Проведення аукціону на продовження договору оренди № 7232 від 02.11.2015 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 150,0 кв. м, що розташовано за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 70, та
обліковується на балансі Національного університету харчових технологій. Ключ 8668. Додаткова угода від 10.09.2021 № 7232/03. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 7232 від 02.11.2015 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 150,0 кв. м, що розташовано за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 70, та обліковується на балансі Національного університету харчових технологій. Ключ 8668. Додаткова угода від 10.09.2021 № 7232/03. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
з 7 вер. 18:00
до 29 вер. 20:00
з 30 вер. 11:15
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Оренда державного нерухомого майна – нежитлових приміщень загальною площею 150,0 кв. м, що розташовано за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 70, та обліковується на балансі Національного університету харчових технологій. Ключ 8668. Додаткова угода від 10.09.2021 № 7232/03 про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до державної власності № 7232 від 02.11.2015.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 150 метри квадратні |
Адреса: Україна, 01033, Київ, Київ, вул. Володимирська, 70 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
150.0
Координати:
Широта: 50.4380941 Довгота: 30.5096609
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 4 вер. 13:06 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 4 вер. 13:06 | |
| Проєкт договору оренди | 4 вер. 13:06 | |
| Фотографічне зображення майна | 4 вер. 13:06 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 4 вер. 13:06 | |
| Фотографічне зображення майна | 4 вер. 13:06 | |
| Фотографічне зображення майна | 4 вер. 13:06 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 4 вер. 13:06 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 4 вер. 13:06 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту КиєвуВас може зацікавити
будівля незавершене будівництво загальною площею 50,3 кв.м., відсоток готовності 32%, за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б
45 000,00 грн без ПДВ
Дивитисьнежитлові приміщення харчоблоку у будівлі Усатівського ліцею ім. П.Д. Вернидуба Усатівської сільської ради Одеського району Одеської області, за адресою: с. Усатове, вул. Незалежності, 83, загальною площею 216,8 кв.м та 104 (сто чотири) одиниці технологічного устаткування
57 975,96 грн без ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда приміщень вільного призначення 295,9 м², м. Харків, вул. Молочна, 6
39 000,00 грн з ПДВ
Дивитись