Право оренди на земельну ділянку, в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом, площею 4,7300 га кадастровий номер 7120380500:01:001:0082, яка розташована за межами населених пунктів на території Мліївської сільської ради Черкаського району (колишньої Будо-Орловецької сільської ради Городищенського району) Черкаської області

Право оренди на земельну ділянку, в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом, площею 4,7300 га кадастровий номер 7120380500:01:001:0082 для рибогосподарських потреб (ставок), яка розташована за межами населених пунктів на території Мліївської сільської ради Черкаського району (колишньої Будо-Орловецької сільської ради Городищенського району) Черкаської області

Початкова ціна

12 370,58 грн

без ПДВ
Торги скасовано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 10 лют. 2022 18:00

до 15 бер. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
10 лют. 2022 18:00 – 15 бер. 2022 20:00
Початок аукціону:
16 бер. 2022 12:50
Дата публікації:
8 лют. 2022 11:13
Період редагування:
8 лют. 2022 11:13 – 10 лют. 2022 18:00
Період питань:
8 лют. 2022 11:13 – 15 бер. 2022 18:00
Період відповідей:
8 лют. 2022 11:13 – 15 бер. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20220208-58958
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
3 711,17 грн
Номер лоту:
003
Строк оренди:
10 років
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
12 370,58 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
123,71 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
31 204,67 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
103 088,16 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Містобудівні умови земельної ділянки:
Відсутні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Контактна інформація особи, в якої можна ознайомитися з документами та матеріалами щодо лота: Посада: в.о. начальника відділу земельних відносин, містобудування та ЖКГ П.І.Б: Берко Сергій Семенович E-mail: [email protected] Контактний телефон: 380967156147 Час ознайомлення з лотом: Пн-Чт з 8.00 до 17.00 год., Пт з 8.00 до 16.00 год. Обідня перерва з 12.00 до 13.00 год. (Сб, Нд - вихідні дні).
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Перелік та вимоги до оформлення документів Перелік документів для реєстрації учасника торгів фізичної особи: 1. Заява про участь в торгах у формі електронного аукціону. 2. Копія паспорта, копія ІІН фізичної особи. 3. Довідка про реквізити банку для поповнення карткового рахунку клієнта фізичної особи. 4. Представник фізичної особи також розміщує документи, що підтверджують його право діяти від імені учасника торгів. 4.1. Копія паспорта, копія ІІН особи, яка діє за довіреністю. Перелік документів для реєстрації учасника торгів юридичної особи: 1. Заява про участь в торгах у формі електронного аукціону. 2. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. 3. Копія наказу про призначення керівника. 4. Копія паспорта, копія ІІН керівника. 5. Представник юридичної особи також розміщує документи, що підтверджують його право діяти від імені учасника торгів. 5.1. Копія паспорта, копія ІІН особи, яка діє за довіреністю. 6. Довідка про реквізити юридичної особи. Копії документів засвідчуються електронним підписом особи, яка бажає взяти участь у торгах. Порядок сплати внесків: Реєстраційний та гарантійний внески для участі в земельних торгах вважаються сплаченими з моменту їх зарахування на банківський рахунок оператора електронного майданчика не пізніше ніж за одну годину до закінчення кінцевого строку прийняття заяв про участь у земельних торгах. Визначення розміру та порядок сплати винагороди, що сплачується переможцем земельних торгів оператору електронного майданчика: Оператор, через якого переможець земельних торгів набув право на участь в земельних торгах, протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення підписаного протоколу про результати земельних торгів, вираховує із суми гарантійного внеску, внесеного переможцем земельних торгів, винагороду оператора електронного майданчика, що становить 5 відсотків річної орендної плати, але не може перевищувати суму гарантійного внеску.
Додаткова інформація:
Обмеження у використанні земельної ділянки: Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки, встановлені Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою КМУ від 17.10.2012 № 1051, не зареєстровані.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
запровадження військового стану
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 10 бер. 2022 15:29

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Право оренди на земельну ділянку, в комплексі з розташований на ній водним об’єктом, площею 4,7300 га кадастровий номер 7120380500:01:001:0082, яка розташована за межами населених пунктів на території Мліївської сільської ради Черкаського району (колишньої Будо-Орловецької сільської ради Городищенського району) Черкаської області

Код CAV: 06127000-8 Землі водного фонду
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 10.07 Для рибогосподарських потреб
Вид земельних угідь (КВЗУ): 006.04 Ставки

Площа:

4,73 гектар

Адреса:

Україна, 19514, Черкаська область, БУДО-ОРЛОВЕЦЬКА/С.БУДО-ОРЛОВЕЦЬКА, , Будо-Орловецька, Городищенський район

Площа ділянки, га:
4.73
Кадастровий номер:
7120380500:01:001:0082
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 49.30345305309803 Довгота: 31.620653051735243 Висота: 15

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 8 лют. 2022 11:13
Проєкт договору 8 лют. 2022 11:13
Копії документів та матеріалів на лот 8 лют. 2022 11:13
Копії документів та матеріалів на лот 8 лют. 2022 11:13
Копії документів та матеріалів на лот 8 лют. 2022 11:13
Копії документів та матеріалів на лот 8 лют. 2022 11:13
Копії документів та матеріалів на лот 8 лют. 2022 11:13
Копії документів та матеріалів на лот 8 лют. 2022 11:13
Копії документів та матеріалів на лот 8 лют. 2022 11:13
Копії документів та матеріалів на лот 8 лют. 2022 11:13
Копії документів та матеріалів на лот 8 лют. 2022 11:13

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
33965422
Адреса:
Україна, 19511, Черкаська область, село Мліїв , вул.Кушніра Данила, будинок 67

Основний контакт

Ім'я:
Берко Сергій Семенович
E-mail:
Телефон:
+380967156147

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора МЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Продаж права оренди на земельну ділянку в комплексі з розташованим на ній водним об"єктом площею 5,4000 га, кадастровий номер 3521184000:02:000:2142, розташовану на території Гайворонської міської територіальної громади, за межами с. Мощене Голованівського району Кіровоградської області

Продаж права оренди на земельну ділянку в комплексі з розташованим на ній водним об"єктом площею 5,4000 га, кадастровий номер 3521184000:02:000:2142, розташовану на території Гайворонської міської територіальної громади, за межами с. Мощене Голованівського рай...
Ім'я:
Лисенко Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: +380680434493 ЄДРПОУ:
04055297
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

19 821,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об'єктом

Продаж права оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об'єктом
Ім'я:
Ставишенко Яна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380967717547 ЄДРПОУ:
04054984
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 580,68 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду площею 5,0000 га за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, за межами с. Синюха

Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду площею 5,0000 га за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, за межами с. Синюха
Ім'я:
Цимбалюк Лариса Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380972688105 ЄДРПОУ:
04367217
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15 294,01 грн без ПДВ

Дивитись