Про передачу майна в оренду шляхом проведення аукціону про продовження договору оренди з діючим орендарем або укладення договору з новим на право оренди майна: вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 24,1 кв.м (позиція №33 - 10,9 кв.м та
позиція№34 – 13,2 кв.м за планом) першого поверху будівлі інженерно-лабораторного корпусу, що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, 39
Передача майна в оренду шляхом проведення аукціону про продовження договору оренди з діючим орендарем або укладення договору з новим на право оренди майна: вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 24,1 кв.м (позиція №33 - 10,9 кв.м та позиція№34 – 13,2 кв.м за планом) першого поверху будівлі інженерно-лабораторного корпусу, що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, 39
2 685,97 грн
без ПДВОрганізатор:
Служба автомобільних доріг у Закарпатській областіз 16 груд. 2021 18:00
до 4 січ. 2022 20:00
(один учасник)
з 4 січ. 2022 20:00
до 18 січ. 2022 11:26
18 січ. 2022 11:31
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 24,1 кв.м (позиція №33 - 10,9 кв.м та позиція№34 – 13,2 кв.м за планом) першого поверху будівлі інженерно-лабораторного корпусу, що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, 39
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 24,1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 88017, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька вулиця, 39 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
24.1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Орендар бере участь у витратах Балансоутримувача на оплату комунальних послуг та інших витрат пропорційно до займаної ним площі в цій Будівлі, якщо інше не випливає з характеру послуг, наданих Балансоутримувачем
Координати:
Широта: 48.62718907808026 Довгота: 22.29140889682995
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 14 груд. 2021 11:46 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 14 груд. 2021 11:46 | |
| Проєкт договору оренди | 14 груд. 2021 11:46 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 14 груд. 2021 11:46 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Бондаренко Марія Юріївна
ЄДРПОУ:
14305298
|
Пропозиція: 2 685,97 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1
Назва договору:
Додаткова угода
Опис договору:
Додаткова угода про внесення змін до Договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до державної власності №1 від 01 січня 2010 року, шляхом викладення його у новій редакції відповідно до примірного договору затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2020 року №820)
Вартість договору
2 685,97 грн
Заключна вартість договору:
2 685,97 грн
Термін дії договору:
25 груд. 2021 00:00 – 24 груд. 00:00
Дата підписання договору:
25 груд. 2021 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
4 січ. 2022 20:00 – 19 січ. 2022 18:00
Період підписання договору:
4 січ. 2022 20:00 – 2 лют. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Служба автомобільних доріг у Закарпатській областіВас може зацікавити
Волинська обл., Володимирський р-н, м. Нововолинськ, вул. Митрополита Шептицького, 6. Оренда – приміщення будівлі гаражів 1-го поверху площею 47,90 кв. м (В)
1 896,27 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон про передачу в оренду частини нежитлової будівлі та споруди, а саме нежитлове приміщення харчоблоку на першому поверсі площею 119,30 кв. м., що розташоване за адресою: м.Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 45
2 347,51 грн з ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду через аукціон такого майна: Державне майно - частина нежитлового приміщення № 38 (стайня) площею 87,00 кв.м першого поверху центральної будівлі цирку «Цирку-театру Грікке» (пам’ятка архітектури, літ. «А-4»), розташованої за адресою: м.Харків, майдан Національної Гвардії, 17, який обліковується на балансі Державного підприємства «Державна циркова компанія України»
2 428,62 грн без ПДВ
Дивитись