Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна-нежитлове приміщення площею 14.1 кв. м., яке розміщене в напівпідвальному приміщенні будівлі навчального корпусу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана
Франка за адресою: м. Львів, пр. Свободи, 18 та перебуває на балансі Львівського національного університету імені Івана Франка. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 32019.
Державне нерухоме майно - нежитлове приміщення площею 14.1 кв. м., яке розміщене в напівпідвальному приміщенні будівлі навчального корпусу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, пр. Свободи, 18 та перебуває на балансі Львівського національного університету імені Івана Франка.
з 1 лип. 2022 18:00
до 6 лип. 2022 20:00
(один учасник)
з 6 лип. 2022 20:00
до 3 серп. 2022 15:10
3 серп. 2022 15:10
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно - нежитлове приміщення площею 14.1 кв. м., яке розміщене в напівпідвальному приміщенні будівлі навчального корпусу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, пр. Свободи, 18 та перебуває на балансі Львівського національного університету імені Івана Франка.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 14,1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 18, проспект Свободи, Галицький район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
14.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
3816.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
14.1
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Номер поверху або поверхів:
-1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
140.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.842576833134 Довгота: 24.028215408325195 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 29 черв. 2022 11:20 | |
| Фотографічне зображення майна | 29 черв. 2022 11:20 | |
| Фотографічне зображення майна | 29 черв. 2022 11:20 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 29 черв. 2022 11:20 | |
| Паспорт торгів | 29 черв. 2022 11:20 | |
| Проєкт договору оренди | 29 черв. 2022 11:20 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Федів Леся Андріївна
ЄДРПОУ:
00131587
|
Пропозиція: 2 854,14 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
72
Назва договору:
Продовження договору оренди №72 від 08.05.2014
Опис договору:
Продовження договору оренди №72 від 08.05.2014 - державне нерухоме майно, нежитлове приміщення площею 14.1 кв. м., яке розміщене в напівпідвальному приміщенні будівлі навчального корпусу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, пр. Свободи, 18 та перебуває на балансі Львівського національного університету імені Івана Франка.
Вартість договору
2 854,14 грн
Заключна вартість договору:
2 854,14 грн
Термін дії договору:
8 трав. 2014 12:00 – 2 серп. 2027 12:00
Дата підписання договору:
3 серп. 2022 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
6 лип. 2022 20:00 – 20 лип. 2022 18:00
Період підписання договору:
6 лип. 2022 20:00 – 3 серп. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
4 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду частини нежитових приміщень будівлі Гімназії з дошкільним підрозділом с.Новосілки-Гостинні загальною площею пл. 161,5 кв.м (ІІІ-1,5 кв.м; ІV – 14,0 кв.м; V – 4,1 кв.м; VІ – 1,9 кв.м; VІІ – 1,4 кв.м; VІІІ – 16,4 кв.м; ІХ – 30,4 кв.м; Х – 16,2 кв.м; ХІ – 4,0 кв.м; ХІІ – 54,7 кв.м; ХІІІ – 16,9 кв.м.), що знаходиться за адресою вул. Нова,16 с. Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області
4 298,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
3 000,00 грн з ПДВ
Дивитись