Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна – вбудованого нежитлового приміщення, загальною площею 11,3 кв.м, яке розташоване на першому поверсі будівлі за адресою: вул.Шевченка,41, м.Самбір, Львівська область, що перебуває на
балансі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Термін дії 5 (п'ять) років. Ключ 31766.
Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна – вбудованого нежитлового приміщення, загальною площею 11,3 кв.м, яке розташоване на першому поверсі будівлі за адресою: вул.Шевченка,41, м.Самбір, Львівська область, що перебуває на балансі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до
даного оголошення. Термін дії 5 (п'ять) років. Ключ 31766.
з 5 січ. 2022 18:00
до 24 січ. 2022 20:00
з 25 січ. 2022 12:15
до 25 січ. 2022 12:50
з 25 січ. 2022 12:50
до 22 лют. 2022 16:45
22 лют. 2022 16:45
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Вбудоване нежитлове приміщення, загальною площею 11,3 кв.м , яке розташоване на першому поверс і будівлі за адресою: вул.Шевченка,41,м.Самбір, Львівська область,що перебуває на балансі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 11,3 метри квадратні |
Адреса: Україна, 81400, Львівська область, САМБІРСЬКИЙ РАЙОН/М.САМБІР, 51, вулиця Шевченка, Самбір, Самбірська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
11.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
363.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
11.3
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
потребує ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
10.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.51269240721182 Довгота: 23.182183222148485 Висота: 19
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 31 груд. 2021 12:33 | |
| Фотографічне зображення майна | 31 груд. 2021 12:33 | |
| Проєкт договору оренди | 31 груд. 2021 12:33 | |
| Паспорт торгів | 31 груд. 2021 12:33 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 31 груд. 2021 12:33 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 31 груд. 2021 12:35 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Лех Ірина Романівна
Факс:
+380674751597
ЄДРПОУ:
41414813
|
Пропозиція: 2 594,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
23
Назва договору:
Договір оренди державного нерухомого майна від 22.02.2022 №23
Опис договору:
Договір оренди державного нерухомого майна від 22.02.2022 №23
Вартість договору
2 594,00 грн
Заключна вартість договору:
2 594,00 грн
Термін дії договору:
22 лют. 2022 10:55 – 21 лют. 2027 10:55
Дата підписання договору:
22 лют. 2022 10:55
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
25 січ. 2022 12:50 – 8 лют. 2022 18:00
Період підписання договору:
25 січ. 2022 12:50 – 22 лют. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Говорін Михайло
ЄДРПОУ:
38425029
|
Пропозиція: 2 520,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
4 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду частини нежитових приміщень будівлі Гімназії з дошкільним підрозділом с.Новосілки-Гостинні загальною площею пл. 161,5 кв.м (ІІІ-1,5 кв.м; ІV – 14,0 кв.м; V – 4,1 кв.м; VІ – 1,9 кв.м; VІІ – 1,4 кв.м; VІІІ – 16,4 кв.м; ІХ – 30,4 кв.м; Х – 16,2 кв.м; ХІ – 4,0 кв.м; ХІІ – 54,7 кв.м; ХІІІ – 16,9 кв.м.), що знаходиться за адресою вул. Нова,16 с. Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області
4 298,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
3 000,00 грн з ПДВ
Дивитись