Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення Івано-Франківської міської ради, площею 9,1826 га, кадастровий номер: 2624082501:01:003:0104, що розташована за адресою: Івано-Франківська область, с.Камінне, урочище "Господарський
двір", категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – для іншого сільськогосподарського призначення (код КВЦПЗ 01.13)
Земельні торги проводяться у формі електронного аукціону в режимі реального часу в мережі Інтернет, за результатами проведення якого укладається договір оренди земельної ділянки з переможцем земельних торгів, який запропонував найвищу ціну. Земельні торги проводяться в електронній торговій системі, що перебуває у державній власності.
з 31 лип. 2024 18:00
до 5 вер. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка комунальної власності сільськогосподарського призначення, вільна від забудови, виставлена на продаж окремим лотом, площею 9,1826 га, кадастровий номер 2624082501:01:003:0104
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 013.00 Землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами
|
Площа: 9,1826 гектар |
Адреса: Україна, 78411, Івано-Франківська область, с.Камінне, урочище "Господарський двір" |
|
Площа ділянки, га:
9.1826
Кадастровий номер:
2624082501:01:003:0104
Тип власності:
Комунальна
Інформація про наявні обтяження:
Відомості про обтяження не зареєстровані
Координати:
Широта: 48.750445177370906 Довгота: 24.7137194583394
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 лип. 2024 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 лип. 2024 11:07 | |
| Проєкт договору | 29 лип. 2024 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 лип. 2024 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 лип. 2024 11:07 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 29 лип. 2024 11:07 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 29 лип. 2024 11:07 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 29 лип. 2024 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 лип. 2024 11:07 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА (підписант - Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради, код ЄДРПОУ 40228135)Вас може зацікавити
Земельні торги - продаж земельної ділянки, площею 2,2287 га, кадастровий номер 0524381000:01:003:0069, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.
350 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки площею 0.604 га, цільове призначення земельної ділянки: Для ведення особистого селянського господарства, знаходиться за адресою: Закарпатська обл., Хустський р., с. Горінчово, урочище "Посіч",кадастровий номер: 2125382200:09:001:0002, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 1241923721253.
522 690,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродається земельна ділянка загальною площею 4,968 га, кадастровий номер 1223583800:01:003:0290, адреса: Дніпропетровська область, Павлоградський район, Межиріцька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
193 000,00 грн без ПДВ
Дивитись