Продаж права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 6,1365 га, для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Чернігівська область Чернігівський район за межами населеного пункту с.Мохначі, кадастровий номер: 7424485200:09:001:0447,в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 6,1365 га

Продаж права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 6,1365 га, для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Чернігівська область Чернігівський район за межами населеного пункту с.Мохначі, кадастровий номер: 7424485200:09:001:0447,в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 6,1365 га

Початкова ціна

18 623,47 грн

без ПДВ
Торги завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 24 лип. 2024 18:00

до 29 серп. 2024 20:00

Аукціон

з 30 серп. 2024 12:10

до 30 серп. 2024 12:39

Кваліфікація

з 30 серп. 2024 12:39

до 4 жовт. 2024 11:59

Аукціон завершено

4 жовт. 2024 12:00

Подача пропозицій:
24 лип. 2024 18:00 – 29 серп. 2024 20:00
Період аукціону:
30 серп. 2024 12:10 – 30 серп. 2024 12:39
Дата публікації:
22 лип. 2024 13:38
Період редагування:
22 лип. 2024 13:38 – 24 лип. 2024 18:00
Період питань:
22 лип. 2024 13:38 – 29 серп. 2024 18:00
Період відповідей:
22 лип. 2024 13:38 – 29 серп. 2024 18:00
Період кваліфікації:
30 серп. 2024 12:39 – 4 жовт. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20240722-54522
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
5 587,04 грн
Номер лоту:
1
Строк оренди:
10 років
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
18 623,47 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
186,23 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
118 400,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
155 195,56 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

земельна ділянка водного фонду площею 6,1365 га, для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Чернігівська область Чернігівський район за межами населеного пункту с.Мохначі, кадастровий номер: 7424485200:09:001:0447,в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 6,1365 га

Код CAV: 06127000-8 Землі водного фонду
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 10.07 Для рибогосподарських потреб
Вид земельних угідь (КВЗУ): 006.00 Води
Вид земельних угідь (КВЗУ): 006.04 Ставки

Площа:

6,1365 гектар

Адреса:

Україна, 15040, Чернігівська область, Мохначі, Квітнева вулиця,

Площа ділянки, га:
6.1365
Кадастровий номер:
7424485200:09:001:0447
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 51.726233 Довгота: 30.798312

Розташування на мапі

Документи аукціону 21 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 22 лип. 2024 13:38
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 22 лип. 2024 13:38
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 22 лип. 2024 13:38
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Проєкт договору 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Кваліфікаційні вимоги 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 2024 13:38

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Ручко Сергій Миколайович
ІПН/РНОКПП:
2798315396

Пропозиція:

25 201,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 12 серп. 2024 13:09
Цифровий підпис 12 серп. 2024 13:09
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 серп. 2024 13:09
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 серп. 2024 13:09

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 6 вер. 2024 11:54
Протокол аукціону 6 вер. 2024 10:04

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 26 вер. 2024 17:31

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 12 серп. 2024 13:09
Цифровий підпис 12 серп. 2024 13:09
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 серп. 2024 13:09
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 серп. 2024 13:09

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 6 вер. 2024 11:54
Протокол аукціону 6 вер. 2024 10:04

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 26 вер. 2024 17:31
Статус договору:
Оплату за договором здійснено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Договір оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об'єктом
Опис договору:
Продаж права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 6,1365 га, для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Чернігівська область Чернігівський район за межами населеного пункту с.Мохначі, кадастровий номер: 7424485200:09:001:0447,в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 6,1365 га
Вартість договору
25 201,00 грн
Заключна вартість договору:
25 201,00 грн
Термін дії договору:
26 вер. 2024 17:33 – 26 вер. 2034 17:33
Дата підписання договору:
26 вер. 2024 17:34
Підтвердження сплати за лот:
Так
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 26 вер. 2024 17:31

Період підписання протоколу:
30 серп. 2024 12:39 – 9 вер. 2024 18:00
Період оплати:
27 вер. 2024 18:00 – 4 жовт. 2024 21:00
Період підписання договору:
30 серп. 2024 12:39 – 27 вер. 2024 18:00

Учасник:

Ім'я:
Максимченко Олексій Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3478516056

Пропозиція:

20 137,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 12 серп. 2024 13:08
Цифровий підпис 12 серп. 2024 13:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 серп. 2024 13:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 серп. 2024 13:08

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 12 серп. 2024 13:08
Цифровий підпис 12 серп. 2024 13:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 серп. 2024 13:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 серп. 2024 13:08

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04412478
Адреса:
Україна, 15041, Чернігівська область, смт Любеч, вулиця Добринінська, будинок 60
Інформація щодо підтвердження повноважень:
начальник відділу комунальної власності, земельних відносин, містобудування, архітектури та ЖКГ

Основний контакт

Ім'я:
Шульга Людмила Миколаївна
E-mail:
Телефон:
0668992689

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Банк Казначейство України (ЕАП)
Опис:
орендна плата з юридичних осіб Реквізити одержувача: ЄДРПОУ - 37972475, Юридична назва - ГУК у Черніг.обл./тг с-щ Любеч/18010600
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA808999980334149812000025675
Найменування одержувача:
Любецька селищна рада
ЄДРПОУ одержувача:
04412478

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Банк Казначейство України (ЕАП)
Опис:
орендна плата з фізичних осіб Реквізити одержувача: ЄДРПОУ - 37972475, Юридична назва - ГУК у Черніг.обл./тг с-щ Любеч/18010900
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA258999980334159815000025675
Найменування одержувача:
Любецька селищна рада
ЄДРПОУ одержувача:
04412478

Плата за підготовку лота

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Полікомбанк
Опис:
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA533531000000000026002018673
Найменування одержувача:
Приватне підприємство "Десна-Експерт-М"
ЄДРПОУ одержувача:
33111200

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Любецька селищна рада

Вас може зацікавити

Оренда земельної ділянки комунальної власності за межами с. Колінківці Топорівської сільської ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл.

Оренда земельної ділянки комунальної власності за межами с. Колінківці Топорівської сільської ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл.
Ім'я:
Козьмук Андрій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380505413929 ЄДРПОУ:
04417398
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

32 384,01 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду площею 5,0000 га за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, за межами с. Синюха

Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду площею 5,0000 га за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, за межами с. Синюха
Ім'я:
Цимбалюк Лариса Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380972688105 ЄДРПОУ:
04367217
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15 294,01 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Слободянюк Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380680879224 ЄДРПОУ:
04366654
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

31 345,74 грн без ПДВ

Дивитись