Продаж права оренди земельної ділянки Івано-Франківської міської ради, с. Камінне, урочище "Господарський двір", площею 9,1826 га, з цільовим призначенням 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення
Земельні торги проводяться у формі електронного аукціону в режимі реального часу в мережі Інтернет, за результатами проведення якого укладається договір оренди земельної ділянки з переможцем земельних торгів, який запропонував найвищу ціну. Земельні торги проводяться в електронній торговій системі, що перебуває у державній власності.
з 8 квіт. 2025 18:00
до 13 трав. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка комунальної власності сільськогосподарського призначення, вільна від забудови, виставлена на продаж окремим лотом, площею 9,1826 га, кадастровий номер 2624082501:01:003:0104
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 013.00 Землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами
|
Площа: 9,1826 гектар |
Адреса: Україна, 78411, Івано-Франківська область, с.Камінне, урочище "Господарський двір" |
|
Площа ділянки, га:
9.1826
Кадастровий номер:
2624082501:01:003:0104
Тип власності:
Комунальна
Інформація про наявні обтяження:
відомості про обтяження не зареєстровані
Координати:
Широта: 48.756514260312116 Довгота: 24.710146755931035
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 квіт. 2025 13:53 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 квіт. 2025 13:53 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 4 квіт. 2025 13:53 | |
| Проєкт договору | 4 квіт. 2025 13:53 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 квіт. 2025 13:53 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 квіт. 2025 13:53 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 квіт. 2025 13:53 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА (підписант - Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради, код ЄДРПОУ 40228135)Вас може зацікавити
Земельні торги - продаж земельної ділянки, площею 2,2287 га, кадастровий номер 0524381000:01:003:0069, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.
350 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки площею 0.604 га, цільове призначення земельної ділянки: Для ведення особистого селянського господарства, знаходиться за адресою: Закарпатська обл., Хустський р., с. Горінчово, урочище "Посіч",кадастровий номер: 2125382200:09:001:0002, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 1241923721253.
522 690,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна банкрута (право оренди земельних ділянок) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської області
300 000,00 грн без ПДВ
Дивитись