оренда земельної ділянки площею 1,1527га, що розташована на території Нижньосірогозької селищної ради (землі колишньої Верхньосірогозької сільської ради), Генічеського (колишнього Нижньосірогозького) району, Херсонської області

оренда земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності площею 1,1527га, що розташована на території Нижньосірогозької селищної ради (землі колишньої Верхньосірогозької сільської ради), Генічеського (колишнього Нижньосірогозького) району, Херсонської області та призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер - 6523881000:02:001:0473

Початкова ціна

3 073,58 грн

без ПДВ
Торги скасовано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь
не було
Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
8 лист. 2021 18:00 – 29 лист. 2021 20:00
Початок аукціону:
30 лист. 2021 12:20
Дата публікації:
4 лист. 2021 13:45
Період редагування:
4 лист. 2021 13:45 – 8 лист. 2021 18:00
Період питань:
4 лист. 2021 13:45 – 29 лист. 2021 18:00
Період відповідей:
4 лист. 2021 13:45 – 29 лист. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20211104-26698
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
922,07 грн
Номер лоту:
1
Строк оренди:
7 років
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
3 073,58 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
30,74 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
1 440,00 грн з ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
25 613,13 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
відсутні
Містобудівні умови земельної ділянки:
відсутні
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
По причині не відповідності дати проведення аукціону Земельному кодексу ст. 137 п.6. в якому сказано , що земельні торги проводяться не раніше 30 днів та не пізніше 45 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення земельних торгів.
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 8 лист. 2021 16:47

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

оренда земельної ділянки площею 1,1527га, що розташована на території Нижньосірогозької селищної ради (землі колишньої Верхньосірогозької сільської ради), Генічеського (колишнього Нижньосірогозького) району, Херсонської області

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00

Площа:

1,1527 гектар

Адреса:

Україна, 74722, Херсонська область, Генічеський (колишній Нижньосірогозький) район, Нижньосірогозька селищна рада, землі колишньої Верхньосірогозької сільської ради

Площа ділянки, га:
1.1527
Кадастровий номер:
6523881000:02:001:0473
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 46.91569654871689 Довгота: 34.42014309731487

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 4 лист. 2021 13:45
Копії документів та матеріалів на лот 4 лист. 2021 13:45
Копії документів та матеріалів на лот 4 лист. 2021 13:45
Копії документів та матеріалів на лот 4 лист. 2021 13:45
Копії документів та матеріалів на лот 4 лист. 2021 13:45
Проєкт договору 4 лист. 2021 13:45

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
26432760
Адреса:
Україна, 74701, Херсонська область, смт Нижні Сірогози, вул.Садова, будинок 7

Основний контакт

Ім'я:
Конюх Сергій Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380994642327
Факс:
+380554021793
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора НИЖНЬОСІРОГОЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Право оренди земельної ділянки, площа 0,7079 га, кадастровий номер 6520955100:03:001:0585, цільове призначення 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, місце розташування Херсонська область,Бериславський район, Великоолександрівська селищна територіальна громада

Право оренди земельної ділянки, площа 0,7079 га, кадастровий номер 6520955100:03:001:0585, цільове призначення 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, місце розташування Херсонська область,Бериславський район, Великоолександрівська се...
Ім'я:
Галина
E-mail: [email protected] Телефон: +380961291902 ЄДРПОУ:
26348568
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 796,38 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Литвинова Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380970527745 ЄДРПОУ:
00692334
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 585,78 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Литвинова Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380970527745 ЄДРПОУ:
00692334
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 115,76 грн без ПДВ

Дивитись