Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення за цільовим призначенням – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 5122383900:01:003:0201, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01), земельна ділянка площею 16,0000 га, в тому числі: рілля - 16,0000 га, розташована на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту)
з 19 лип. 2023 18:00
до 20 серп. 2023 20:00
з 21 серп. 2023 12:20
до 21 серп. 2023 12:49
з 21 серп. 2023 12:49
до 29 серп. 2023 12:22
29 серп. 2023 12:23
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 5122383900:01:003:0201, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01), земельна ділянка площею 16,0000 га, в тому числі: рілля - 16,0000 га, розташована на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту)
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля
|
Площа: 16 гектар |
Адреса: Україна, 68442, Одеська область, Старі трояни, М-15 |
|
Площа ділянки, га:
16.0
Кадастровий номер:
5122383900:01:003:0201
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 45.731991229364624 Довгота: 29.176818726480548
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 17:09 | |
| Проєкт договору | 17 лип. 2023 17:09 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 17:09 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 17:09 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 17:09 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 17 лип. 2023 17:09 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 17:09 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 17 лип. 2023 17:09 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лип. 2023 17:09 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Николова Марина Михайлівна
ЄДРПОУ:
24759563
|
Пропозиція: 25 700,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Оплату за договором здійснено
Номер договору:
7
Назва договору:
ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ № 7 кадастровий № 5122383900:01:003:0201
Опис договору:
Орендодавець на підставі рішення тридцять восьмої сесії Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області від 23 червня 2023 року № 1136/VІІІ «Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 5122383900:01:003:0201, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01) розташованої на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту)», протоколу № LRE001-UA-20230717-24901 земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності від 21.08.2023 року надає, а Орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером 5122383900:01:003:0201, яка розташована за межами населених пунктів на території Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області.
Вартість договору
25 700,00 грн
Заключна вартість договору:
25 700,00 грн
Термін дії договору:
25 серп. 2023 00:00 – 25 серп. 2033 00:00
Дата підписання договору:
25 серп. 2023 00:00
Підтвердження сплати за лот:
Так
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
21 серп. 2023 12:49 – 29 серп. 2023 18:00
Період оплати:
18 вер. 2023 18:00 – 25 вер. 2023 21:00
Період підписання договору:
21 серп. 2023 12:49 – 18 вер. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Янєва Алла
ЄДРПОУ:
38874424
|
Пропозиція: 25 699,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за підготовку лота
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора СУВОРОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Продається земельна ділянка загальною площею 0.8312 га, кадастровий номер 5324081400:00:015:0123, адреса: Полтавська область, Полтавський район, за межами населених пунктів на території Кіровської сільської ради, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
35 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка площею 5.8544 га с.Пологи-Яненки
25 165,94 грн без ПДВ
Дивитись4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0650, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 0.8185 га, цільове призначення: ведення товарного сільськогосподарського виробництва
26 390,00 грн без ПДВ
Дивитись