Аукціон з продовження договору оренди нерухомого майна - нежитлових приміщень загальною площею 141,0 кв.м, які знаходяться в будівлі ДНЗ "Судововишнянський професійний ліцей" за адресою: Львівська обл., м.Судова Вишня, вул.Заводська,25, що перебуває на
балансі ДНЗ "Судововишнянський професійний ліцей"
Аукціон з продовження договору оренди нерухомого майна - нежитлових приміщень загальною площею 141,0 кв.м, які знаходяться в будівлі ДНЗ "Судововишнянський професійний ліцей" за адресою: Львівська обл., м.Судова Вишня, вул.Заводська,25, що перебуває на балансі ДНЗ "Судововишнянський професійний ліцей".Термії оренди 5 років. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону,
приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 31795
з 17 січ. 2022 18:00
до 9 лют. 2022 20:00
(один учасник)
з 9 лют. 2022 20:00
до 23 бер. 2022 11:21
23 бер. 2022 11:21
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Графік оренди
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення загальною площею 141,0 кв.м, які знаходяться в будівлі ДНЗ "Судовишнянський професійний ліцей" за адресою: Львівська обл., м.Судова Вишня, вул.Заводська,25, що перебуває на балансі ДНЗ "Судовишнянський професійний ліцей"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 141 метри квадратні |
Адреса: Україна, 81341, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, вул.Заводська,25, Судова Вишня, Мостиський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
1
Дата реєстрації:
31 січ. 2011 12:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
141.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
650.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
141.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
16.0
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.786102149114136 Довгота: 23.38169035771357 Висота: 15
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 13 січ. 2022 13:10 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 січ. 2022 13:10 | |
| Паспорт торгів | 13 січ. 2022 13:10 | |
| Проєкт договору оренди | 13 січ. 2022 13:10 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 13 січ. 2022 13:10 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Паньків Юрій Іванович
ЄДРПОУ:
39850336
|
Пропозиція: 2 200,50 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
28
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належать до державної власності №28 від 11.03.2022
Опис договору:
нежитлові приміщення загальною площею 141,0 кв.м, які знаходяться в будівлі ДНЗ "Судововишнянський професійний ліцей" за адресою: Львівська обл., м.Судова Вишня, вул.Заводська,25, що перебуває на балансі ДНЗ "Судововишнянський професійний ліцей"
Вартість договору
2 200,50 грн
Заключна вартість договору:
2 200,50 грн
Термін дії договору:
9 бер. 2013 10:00 – 10 бер. 2027 10:00
Дата підписання договору:
11 бер. 2022 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
9 лют. 2022 20:00 – 23 лют. 2022 18:00
Період підписання договору:
9 лют. 2022 20:00 – 11 бер. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
4 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду частини нежитових приміщень будівлі Гімназії з дошкільним підрозділом с.Новосілки-Гостинні загальною площею пл. 161,5 кв.м (ІІІ-1,5 кв.м; ІV – 14,0 кв.м; V – 4,1 кв.м; VІ – 1,9 кв.м; VІІ – 1,4 кв.м; VІІІ – 16,4 кв.м; ІХ – 30,4 кв.м; Х – 16,2 кв.м; ХІ – 4,0 кв.м; ХІІ – 54,7 кв.м; ХІІІ – 16,9 кв.м.), що знаходиться за адресою вул. Нова,16 с. Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області
4 298,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
3 000,00 грн з ПДВ
Дивитись