Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлові вбудовані приміщення загальною площею 575.4 кв. м. на першому, другому та третьому поверхах у чотириповерховій будівлі (літ "А-4") навчального корпусу (прибудови) за адресою:
Львівська обл., місто Львів, вулиця Кушевича, 5,що перебуває на балансі Київського національного університету культури і мистецтв.
Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлові вбудовані приміщення загальною площею 575.4 кв. м. на першому, другому та третьому поверхах у чотириповерховій будівлі (літ "А-4") навчального корпусу (прибудови) за адресою: Львівська обл., місто Львів, вулиця Кушевича, 5,що перебуває на балансі Київського національного університету культури і мистецтв. Термін оренди 5 років. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт
оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 31539.
з 9 груд. 2021 18:00
до 29 груд. 2021 20:00
(один учасник)
з 29 груд. 2021 20:00
до 27 січ. 2022 14:12
27 січ. 2022 14:12
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно -нежитлові вбудовані приміщення загальною площею 575.4 кв. м. на першому, другому та третьому поверхах у чотириповерховій будівлі (літ "А-4") навчального корпусу (прибудови) за адресою: Львівська обл., місто Львів, вулиця Кушевича, 5
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 575,4 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 5, вулиця Кушевича, Шевченківський район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
-
Дата реєстрації:
24 жовт. 2006 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
575.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
1414.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
575.4
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1-3
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
55.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.851906094194426 Довгота: 24.025538563728333 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 7 груд. 2021 16:54 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 груд. 2021 16:54 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 груд. 2021 16:54 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 груд. 2021 16:54 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 груд. 2021 16:54 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 7 груд. 2021 16:54 | |
| Паспорт торгів | 7 груд. 2021 16:54 | |
| Проєкт договору оренди | 7 груд. 2021 16:54 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Тимошенко Ольга Анатоліївна
ЄДРПОУ:
24366800
|
Пропозиція: 91 160,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
28
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності №28 від 14.02.2011(нова редакція)
Опис договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності № 28 від 14.02.2011(нова редакція), щодо державного нерухомого майна - нежитлові вбудовані приміщення загальною площею 575.4 кв. м. на першому, другому та третьому поверхах у чотириповерховій будівлі (літ "А-4") навчального корпусу (прибудови) за адресою: Львівська обл., місто Львів, вулиця Кушевича, 5 , що перебуває на балансі Київського національного університету культури і мистецтв
Вартість договору
91 160,00 грн
Заключна вартість договору:
91 160,00 грн
Термін дії договору:
14 лют. 2011 12:00 – 26 січ. 2027 12:00
Дата підписання договору:
27 січ. 2022 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
29 груд. 2021 20:00 – 14 січ. 2022 18:00
Період підписання договору:
29 груд. 2021 20:00 – 28 січ. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Приміщення №№ 5-16, 23-28, 33, основною площею 326.7 кв. м, загальною площею 565.19 кв. м (з урахуванням коефіцієнта 1,73 на місця загального користування) третього поверху адміністративної будівлі (літ. А), розташованої за адресою: вул. Хмельницьке шосе, буд. 7, м. Вінниця.
101 096,66 грн з ПДВ
ДивитисьМагазин загальною площею 74,8 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок Г-1; котлопункт загальною площею 57,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок В-1
107 126,00 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення Микуличівської дільничної лікарні державної ветеринарної медицини /А-1/ загальною площею 65,2 кв.м, за адресою: Волинська обл., Володимирський р-н, с. Микуличі, вул. Мілашенкова, 31
72 411,50 грн без ПДВ
Дивитись