Продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер: 5123981100:01:001:0458, місцезнаходження: Одеська область, Роздільнянський район, Степанівська сільська рада (за межами населених пунктів).

Оренда земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності строком на 7 років, площею 20,0000 га, місцезнаходження: Одеська область, Роздільнянський район, Степанівська сільська рада (за межами населених пунктів), кадастровий номер: 5123981100:01:001:0458, цільове призначення: 01.01- для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, вид використання земельної ділянки - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Початкова ціна

53 555,38 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 30 вер. 2024 18:00

до 27 жовт. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
30 вер. 2024 18:00 – 27 жовт. 2024 20:00
Початок аукціону:
28 жовт. 2024 12:20
Дата публікації:
26 вер. 2024 16:58
Період редагування:
26 вер. 2024 16:58 – 30 вер. 2024 18:00
Період питань:
26 вер. 2024 16:58 – 27 жовт. 2024 18:00
Період відповідей:
26 вер. 2024 16:58 – 27 жовт. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20240926-11450
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
16 066,62 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
5
Строк оренди:
7 років
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
53 555,38 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
535,55 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
10 000,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
446 294,87 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
немає
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
В робочі дні з 9:00-16:00
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Перелік документів та вимоги до їх оформлення, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі електронного аукціону, визначено відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та ч. 7 ст. 137 Земельного кодексу України
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності строком на 7 років, площею 20,0000 га, місцезнаходження: Одеська область, Роздільнянський район, Степанівська сільська рада (за межами населених пунктів), кадастровий номер: 5123981100:01:001:0458, цільове призначення: 01.01- для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, вид використання земельної ділянки - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля

Площа:

20 гектар

Адреса:

Україна, 67404, Одеська область, Роздільнянський район, Степанівська сільська рада (за межами населених пунктів)

Площа ділянки, га:
20.0
Кадастровий номер:
5123981100:01:001:0458
Тип власності:
Комунальна

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 26 вер. 2024 16:58
Копії документів та матеріалів на лот 26 вер. 2024 16:58
Копії документів та матеріалів на лот 26 вер. 2024 16:58
Копії документів та матеріалів на лот 26 вер. 2024 16:58
Копії документів та матеріалів на лот 26 вер. 2024 16:58
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 26 вер. 2024 16:58
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 26 вер. 2024 16:58
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 26 вер. 2024 16:58
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 26 вер. 2024 16:58
Проєкт договору 26 вер. 2024 16:58

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04527193
Адреса:
Україна, 67430, Одеська область, село Степанівка, вулиця Дружби, будинок 27

Основний контакт

Ім'я:
Шабро Вікторія Вікторівна
E-mail:
Телефон:
0951839916

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Степанівська сільська рада Роздільнянського району Одеської області

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка загальною площею 0.9073 га, кадастровий номер 4623988400:02:000:0625, адреса: Львівська область, Радехівський район, Яструбичівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 0.9073 га, кадастровий номер 4623988400:02:000:0625, адреса: Львівська область, Радехівський район, Яструбичівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Микола
E-mail: [email protected] Телефон: +380636779168 ІПН/РНОКПП:
2638622919
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

42 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки площею 2,1359 га (001.01 Рілля) кадастровий номер 0524186500:01:004:0070, яка розташована на території Ободівська сільська рада, Гайсинського району, Вінницької області.

Продаж земельної ділянки площею 2,1359 га (001.01 Рілля) кадастровий номер 0524186500:01:004:0070, яка розташована на території Ободівська сільська рада, Гайсинського району, Вінницької області.
Ім'я:
Черній Григорій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380992859597 ІПН/РНОКПП:
2012016298
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

95 047,55 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка загальною площею 2.9388 га, кадастровий номер 6123883000:01:001:0351, адреса: Тернопільська область, Лановецький район, Вишгородоцька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 2.9388 га, кадастровий номер 6123883000:01:001:0351, адреса: Тернопільська область, Лановецький район, Вишгородоцька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: +380759315520 ІПН/РНОКПП:
2449219245
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

88 000,00 грн без ПДВ

Дивитись