Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення за цільовим призначенням – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 5122084500:01:001:0624, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01), земельна ділянка площею 10,0000 га, в тому числі: рілля - 10,0000 га, розташована на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту)
з 6 лист. 2023 18:00
до 4 груд. 2023 20:00
з 5 груд. 2023 11:20
до 5 груд. 2023 11:49
з 5 груд. 2023 11:49
до 18 груд. 2023 13:33
18 груд. 2023 13:33
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 5122084500:01:001:0624, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01), земельна ділянка площею 10,0000 га, в тому числі: рілля - 10,0000 га, розташована на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту)
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля
|
Площа: 10 гектар |
Адреса: Україна, 68651, Одеська область, Нова покровка, |
|
Площа ділянки, га:
10.0
Кадастровий номер:
5122084500:01:001:0624
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 45.670603635381646 Довгота: 29.08480258344807
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 2 лист. 2023 16:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 2 лист. 2023 16:42 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 2 лист. 2023 16:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 2 лист. 2023 16:42 | |
| Проєкт договору | 2 лист. 2023 16:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 2 лист. 2023 16:42 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 2 лист. 2023 16:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 2 лист. 2023 16:42 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Стоянов Віталій Андрійович
ІПН/РНОКПП:
3033922630
|
Пропозиція: 30 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Оплату за договором здійснено
Номер договору:
25
Назва договору:
ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ № 25 кадастровий № 5122084500:01:001:0624
Опис договору:
Орендодавець на підставі рішення сорок третьої сесії Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області від «20» жовтня 2023 року № 1329/VІІІ «Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 5122084500:01:001:0624, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01) розташованої на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту)», протоколу № LRE001-UA-20231102-02234 земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності від 05.12.2023 року надає, а Орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером 5122084500:01:001:0624, яка розташована за межами населених пунктів на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області.
Вартість договору
30 000,00 грн
Заключна вартість договору:
30 000,00 грн
Термін дії договору:
14 груд. 2023 00:00 – 14 груд. 2030 00:00
Дата підписання договору:
14 груд. 2023 00:00
Підтвердження сплати за лот:
Так
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
5 груд. 2023 11:49 – 13 груд. 2023 18:00
Період оплати:
2 січ. 2024 18:00 – 9 січ. 2024 20:00
Період підписання договору:
5 груд. 2023 11:49 – 2 січ. 2024 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Чубенко Світлана Михайлівна
ІПН/РНОКПП:
2449714482
|
Пропозиція: 29 750,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за підготовку лота
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора СУВОРОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Продається земельна ділянка загальною площею 0.8312 га, кадастровий номер 5324081400:00:015:0123, адреса: Полтавська область, Полтавський район, за межами населених пунктів на території Кіровської сільської ради, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
35 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка площею 5.8544 га с.Пологи-Яненки
25 165,94 грн без ПДВ
Дивитись4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0650, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 0.8185 га, цільове призначення: ведення товарного сільськогосподарського виробництва
26 390,00 грн без ПДВ
Дивитись