Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлових приміщень будівлі Д-1 елінг № 3 та № 4 площею 140,9 кв.м., а також роздягалки (Е-1) площею 61,55 кв.м, загальною площею 202,45 кв.м. за адресою: Львівська обл., с. Наварія
,вул. Берегова, 7 та перебуває на балансі Львівського обласного відділення (філія) Комітету з виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 32087.Строк оренди для чинного орендаря - 5 років.
Для нового орендаря строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану.
Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлових приміщень будівлі Д-1 елінг № 3 та № 4 площею 140,9 кв.м., а також роздягалки (Е-1) площею 61,55 кв.м, загальною площею 202,45 кв.м. за адресою: Львівська обл., с. Наварія ,вул. Берегова, 7 та перебуває на балансі Львівського обласного відділення (філія) Комітету з виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
з 19 черв. 2022 18:00
до 4 лип. 2022 20:00
(один учасник)
з 4 лип. 2022 20:00
до 26 лип. 2022 17:14
26 лип. 2022 17:14
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно загальною площею 202,45 кв.м., а саме: нежитлові приміщення будівлі під літерою "Д-1" елінг №3 та №4 площею 140,9 кв.м., а також роздягальня літ. "Е-1" за адресою: Львівська обл., с. Наварія, вул. Берегова, 7, що перебуває на балансі Львівського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 202,45 метри квадратні |
Адреса: Україна, 81105, Львівська область, НАВАРІЯ, , Пустомитівський район, с. Наварія, вул. Берегова,7 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
202.45
Загальна площа будівлі, кв.м:
483.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
202.45
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
15.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.7442560747242 Довгота: 23.938093185424805 Висота: 15
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 17 черв. 2022 13:40 | |
| Фотографічне зображення майна | 17 черв. 2022 13:40 | |
| Фотографічне зображення майна | 17 черв. 2022 13:40 | |
| Фотографічне зображення майна | 17 черв. 2022 13:40 | |
| Паспорт торгів | 17 черв. 2022 13:40 | |
| Проєкт договору оренди | 17 черв. 2022 13:40 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 17 черв. 2022 13:40 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Михаленич Оксана Григорівна
ЄДРПОУ:
26577917
|
Пропозиція: 7 154,76 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
93
Назва договору:
Договір оренди № 93 від 26.06.2015
Опис договору:
Нерухоме державного майна загальною площею 202.45 кв. м., за адресою: Львівська обл., с. Наварія, вул. Берегова, 7
Вартість договору
7 154,76 грн
Заключна вартість договору:
7 154,76 грн
Термін дії договору:
26 черв. 2015 10:00 – 24 трав. 2027 10:00
Дата підписання договору:
25 лип. 2022 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
4 лип. 2022 20:00 – 18 лип. 2022 18:00
Період підписання договору:
4 лип. 2022 20:00 – 1 серп. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
4 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду частини нежитових приміщень будівлі Гімназії з дошкільним підрозділом с.Новосілки-Гостинні загальною площею пл. 161,5 кв.м (ІІІ-1,5 кв.м; ІV – 14,0 кв.м; V – 4,1 кв.м; VІ – 1,9 кв.м; VІІ – 1,4 кв.м; VІІІ – 16,4 кв.м; ІХ – 30,4 кв.м; Х – 16,2 кв.м; ХІ – 4,0 кв.м; ХІІ – 54,7 кв.м; ХІІІ – 16,9 кв.м.), що знаходиться за адресою вул. Нова,16 с. Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області
4 298,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда приміщення № 9 загальною площею 6,8 кв. м на станції метро «Оболонь»
7 054,86 грн без ПДВ
Дивитись