Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення за цільовим призначенням – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 5122055400:01:003:1754, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01), земельна ділянка площею 13,8012 га, в тому числі: рілля - 13,8012 га, розташована на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту)
з 19 лип. 2023 18:00
до 20 серп. 2023 20:00
з 21 серп. 2023 11:40
до 21 серп. 2023 12:36
з 21 серп. 2023 12:36
до 14 вер. 2023 14:52
14 вер. 2023 14:52
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 5122055400:01:003:1754, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01), земельна ділянка площею 13,8012 га, в тому числі: рілля - 13,8012 га, розташована на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту)
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля
|
Площа: 13,8012 гектар |
Адреса: Україна, Одеська область, Суворове, |
|
Площа ділянки, га:
13.8012
Кадастровий номер:
5122055400:01:003:1754
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 45.57655845677627 Довгота: 29.003192416382348
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 17 лип. 2023 18:03 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 18:03 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 18:03 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 18:03 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 18:03 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 18:03 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 17 лип. 2023 18:03 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 18:03 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 17 лип. 2023 18:03 | |
| Проєкт договору | 17 лип. 2023 18:03 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 18:03 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 5 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Булгаров Георгій Іванович
ЄДРПОУ:
19198708
|
Пропозиція: 166 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 20 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 20 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Оплату за договором здійснено
Номер договору:
12
Назва договору:
ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ № 12 кадастровий № 5122055400:01:003:1754
Опис договору:
Орендодавець на підставі рішення тридцять восьмої сесії Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області від 23 червня 2023 року № 1130/VІІІ «Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 5122055400:01:003:1754, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01) розташованої на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту)», протоколу № LRE001-UA-20230717-33140 земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності від 21.08.2023 року надає, а Орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером 5122055400:01:003:1754, яка розташована за межами населених пунктів на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області.
Вартість договору
166 000,00 грн
Заключна вартість договору:
166 000,00 грн
Термін дії договору:
12 вер. 2023 00:00 – 12 вер. 2033 00:00
Дата підписання договору:
12 вер. 2023 00:00
Підтвердження сплати за лот:
Так
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
21 серп. 2023 12:36 – 29 серп. 2023 18:00
Період оплати:
18 вер. 2023 18:00 – 25 вер. 2023 21:00
Період підписання договору:
21 серп. 2023 12:36 – 18 вер. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Бутенко Андрій Валерійович
ЄДРПОУ:
33555705
|
Пропозиція: 165 000,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Кіров Петро Кириллович
ЄДРПОУ:
34697816
|
Пропозиція: 65 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Рашков Ігор
ЄДРПОУ:
30646988
|
Пропозиція: 64 500,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Терзі Олег
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2732807811
|
Пропозиція: 64 500,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за підготовку лота
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора СУВОРОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Продається земельна ділянка загальною площею 0.8312 га, кадастровий номер 5324081400:00:015:0123, адреса: Полтавська область, Полтавський район, за межами населених пунктів на території Кіровської сільської ради, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
35 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка площею 5.8544 га с.Пологи-Яненки
25 165,94 грн без ПДВ
Дивитись4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0651, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 2.0648 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
66 640,00 грн без ПДВ
Дивитись