Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна площею 4 кв. м, що знаходиться за адресою Львівська обл., місто Львів, вулиця Любінська, 168 та перебуває на балансі ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" імеді Данила Галицького. Термін оренди
5 років. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 31626.
Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна площею 4 кв. м, що знаходиться за адресою Львівська обл., місто Львів, вулиця Любінська, 168 та перебуває на балансі ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" імеді Данила Галицького. Термін оренди 5 років. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 31626.
з 13 груд. 2021 18:00
до 29 груд. 2021 20:00
з 30 груд. 2021 12:15
до 30 груд. 2021 13:38
з 30 груд. 2021 13:38
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові вбудовані приміщення нового аеровокзалу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького" загальною площею 4,0кв.м, які знаходяться на першому поверсі за адресою: м.Львів, вул.Любінська,168, що перебуває на балансі ДП " Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 4 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВ, 168, вулиця Любінська, Залізничний район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
4.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
47233.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
4.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
3.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Вентиляція:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.81371669934682 Довгота: 23.960075825033183 Висота: 17
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 9 груд. 2021 13:49 | |
| Фотографічне зображення майна | 9 груд. 2021 13:49 | |
| Паспорт торгів | 9 груд. 2021 13:49 | |
| Проєкт договору оренди | 9 груд. 2021 13:49 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 9 груд. 2021 13:49 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 7 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Приходько Микола
ЄДРПОУ:
39398405
|
Пропозиція: 100 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 8 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 8 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір скасовано
Вартість договору
100 000,00 грн
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Непідписання договору учасником
Період підписання протоколу:
30 груд. 2021 13:38 – 17 січ. 2022 18:00
Період підписання договору:
30 груд. 2021 13:38 – 31 січ. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Акімова Олена Олександрівна
ЄДРПОУ:
32712114
|
Пропозиція: 93 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Непідписання протоколу
Період підписання протоколу:
1 лют. 2022 11:40 – 15 лют. 2022 18:00
Період підписання договору:
1 лют. 2022 11:40 – 1 бер. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник: |
Пропозиція: 62 200,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник: |
Пропозиція: 35 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
КУЗЬО ІГОР АНДРІЙОВИЧ
ІПН/РНОКПП:
2231611392
|
Пропозиція: 31 001,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник: |
Пропозиція: 25 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Антоніу Дімітріос
ЄДРПОУ:
39540233
|
Пропозиція: 1 670,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
3 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда нежитлового приміщення 14,08 кв. м. на 1-му поверсі у м. Перечин, Закарпатської області
2 500,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Чернівецької міської територіальної громади, за адресою: м.Чернівці, вул.Рівненська,8
1 538,40 грн з ПДВ
Дивитись