Аукціон на продовження оренди вбудованих приміщень загальною площею 3,2м2 (прим. №1: частина №2, з урахуванням площ загального користування) першого поверху адміністративної будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59
Аукціон на продовження оренди вбудованих приміщень загальною площею 3,2м2 (прим. №1: частина №2, з урахуванням площ загального користування) першого поверху адміністративної будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59. Балансоутримувач: виконавчий комітет Вінницької міської ради. Строк оренди: 1 рік. Чинний орендар – публічне акціонерне товариство акціонерний банк «Укргазбанк», має переважне право на продовження договору оренди №2-128 від 10.02.2021р., яке реалізується шляхом участі чинного орендаря в
аукціоні на продовження оренди. Детальна інформація про об'єкт, умови оренди та умови проведення аукціону містяться у додатках до оголошення.
з 9 лют. 2022 18:00
до 27 лют. 2022 20:00
(один учасник)
з 27 лют. 2022 20:00
до 28 бер. 2022 15:25
28 бер. 2022 15:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Графік оренди
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
вбудовані приміщення загальною площею 3,2м2 (прим. №1: частина №2, з урахуванням площ загального користування) першого поверху адміністративної будівлі по вул. Соборна, 59
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 3,2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 21000, Вінницька область, Вінниця, 59, вулиця Соборна, Вінниця |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
3.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.232042521259174 Довгота: 28.468580020028533 Висота: 17
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 7 лют. 2022 11:51 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 лют. 2022 11:51 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 лют. 2022 11:51 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 7 лют. 2022 11:51 | |
| Проєкт договору оренди | 7 лют. 2022 11:51 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Криштопа Оксана Федорівна
ЄДРПОУ:
23697280
|
Пропозиція: 1 900,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
№2-128
Назва договору:
Додаткова угода №1 про продовження договору оренди комунального майна Вінницької міської територіальної громади №2-128 від 10.02.2021р.
Опис договору:
Додаткова угода №1 про продовження договору оренди вбудованих приміщень загальною площею 3,2м2 (прим. №1: частина №2, з урахуванням площ загального користування) першого поверху адміністративно, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59 укладена між Департаментом комунального майна Вінницької міської територіальної громади та ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК"
Вартість договору
1 900,00 грн
Заключна вартість договору:
2 280,00 грн
Термін дії договору:
24 бер. 2022 02:00 – 12 жовт. 2022 03:00
Дата підписання договору:
24 бер. 2022 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
27 лют. 2022 20:00 – 14 бер. 2022 18:00
Період підписання договору:
27 лют. 2022 20:00 – 28 бер. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Департамент комунального майна Вінницької міської радиВас може зацікавити
Волинська обл., м. Ківерці, вул. Шевченка, 8. Оренда – приміщення 2-го поверху адмінбудівлі площею 20,8 кв. м (В)
803,71 грн з ПДВ
Дивитисьм. Житомир, вул. Михайлівська, 20. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 18,30 кв. м (В)
1 388,97 грн з ПДВ
Дивитисьм. Житомир, вул. Михайлівська, 20. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 19,00 кв. м (В)
1 442,10 грн з ПДВ
Дивитись