Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна- нежитлових приміщень №№ 1, 2, 3 загальною площею 20,7кв.м, які розміщені в півпідвалі двоповерхової нежитлової будівлі (навчально-хімічний корпус ЛНАУ), що знаходиться за адресою:
Львівська область, Львівський район, м.Дубляни, вул.Студентська,7, та перебуває на балансі Львівського національного аграрного університету. Термін оренди 5 років. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 31792.
Нежитлові приміщення №№ 1, 2, 3 загальною площею 20,7кв.м, які розміщені в півпідвалі двоповерхової нежитлової будівлі (навчально-хімічний корпус ЛНАУ), що знаходиться за адресою: Львівська область, Львівський район, м.Дубляни, вул.Студентська,7, та перебуває на балансі Львівського національного аграрного університету.
з 14 січ. 2022 18:00
до 3 лют. 2022 20:00
з 4 лют. 2022 11:50
до 4 лют. 2022 12:55
з 4 лют. 2022 12:55
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення №№ 1, 2, 3 загальною площею 20,7кв.м, які розміщені в півпідвалі двоповерхової нежитлової будівлі (навчально-хімічний корпус ЛНАУ), що знаходиться за адресою: Львівська область, Львівський район, м.Дубляни, вул.Студентська,7, та перебувають на балансі Львівського національного аграрного університету
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 20,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80381, Львівська область, ДУБЛЯНИ, 7 м, вулиця Студентська, Дубляни, Жовківський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
-
Дата реєстрації:
7 квіт. 2016 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
1279.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.7
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Цокольний
Номер поверху або поверхів:
цокольний
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
5.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.90359082351219 Довгота: 24.090163707733154 Висота: 16
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 12 січ. 2022 16:31 | |
| Фотографічне зображення майна | 12 січ. 2022 16:31 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 12 січ. 2022 16:31 | |
| Паспорт торгів | 12 січ. 2022 16:31 | |
| Проєкт договору оренди | 12 січ. 2022 16:31 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 5 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Телішевська Ярослава
ІПН/РНОКПП:
2723019589
|
Пропозиція: 120 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Непідписання протоколу
Період підписання протоколу:
4 лют. 2022 12:55 – 18 лют. 2022 18:00
Період підписання договору:
4 лют. 2022 12:55 – 4 бер. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Шелькевич Надія
ІПН/РНОКПП:
2774305448
|
Пропозиція: 80 000,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Міронова Анна
ЄДРПОУ:
43639330
|
Пропозиція: 19 100,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Шелькевич Надія
ЄДРПОУ:
40452135
|
Пропозиція: 17 500,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Документи, що подані з пропозицією 10 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Цимбалюк Володимир
ІПН/РНОКПП:
2439701366
|
Пропозиція: 1 850,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
3 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда нежитлового приміщення 14,08 кв. м. на 1-му поверсі у м. Перечин, Закарпатської області
2 500,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Чернівецької міської територіальної громади, за адресою: м.Чернівці, вул.Рівненська,8
1 538,40 грн з ПДВ
Дивитись