Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду комунальної власності площею 0,4510 га з кадастровим номером 1821455600:01:001:0532, цільове призначення - для рибогосподарських потреб (10.07), розташованої в межах населеного пункту селища Миропіль Миропільської територіальної громади Житомирського району Житомирської області.

Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду комунальної власності площею 0,4510 га з кадастровим номером 1821455600:01:001:0532, цільове призначення - для рибогосподарських потреб (10.07), розташованої в межах населеного пункту селища Миропіль Миропільської територіальної громади Житомирського району Житомирської області.

Початкова ціна

1 141,00 грн

без ПДВ
Торги скасовано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь
не було
Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
10 черв. 2024 18:00 – 18 черв. 2024 20:00
Початок аукціону:
19 черв. 2024 11:15
Дата публікації:
6 черв. 2024 15:50
Період редагування:
6 черв. 2024 15:50 – 10 черв. 2024 18:00
Період питань:
6 черв. 2024 15:50 – 18 черв. 2024 18:00
Період відповідей:
6 черв. 2024 15:50 – 18 черв. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20240606-44210
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
342,30 грн
Номер лоту:
1
Строк оренди:
10 років
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
1 141,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
11,41 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
42 000,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
11 410,21 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Охоронна зона навколо (уздовж) об'єкта енергетичної системи (код 01.05) площею 0,1379 га; прибережна захисна смуга вздовж річок, навколо водойм та на островах (код 05.02) площею 0,1898 га.
Містобудівні умови земельної ділянки:
Відсутні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з об'єктом можливо з 10-00 до 16-00 год в робочі дні. Об'єкт знаходиться за адресою: вул. Фабрична, селище Миропіль, Миропільської територіальної громади Житомирського району Житомирської області
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ч.7 ст.137 Земельного кодексу України, та пункту 29 Постанови КМУ № 1013 від 22.09.2021 року
Додаткова інформація:
Відсутні
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Зміна в даті проведення аукціону.
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 7 черв. 2024 10:39

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Ставок площею 0,26 га знаходиться на земельній ділянці площею 0,4510 по вул. Фабричній в селищі Миропіль Житомирського району Житомирської області

Код CAV: 06127000-8 Землі водного фонду
Вид земельних угідь (КВЗУ): 006.04 Ставки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 10.07 Для рибогосподарських потреб

Площа:

0,451 гектар

Адреса:

Україна, 13033, Житомирська область, Миропіль, Фабрична вулиця

Площа ділянки, га:
0.451
Кадастровий номер:
1821455600:01:001:0532
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 50.11392122125559 Довгота: 27.679109724232138

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 6 черв. 2024 15:50
Копії документів та матеріалів на лот 6 черв. 2024 15:50
Копії документів та матеріалів на лот 6 черв. 2024 15:50
Копії документів та матеріалів на лот 6 черв. 2024 15:50
Копії документів та матеріалів на лот 6 черв. 2024 15:50
Копії документів та матеріалів на лот 6 черв. 2024 15:50
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 6 черв. 2024 15:50
Проєкт договору 6 черв. 2024 15:50
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 6 черв. 2024 15:50
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 7 черв. 2024 10:33

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04345204
Адреса:
Україна, 13033, Житомирська область, Миропіль, вул.Центральна, будинок 38, КОАТУУ: 1821455600, МИРОПІЛЬ

Основний контакт

Ім'я:
Янко Ігор Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+0680250945

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора МИРОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 1,6630 га, кадастровий номер 7124382500:02:000:0069, цільове призначення 10.08 Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, яка розташована в адміністративних межах Дмитрушківської сільської ради за межами села Дмитрушки Уманського району Черкаської області

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 1,6630 га, кадастровий номер 7124382500:02:000:0069, цільове призначення 10.08 Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, яка розташована в адміністративних ...
Ім'я:
Шевчук Тетяна Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380972932001 ЄДРПОУ:
26261442
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 119,73 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 1,3060 га, кадастровий номер 7124382500:02:000:0070, цільове призначення 10.08 Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, яка розташована в адміністративних межах Дмитрушківської сільської ради за межами села Дмитрушки Уманського району Черкаської області

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 1,3060 га, кадастровий номер 7124382500:02:000:0070, цільове призначення 10.08 Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, яка розташована в адміністративних ...
Ім'я:
Шевчук Тетяна Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380972932001 ЄДРПОУ:
26261442
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 447,55 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди на земельну ділянку з кадастровим номером 7124987500:01:001:2070, площею 0,5964 га, цільове призначення - для рибогосподарських потреб (код КВПЦ 10.07), яка розташована в адміністративних межах Мошнівської сільської ради, Черкаського району Черкаської області (за межами с. Хрещатик)

Продаж права оренди на земельну ділянку з кадастровим номером 7124987500:01:001:2070, площею 0,5964 га, цільове призначення - для рибогосподарських потреб (код КВПЦ 10.07), яка розташована в адміністративних межах Мошнівської сільської ради, Черкаського району...
Ім'я:
Хижняк Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380631007783 ЄДРПОУ:
26357343
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 824,27 грн без ПДВ

Дивитись