Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна площею 206 кв. м, що знаходиться за адресою Львівська обл., місто Львів, вулиця Туган-Барановського, 13 та перебуває на балансі Львівського нацонального університету ветеринарної медицини
та біотехнологій ім.С.З Гжицького. Термін оренди 5 років . Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 31645.
Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна площею 206 кв. м, що знаходиться за адресою Львівська обл., місто Львів, вулиця Туган-Барановського, 13 та перебуває на балансі Львівського нацонального університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З Гжицького. Термін оренди 5 років . Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до
даного оголошення. Ключ об'єкта 31645.
з 17 груд. 2021 18:00
до 4 січ. 2022 20:00
(один учасник)
з 4 січ. 2022 20:00
до 1 лют. 2022 16:17
1 лют. 2022 16:17
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення загальною площею 206,0кв.м, а саме: частина даху будівлі площею 188,0кв.м та приміщення та приміщення на 5-му поверсі площею 18,0кв.м за адресою: м.Львів, вул..Туган-Барановського,13, що перебуває на балансі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім..С.З.Гжицького
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 206 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВ, 13, вулиця Туган-Барановського, Личаківський район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
206.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
6168.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
206.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
5
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
5.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Кондиціонування:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.83619633305555 Довгота: 24.04074400663376 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 15 груд. 2021 16:11 | |
| Фотографічне зображення майна | 15 груд. 2021 16:11 | |
| Фотографічне зображення майна | 15 груд. 2021 16:11 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 15 груд. 2021 16:11 | |
| Проєкт договору оренди | 15 груд. 2021 16:11 | |
| Паспорт торгів | 20 груд. 2021 14:21 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Худик Наталія Мирославівна
ЄДРПОУ:
14333937
|
Пропозиція: 16 631,12 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
69
Назва договору:
Державне нерухоме майно площею 206 кв. м, що знаходиться за адресою Львівська обл., місто Львів, вулиця Туган-Барановського, 13 та перебуває на балансі Львівського нацонального університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З Гжицького.
Опис договору:
Державне нерухоме майно площею 206 кв. м, що знаходиться за адресою Львівська обл., місто Львів, вулиця Туган-Барановського, 13 та перебуває на балансі Львівського нацонального університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З Гжицького.
Вартість договору
16 631,12 грн
Заключна вартість договору:
16 631,12 грн
Термін дії договору:
6 трав. 2014 09:00 – 2 трав. 2021 09:00
Дата підписання договору:
1 лют. 2022 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
4 січ. 2022 20:00 – 19 січ. 2022 18:00
Період підписання договору:
4 січ. 2022 20:00 – 2 лют. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Ветеринарна лікарня з прибудовами «А» загальною площею 112,5 кв.м, сарай «Б» загальною площею 62,8 кв.м, огорожа,1, за адресою: Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Сербинівці, вул. Миру,2
25 819,00 грн без ПДВ
ДивитисьАдміністративна будівля, літ. А загальною площею 53,5 кв. м; сарай, літ. Б; вимощення, літ. І
25 416,67 грн без ПДВ
ДивитисьПродовження договору оренди нежитлових приміщень загальною площею 78,4 м2, що знаходяться на другому поверсі лікувального корпусу за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 71
14 209,31 грн з ПДВ
Дивитись