Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 9.5150 га, що розташована на території Дашавської селищної ради, Стрийського району, Львівської області, кадастровий номер 4625355300:13:000:0060, цільове призначення - 01.09 Для дослідних і навчальних цілей.

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 9.5150 га, що розташована на території Дашавської селищної ради, Стрийського району, Львівської області, кадастровий номер 4625355300:13:000:0060, цільове призначення - 01.09 Для дослідних і навчальних цілей. Протягом трьох робочих днів з дня підписання договору за результатами проведення земельних торгів переможець сплачує на рахунки, зазначені в оголошенні про проведення земельних торгів, ціну продажу лоту та витрати, здійснені на підготовку лоту.

Початкова ціна

12 186,20 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 21 січ. 2025 18:00

до 16 лют. 2025 20:00

Аукціон

з 17 лют. 2025 12:40

до 17 лют. 2025 13:27

Кваліфікація

з 17 лют. 2025 13:27

Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
21 січ. 2025 18:00 – 16 лют. 2025 20:00
Період аукціону:
17 лют. 2025 12:40 – 17 лют. 2025 13:27
Дата публікації:
17 січ. 2025 14:26
Період редагування:
17 січ. 2025 14:26 – 21 січ. 2025 18:00
Період питань:
17 січ. 2025 14:26 – 16 лют. 2025 18:00
Період відповідей:
17 січ. 2025 14:26 – 16 лют. 2025 18:00
Період кваліфікації:
17 лют. 2025 13:27 – 24 бер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20250117-46428
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
3 655,86 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
1469
Строк оренди:
14 років
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
12 186,20 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
121,86 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
772,80 грн з ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
101 551,63 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Зазначені у договорі оренди та у витягу з ДЗК
Містобудівні умови земельної ділянки:
Відсутні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
В робочі дні з 09.00 до 15.00
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Перелік документів, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі електронного аукціону визначається відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суборенди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та п. 7 ст. 137 Земельного кодексу України. Обов'язково надати інформацію про відсутність застосування санкцій, зразок заяви додається.
Додаткова інформація:
При сплаті річної суборендої плати за користування земельною ділянкою та відшкодування за підготовку лоту за земельну ділянку, ОБОВ'ЯЗКОВО вказувати номер лота та кадастровий №
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 9.5150 га, що розташована на території Дашавської селищної ради, Стрийського району, Львівської області, кадастровий номер 4625355300:13:000:0060, цільове призначення - 01.09 Для дослідних і навчальних цілей. Рілля (9.5150)

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.09 Для дослідних і навчальних цілей
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля

Площа:

9,515 гектар

Адреса:

Україна, Львівська область, Дашавська селищна рада

Площа ділянки, га:
9.515
Кадастровий номер:
4625355300:13:000:0060
Тип власності:
Державна
Право користування чужою земельною ділянкою:
Ні
Інформація про наявні обтяження:
Зазначені у договорі оренди та у витягу з ДЗК
Інформація про співвласників:
-
Інформація про інженерні мережі:
-
Координати:
Широта: 49.2621077307876 Довгота: 23.94734702993881

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 17 січ. 2025 14:26
Копії документів та матеріалів на лот 17 січ. 2025 14:26
Копії документів та матеріалів на лот 17 січ. 2025 14:26
Копії документів та матеріалів на лот 17 січ. 2025 14:26
Копії документів та матеріалів на лот 17 січ. 2025 14:26
Копії документів та матеріалів на лот 17 січ. 2025 14:26
Кваліфікаційні вимоги 17 січ. 2025 14:26
Проєкт договору 17 січ. 2025 14:26

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 4 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Клебан Ігор Іванович
ІПН/РНОКПП:
3179204079

Пропозиція:

401 000,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 лют. 2025 11:49
Заява на участь 14 лют. 2025 11:49
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 14 лют. 2025 11:49
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 14 лют. 2025 11:49
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 11:49
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 11:49
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 11:49
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 лют. 2025 11:49
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 лют. 2025 11:49
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 11:49

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує відмову 24 лют. 2025 15:25

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 лют. 2025 11:49
Заява на участь 14 лют. 2025 11:49
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 14 лют. 2025 11:49
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 14 лют. 2025 11:49
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 11:49
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 11:49
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 11:49
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 лют. 2025 11:49
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 лют. 2025 11:49
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 11:49

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує відмову 24 лют. 2025 15:25

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу
Період підписання протоколу:
17 лют. 2025 13:27 – 25 лют. 2025 18:00
Період підписання договору:
17 лют. 2025 13:27 – 17 бер. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
Шакало Ярослав Володимирович
ЄДРПОУ:
19327889

Пропозиція:

400 000,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 12 лют. 2025 09:56
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Заява на участь 12 лют. 2025 09:56
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 лют. 2025 09:56
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56

Документи, що подані з пропозицією 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 12 лют. 2025 09:56
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56
Заява на участь 12 лют. 2025 09:56
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 лют. 2025 09:56
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 лют. 2025 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 лют. 2025 09:56

Учасник:

Ім'я:
Розмаринович Віктор Іванович
ЄДРПОУ:
42630211

Пропозиція:

242 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 10 лют. 2025 11:17
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 10 лют. 2025 11:17
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 лют. 2025 11:17
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 10:19

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 10 лют. 2025 11:17
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 10 лют. 2025 11:17
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 лют. 2025 11:17
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:17
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 10:19

Учасник:

Ім'я:
Рибчинський Роман Едвардович
ЄДРПОУ:
43169460

Пропозиція:

241 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 15 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 10 лют. 2025 11:20
Заява на участь 10 лют. 2025 11:20
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 10 лют. 2025 11:20
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 лют. 2025 11:20
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 лют. 2025 13:45
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 11:17

Документи, що подані з пропозицією 15 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 10 лют. 2025 11:20
Заява на участь 10 лют. 2025 11:20
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 10 лют. 2025 11:20
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 лют. 2025 11:20
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 лют. 2025 11:20
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 лют. 2025 11:20
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 лют. 2025 13:45
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 лют. 2025 11:17

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00692334
Адреса:
Україна, 01033, Київ, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 1

Основний контакт

Ім'я:
Мазур Алла Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380970527745

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "Приватбанк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA543052990000026005036242045
Найменування одержувача:
ТОВ «ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК»
ЄДРПОУ одержувача:
00692334

Плата за підготовку лота

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "Приватбанк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA543052990000026005036242045
Найменування одержувача:
ТОВ «ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК»
ЄДРПОУ одержувача:
00692334

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Максимишин Марія Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380972542615 ЄДРПОУ:
04055908
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

21 437,55 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка загальною площею: 0,0457 га, реєстраційний/кадастровий номер 7425588700:01:000:0223, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, вид цільового призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства, вид угідь: 001.01 рілля, місцезнаходження: Чернігівська обл., Чернігівський р., с. Терехівка, вулиця Незалежності

Земельна ділянка загальною площею: 0,0457 га, реєстраційний/кадастровий номер 7425588700:01:000:0223, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, вид цільового призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства, вид угідь: 001.0...
Ім'я:
Яковенко Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989770699 ЄДРПОУ:
0710
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15 960,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка загальною площею 3.0506 га, кадастровий номер 3221285600:04:005:0008, адреса: Київська область, Броварський район, Мокрецька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 3.0506 га, кадастровий номер 3221285600:04:005:0008, адреса: Київська область, Броварський район, Мокрецька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380637367963 ІПН/РНОКПП:
3148022165
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

22 000,00 грн без ПДВ

Дивитись