продовження договору оренди нерухомого майна
продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 59,1кв. метра за адресою, бульвар Лесі Українки, 9-В
7 020,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"з 10 лип. 2022 18:00
до 27 лип. 2022 20:00
(один учасник)
з 27 лип. 2022 20:00
до 18 серп. 2022 15:11
18 серп. 2022 15:11
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 59,1кв.метра, за адресою м.Київ, бульвар Л.Українки, 9-В
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 59,1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 02000, Київ, М.КИЇВ, 9-В, бульвар Лесі Українки, Печерський, Київ, місто Київ |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
59.1
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 50.44821360472843 Довгота: 30.52499771118164 Висота: 13
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 8 лип. 2022 12:02 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 8 лип. 2022 12:02 | |
| Проєкт договору оренди | 8 лип. 2022 12:02 | |
| Паспорт торгів | 8 лип. 2022 12:02 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Бородавко Олена Олексіївна
ІПН/РНОКПП:
2616303326
|
Пропозиція: 7 020,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
4
Назва договору:
про продовження договору оренди нерухомого майна, що належить до державної власності
Опис договору:
оренда нежитлових приміщень площею 59,1 кв. метрів, розміщені на першому поверсі, за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 9-В
Вартість договору
7 020,00 грн
Заключна вартість договору:
7 020,00 грн
Термін дії договору:
1 січ. 2022 00:00 – 31 груд. 2024 00:00
Дата підписання договору:
18 серп. 2022 10:50
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
27 лип. 2022 20:00 – 10 серп. 2022 18:00
Період підписання договору:
27 лип. 2022 20:00 – 25 серп. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"Вас може зацікавити
Про передачу в оренду на аукціоні майна, а саме: нежитлових приміщень третього поверху виробничого корпусу літ. В, Е №№ 3-166, 3-167, 3-168, загальною площею 87,6 кв. м, що розташовані за адресою: м. Одеса, пл. Бориса Дерев'янка, 1
6 447,36 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
9 919,10 грн без ПДВ
ДивитисьЧеркаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 416,9 кв.м (В)
5 002,80 грн з ПДВ
Дивитись