий номер 6324586200:08:000:0124, цільове призначення - 01.09 Для дослідних і навчальних цілей.

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 49.0380 га, що розташована на території Олексіївської сільської територіальної громади (колишньої Правдинської сільської ради Первомайського району) Лозівського району Харківської області, кадастровий номер 6324586200:08:000:0124, цільове призначення - 01.09 Для дослідних і навчальних цілей. Протягом трьох робочих днів з дня підписання договору за результатами проведення земельних торгів переможець сплачує на рахунки, зазначені в оголошенні про проведення земельних торгів, ціну продажу лоту та витрати, здійснені на підготовку лоту.

Початкова ціна

240 631,66 грн

без ПДВ
Торги завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 трав. 2025 18:00

до 5 черв. 2025 20:00

Аукціон

з 6 черв. 2025 11:55

до 6 черв. 2025 12:33

Кваліфікація

з 6 черв. 2025 12:33

до 9 лип. 2025 17:06

Аукціон завершено

9 лип. 2025 17:06

Подача пропозицій:
2 трав. 2025 18:00 – 5 черв. 2025 20:00
Період аукціону:
6 черв. 2025 11:55 – 6 черв. 2025 12:33
Дата публікації:
30 квіт. 2025 12:16
Період редагування:
30 квіт. 2025 12:16 – 2 трав. 2025 18:00
Період питань:
30 квіт. 2025 12:16 – 5 черв. 2025 18:00
Період відповідей:
30 квіт. 2025 12:16 – 5 черв. 2025 18:00
Період кваліфікації:
6 черв. 2025 12:33 – 11 лип. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20250430-66454
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
72 189,50 грн
Номер лоту:
3115
Строк оренди:
14 років
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
240 631,66 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
2 406,32 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
360,00 грн з ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
2 005 263,82 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Зазначені у договорі оренди та у витягу з ДЗК
Містобудівні умови земельної ділянки:
Відсутні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
В робочі дні з 09.00 до 15.00
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Перелік документів, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі електронного аукціону визначається відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суборенди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та п. 7 ст. 137 Земельного кодексу України. Обов'язково надати інформацію про відсутність застосування санкцій, зразок заяви додається.
Додаткова інформація:
При сплаті річної суборендої плати за користування земельною ділянкою та відшкодування за підготовку лоту за земельну ділянку, ОБОВ'ЯЗКОВО вказувати номер лота та кадастровий №
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 49.0380 га, що розташована на території Олексіївської сільської територіальної громади (колишньої Правдинської сільської ради Первомайського району) Лозівського району Харківської області, кадастровий номер 6324586200:08:000:0124, цільове призначення - 01.09 Для дослідних і навчальних цілей. Протягом трьох робочих днів з дня підписання договору за результатами проведення земельних торгів переможець сплачує на рахунки, зазначені в оголошенні про проведення земельних торгів, ціну продажу лоту та витрати, здійснені на підготовку лоту. Рілля (49.0380)

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.09 Для дослідних і навчальних цілей
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля

Площа:

49,038 гектар

Адреса:

Україна, Харківська область, Олексіївська сільська територіальна громада

Площа ділянки, га:
49.038
Кадастровий номер:
6324586200:08:000:0124
Тип власності:
Державна
Інформація про наявні обтяження:
Зазначені у договорі оренди та у витягу з ДЗК
Координати:
Широта: 49.340126972092982 Довгота: 36.405104050872019

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 30 квіт. 2025 12:16
Копії документів та матеріалів на лот 30 квіт. 2025 12:16
Копії документів та матеріалів на лот 30 квіт. 2025 12:16
Копії документів та матеріалів на лот 30 квіт. 2025 12:16
Копії документів та матеріалів на лот 30 квіт. 2025 12:16
Копії документів та матеріалів на лот 30 квіт. 2025 12:16
Кваліфікаційні вимоги 30 квіт. 2025 12:16
Проєкт договору 30 квіт. 2025 12:16

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Реброва Оксана Юріївна
ЄДРПОУ:
43570850

Пропозиція:

735 570,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 30 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Заява на участь 5 черв. 2025 16:24
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 10 черв. 2025 12:22

Документи договору 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 4 лип. 2025 16:34
Відомості про сплату 9 лип. 2025 17:06
Відомості про сплату 9 лип. 2025 17:06
Відомості про сплату 9 лип. 2025 17:06

Документи, що подані з пропозицією 30 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Заява на участь 5 черв. 2025 16:24
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24
Цифровий підпис 5 черв. 2025 16:24

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 10 черв. 2025 12:22

Документи договору 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 4 лип. 2025 16:34
Відомості про сплату 9 лип. 2025 17:06
Відомості про сплату 9 лип. 2025 17:06
Відомості про сплату 9 лип. 2025 17:06
Статус договору:
Оплату за договором здійснено
Номер договору:
424/25
Назва договору:
ДОГОВІР СУБОРЕНДИ ЗЕМЛІ
Опис договору:
Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 49.0380 га, що розташована на території Олексіївської сільської територіальної громади (колишньої Правдинської сільської ради Первомайського району) Лозівського району Харківської області, кадастровий номер 6324586200:08:000:0124, цільове призначення - 01.09 Для дослідних і навчальних цілей.
Вартість договору
735 570,00 грн
Заключна вартість договору:
882 684,00 грн
Термін дії договору:
4 лип. 2025 16:20 – 4 лип. 2039 15:20
Дата підписання договору:
4 лип. 2025 16:20
Підтвердження сплати за лот:
Так

Період підписання протоколу:
6 черв. 2025 12:33 – 16 черв. 2025 18:00
Період оплати:
4 лип. 2025 18:00 – 11 лип. 2025 21:00
Період підписання договору:
6 черв. 2025 12:33 – 4 лип. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
ОВЧАРЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ЄДРПОУ:
41618785

Пропозиція:

735 520,98 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 32 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2025 11:55
Заява на участь 22 трав. 2025 11:54
Заява на участь 22 трав. 2025 11:54
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 14:44
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 14:45
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 14:45
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 11:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 11:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 11:55
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 трав. 2025 14:56
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 трав. 2025 14:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:59

Документи, що подані з пропозицією 32 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2025 11:55
Заява на участь 22 трав. 2025 11:54
Заява на участь 22 трав. 2025 11:54
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 14:44
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 14:45
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 14:45
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:47
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 11:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 11:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 11:55
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 трав. 2025 14:56
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 трав. 2025 14:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 14:59

Учасник:

Ім'я:
Овчаренко Андрій Олександрович
ЄДРПОУ:
32779854

Пропозиція:

528 520,30 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 35 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 19 трав. 2025 15:24
Заява на участь 19 трав. 2025 15:24
Заява на участь 19 трав. 2025 15:24
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 13:07
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 13:07
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 13:07
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 трав. 2025 13:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 трав. 2025 13:41

Документи, що подані з пропозицією 35 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 19 трав. 2025 15:24
Заява на участь 19 трав. 2025 15:24
Заява на участь 19 трав. 2025 15:24
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 13:07
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 13:07
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 трав. 2025 13:07
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 трав. 2025 13:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 трав. 2025 13:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 трав. 2025 13:41

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00692334
Адреса:
Україна, 01033, Київ, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 1

Основний контакт

Ім'я:
Мазур Алла Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380970527745

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "Приватбанк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA543052990000026005036242045
Найменування одержувача:
ТОВ «ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК»
ЄДРПОУ одержувача:
00692334

Плата за підготовку лота

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "Приватбанк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA543052990000026005036242045
Найменування одержувача:
ТОВ «ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК»
ЄДРПОУ одержувача:
00692334

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка загальною площею 4.705 га, кадастровий номер 3224010100:03:007:0012, адреса: Київська область, Сквирський район, Сквирська міська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 4.705 га, кадастровий номер 3224010100:03:007:0012, адреса: Київська область, Сквирський район, Сквирська міська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Аліна
E-mail: [email protected] Телефон: +380687313752 ІПН/РНОКПП:
2132314808
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

252 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка загальною площею 5,73 га, кадастровий номер 1221882000:01:001:1214, адреса: Дніпропетровська область, Криворізький район, Глеюватська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 5,73 га, кадастровий номер 1221882000:01:001:1214, адреса: Дніпропетровська область, Криворізький район, Глеюватська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: +380955047449 ІПН/РНОКПП:
2787722307
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

220 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка Кадастровий номер: 4822085400:05:000:1046 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська обл., Вознесенський район, Щербанівська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 2371067348000

Земельна ділянка Кадастровий номер: 4822085400:05:000:1046 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська обл., Вознесенський район, Щербанівська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ ...
Ім'я:
Булахевіч Степан Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380683988016 ІПН/РНОКПП:
3245809571
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

162 500,00 грн без ПДВ

Дивитись