Продовження через електронний аукціон договору оренди № КД-19231 від 03.11.2014 іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна, що належить до державної власності, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», а саме: - Верстат токарно-гвинторізний 1К625 (інвентарний № 946462); - Компресорна установка GB 650/270 (інвентарний № 072107); - Стенд шиномонтажний S 530 (інвентарний № 076921), (надалі разом іменоване - рухоме майно)

Продовження через електронний аукціон договору оренди № КД-19231 від 03.11.2014 іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна, що належить до державної власності, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», а саме: - Верстат токарно-гвинторізний 1К625 (інвентарний № 946462); - Компресорна установка GB 650/270 (інвентарний № 072107); - Стенд шиномонтажний S 530 (інвентарний № 076921), (надалі разом іменоване - рухоме майно)

Початкова ціна

9 256,90 грн

без ПДВ
Редагування доступне
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 1 вер. 18:00

до 10 вер. 20:00

Аукціон

з 11 вер. 11:30

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
1 вер. 18:00 – 10 вер. 20:00
Початок аукціону:
11 вер. 11:30
Дата публікації:
31 серп. 12:07
Період редагування:
31 серп. 12:07 – 1 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 12:07 – 10 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 12:07 – 10 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLP001-UA-20260831-96691
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
37 027,60 грн
Гарантійний внесок діючого орендаря:
4 628,45 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Номер лоту:
RGL001-UA-20250625-19521
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Кількість учасників з переважним правом:
1
Початкова ціна:
9 256,90 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
92,57 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Огляд майна здійснюється за адресою: ДП «Одеський порт», м. Одеса, Митна площа, 1 У робочі дні за попереднім узгодженням з понеділка по четвер з 08:30 до 17:30, в п’ятницю з 08:30 до 16:15. Територія Одеського морського порту є зоною обмеженого доступу - встановлені планом охорони порту чи портового засобу приміщення, споруди або території, доступ до яких знаходиться під постійним контролем, має певні заборони та обмеження відповідно до встановленого рівня охорони. Пропускний режим на території Одеського морського порту забезпечується відповідно до Положення про забезпечення пропускного та внутрішньооб'єктового режиму на території порту, яке затверджується головою адміністрації морських портів України. Зважаючи на вищевикладене, інформуємо, що для оформлення тимчасових чи разових перепусток на право проїзду (проходу) на територію ДП «Одеський порт» з метою огляду об’єкту оренди, необхідно звертатись у робочі дні, за попередньою домовленістю, з повідомленням за один робочий день. Враховуючи, що в порту Одеса є пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон України та зони митного контролю, право відвідування режимної території може узгоджуватись з органом охорони державного кордону та митницею. Враховуючи введений в Україні воєнний стан Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 (зі змінами), можуть існувати також певні особливості щодо узгодження доступу до режимної території. Ознайомитись з об`єктом оренди можливо за попередньою домовленістю за телефонами: - (048) 729-44-54 Степанов Олександр Володимирович (працівник балансоутримувача); - (096) 831-61-61 Рубльов Андрій (працівник орендаря)

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Цільове призначення об'єкта:
Майно може бути використане Орендарем за будь-яким цільовим призначенням на розсуд Орендаря (відповідно до технічних характеристик об`єкта оренди, визначених в його технічній документації та вимог правил експлуатації, встановлених для такого майна).
Додаткові умови оренди майна:
інші умови, передбачені законодавством: 1). Договір припиняється у разі переходу права власності на об’єкт оренди до переможця електронного аукціону з продажу майна, проведеного в електронній торговій системі відповідно до вимог чинного законодавства. 2). Орендар зобов’язаний своєчасно і за власний рахунок здійснювати: всі види ремонтів і технічного обслуговування об’єкта оренди, а також здійснювати необхідні види технічного огляду об’єкта оренди, експертне обстеження об’єкта оренди відповідно до вимог «Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання», затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 19.01.2018 № 62, «Порядку проведення технічного огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року № 687, інших чинних нормативно-правових актів з охорони праці (НПАОП), нормативно-правових актів, що є обов’язковими до виконання, чинного законодавства. 3). Орендар при здійсненні користування об’єктом оренди на території та акваторії морського порту Одеса зобов’язаний дотримуватись вимог, передбачених: - «Правилами експлуатації підйомно-транспортного устаткування морських портів» (КНД 31.4.002-96, наказ Міністерства транспорту України від 08.07.1996 № 222); - «Правилами будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» (ДНАОП 0.00-1.03-02, наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 20.08.2002 № 409); - «Правилами охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» (наказ Міністерства соціальної політики України від 19.01.2018 № 62); - «Мінімальними вимогами щодо безпеки та здоров’я працівників під час виконання робіт у морських портах» (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.11.2020 № 2352); - «Правилами надання послуг у морських портах України» (Наказ Міністерства інфраструктури України від 05.06.2013 № 348); - «Правилами пожежної безпеки в Україні» (наказ Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417); - Законом України «Про охорону праці»; - «Обов'язковими постановами по морському порту Одеса», що затверджені наказом ДП «АМПУ» від 22.12.2015 № 266; - «Зводом звичаїв морського порту Одеса», виданого на підставі наказу ДП «АМПУ» від 22.11.2015 № 233; - «Положенням про правила поведінки і основні заходи безпеки на території Одеського порту та об'єктах Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України», затвердженого наказом ДП «АМПУ» від 16.06.2026 №155/19; - «Положенням про забезпечення пропускного та внутрішньооб’єктового режиму на території морського порту Одеса» затвердженого наказом начальника адміністрації Одеського морського порту від 14.12.2021 №362/19; - Законом України «Про морські порти України»; - нормативно-правовими актами з охорони праці (НПАОП), правилами безпеки праці, виробничої санітарії в морських портах, іншими державними стандартами, галузевими нормативними документами, які безпосередньо стосуються питання перевантаження вантажів, технологічною документацією і правилами, установленими на відповідних видах транспорту (техніки, устаткування), нормативно-правовими актами, що є обов’язковими до виконання, іншим чинним законодавством. 4). Форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили): 4.1) Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання зобов'язань за цим Договором, якщо воно стало наслідком незалежних від них обставин непереборної сили, тобто у разі виникнення форс-мажорних обставин (надалі - «Форс-мажор»), що є надзвичайними та невідворотними обставинами, які не існували під час укладання цього Договору та виникли поза волею Сторін, а саме: загроза війни, збройний конфлікт або серйозна загроза такого конфлікту, включаючи але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, дії іноземного ворога, загальна військова мобілізація, військові дії, оголошена та неоголошена війна, дії суспільного ворога, збурення, акти тероризму, диверсії, піратства, безлади, вторгнення, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення введення комендантської години, експропріація, примусове вилучення, захоплення підприємств, реквізиція, громадська демонстрація, блокада, страйк, аварія, протиправні дії третіх осіб, пожежа, вибух, тривалі перерви в роботі транспорту, регламентовані умовами відповідних рішень та актами державних органів влади, закриття морських проток, ембарго, заборона (обмеження) експорту/імпорту тощо, а також викликані винятковими погодними умовами і стихійним лихом, а саме: епідемія, сильний шторм, циклон, ураган, торнадо, буревій, повінь, нагромадження снігу, ожеледь, град, заморозки, замерзання моря, портів, перевалів, землетрус, блискавка, пожежа, посуха, просідання і зсув ґрунту, інші стихійні лиха тощо, на період з моменту повідомлення Стороною, що не виконує свої зобов’язання по Договору про «Форс-мажор» і до моменту, коли «Форс-мажор» закінчився. Дане положення має юридичну силу тільки за умови, якщо Сторона, яка не виконує зобов’язання за цим Договором не знала і не могла знати про «Форс-мажор» на момент укладення даного Договору. 4.2) Сторона, що не може виконувати зобов'язання за цим Договором унаслідок виникнення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), повинна негайно повідомити про це у письмовій формі іншу Сторону та надати Сертифікат про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили), виданий Торгово-промисловою палатою України (уповноважені нею регіональні торгово-промислові палати), що засвідчують (підтверджують) форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) відповідно до вимог чинного законодавства. 4.3.) У разі, коли строк дії форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) продовжується більше ніж 10 (десять) календарних днів, кожна із Сторін у встановленому законодавством порядку має право розірвати цей Договір. При цьому Сторони зобов’язані провести всі взаєморозрахунки за фактично виконані зобов’язання за цим Договором. 4.4) Настання форс-мажорних обставин не є підставою для невиконання Сторонами зобов'язань, строк виконання яких настав до дати виникнення таких обставин, а також для звільнення Сторін від відповідальності за таке невиконання. 4.5) Сторони підтверджують, що їм відомо, що на час укладення (підписання) даного Договору в Україні діє воєнний стан, введений Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ (зі змінами, внесеними Указами Президента). 5). Антикорупційні та санаційні застереження: 5.1) Сторони зобов’язуються забезпечити повну відповідальність своїх працівників за дотримання вимог чинного антикорупційного законодавства України. 5.2) При виконанні своїх зобов’язань за даним Договором, Сторони, їх афілійовані особи, працівники, посередники, погоджуються не надавати та/або не пропонувати, та/або не обіцяти іншій Стороні (її посадовим (службовим) особам) або іншим (третім) особам, будь-якої неправомірної вигоди, тобто не здійснювати (не пропонувати здійснити), прямо чи опосередковано, передачі грошових коштів або іншого майна, надання переваг, пільг, послуг, нематеріальних активів, будь-якої іншої вигоди нематеріального чи не грошового характеру без законних на те підстав, з метою вчинити вплив на рішення іншої Сторони чи її посадових (службових) осіб, для отримання будь-якої неправомірної вигоди в інтересах Сторони (її посадових (службових) осіб) або інших (третіх) осіб. 5.3) Сторони гарантують, що їх афілійовані особи, працівники, посередники, не використовують надані їм службові повноваження чи пов’язані з ними можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе, іншої Сторони договору чи інших (третіх) осіб, в тому числі з метою схилити до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей. 5.4) Сторони гарантують, що їх працівники повідомлені про кримінальну, адміністративну, цивільно-правову та дисциплінарну відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. 5.5) Сторони розуміють, що їх можливі неправомірні дії та порушення антикорупційних умов цього Договору можуть спричинити за собою несприятливі наслідки – від зниження рейтингу надійності контрагента до істотних обмежень по взаємодії з контрагентом, аж до розірвання цього Договору. 5.6) Сторони зобов’язані терміново повідомити про корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (в т.ч. пропозиції одержання неправомірної вигоди, факт одержання такої вигоди, про конфлікт інтересів, а також у разі виникнення зв’язків або відносин контролю із політичними партіями, громадськими організаціями, їх представниками, особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування чи їх близькими особами тощо) іншу Сторону у письмовому вигляді. Після письмового повідомлення, відповідна Сторона має право призупинити виконання зобов’язань за цим Договором до отримання підтвердження, що порушення не відбулося або не відбудеться. Це підтвердження повинне бути надіслане протягом 10 (десяти) робочих днів з дати направлення письмового повідомлення. У письмовому повідомленні Сторона зобов’язана викласти факти та надати матеріали, які достовірно підтверджують або дають підставу припускати, що відбулося або може відбутися порушення будь-яких положень антикорупційних застережень контрагентом, його афілійованими особами, працівниками, посередниками. Сторони погоджуються та підтверджують, що кожна сторона вправі робити запит та отримувати документи, пов’язані з виконанням цього Договору, для перевірки на предмет виконання іншою Стороною Антикорупційного зобов’язання. Сторони гарантують повну конфіденційність при виконанні антикорупційних умов цього Договору, а також відсутність негативних наслідків як для Сторін в цілому, так і для конкретних працівників Сторони, які повідомили про факт порушень. У разі виявлення фактів або підозр про порушення умов даного Антикорупційного застереження в процесі виконання цього Договору Сторона зобов’язуєтеся негайно повідомити за номером телефону Уповноважену особу з Антикорупційної діяльності ДП «Одеський порт» (048) 729-48-47 або надіслати відповідну інформацію на електрону адресу [email protected]. 5.7) Кожна із Сторін по Договору засвідчує і гарантує іншій Стороні, що на момент підписання Сторонами даного Договору: - На Сторону не поширюється дія економічних Санкцій, дія національних санкцій України, санкцій Ради безпеки ООН, Європейського Союзу, Відділу з контролю за іноземними активами Державного казначейства США, Департаменту торгівлі Бюро промисловості та безпеки США, Державного департаменту США, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії або будь-якої іншої держави чи міжнародної організації, які можуть призвести до ризиків діяльності іншої Сторони (в тому числі реалізації правовідносин за цим Договором). - Сторона не співпрацює і не вступає в відносини контролю з особами, на яких поширюється дія Санкцій. - Сторони повністю приймають відповідальність за дотримання гарантій і вимог даного розділу Договору. 5.8) Кожна Сторона зобов’язується дотримуватися і забезпечити дотримання всіх норм Антикорупційного законодавства, в тому числі Закону України «Про запобігання корупції». 5.9) Кожна Сторона не використовуватиме кошти і / або майно, отримані за цим Договором, з метою фінансування або підтримки будь якої діяльності, яка може порушити Антикорупційне законодавство. 5.10) Кожна Сторона не проводить та не приймає участь у будь-яких відносинах, пов’язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. 5.11) У разі порушення Стороною своїх зобов’язань, тверджень, гарантій, обов’язків, які вказані в даному розділі цього Договору, інша Сторона має право в односторонньому порядку розірвати цей Договір, попередньо письмово повідомивши про це, і вимагати відшкодування заподіяних їй іншою Стороною збитків, шкоди, штрафів та комісій. 5.12) Відповідно до зазначених Антикорупційних застережень, Сторони по Договору, керуються принципом нульової толерантності до корупції у будь-яких її формах та проявах і вживають (вживатимуть) всіх заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції, передбачених Антикорупційним законодавством.
Можливість суборенди:
Ні

Чинний орендар

Назва:
ТОВ «НОВОТЕХ-ТЕРМІНАЛ»
ЄДРПОУ:
33139052
Адреса:
***** ***** *****, *****, ***** ***** ***** *****, *****, ***** ***** ***** *****
Пріоритет учасника:
З переважним правом
Дата укладання та закінчення договору оренди:
3 лист. 2014 10:00 – 30 вер. 00:00

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Об`єкт для подання заяв Орендодавцю ДП "Одеський порт", код ЄДРПОУ 01125666

Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Кількість:

3 Одиниця

Адреса:

Україна, 65000, Одеська область, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ОДЕСА, 1, Митна площа, Приморський район, Одеса, Одеська міськрада

Тип:
Інше окреме індивідуально визначене майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 46.4851474 Довгота: 30.7484574 Висота: 6

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 31 серп. 12:07
Фотографічне зображення майна 31 серп. 12:07
Фотографічне зображення майна 31 серп. 12:07
Фотографічне зображення майна 31 серп. 12:07
Проєкт договору оренди 31 серп. 12:07
Технічні специфікації 31 серп. 12:07
Фотографічне зображення майна 31 серп. 12:07
Паспорт торгів 31 серп. 12:07

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
01125666
Адреса:
Україна, 65082, Одеська область, місто Одеса, ПЛОЩА МИТНА, будинок 1

Основний контакт

Ім'я:
Лисиця Аліна Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380950371045
Факс:
+380487295047

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
01125666
Адреса:
Україна, 65082, Одеська область, місто Одеса, пл.Митна, будинок 1

Основний контакт

Ім'я:
Лисиця Аліна
E-mail:
Телефон:
+380950371045
Факс:
+380487295047

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ"

Вас може зацікавити

аукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029

аукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
Ім'я:
Юдицький Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503337120 ІПН/РНОКПП:
2148301970
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 326,00 грн без ПДВ

Дивитись

аукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029

аукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
Ім'я:
Юдицький Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503337120 ІПН/РНОКПП:
2148301970
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

аукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029

аукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
Ім'я:
Юдицький Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503337120 ІПН/РНОКПП:
2148301970
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 640,00 грн без ПДВ

Дивитись